Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 16/12/2022)

Inovatyvus, finansines galimybes, kūrybingi protai, ir geriausias rinkos pasiekiamumas yra pagrindinės klestinčio startuolių centro funkcijos. Šie 12 geriausi startuolių centrai visame pasaulyje pritraukia talentingiausius protus, kad sukurtų ir puoselėtų savo puikias idėjas, IT komandos, ir ryšiai, skatinantys nuostabius startuolius. Iš Šanchajaus į Berlyną, šios geriausios startuolių ekosistemos yra stipriausios pasaulyje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Populiariausi paleidimo centrai visame pasaulyje: Barselona

Populiarus tarp užsienio startuolių steigėjų, Barselona, yra vienas iš pačių įvairiausių startuolių centrų visame pasaulyje. Pirmiausia, Barselona siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, kalbant apie biuro patalpų nuomą, ryšio scena, reglamentas, ir investicijų augimas. antra, Barselonoje yra daugiausiai talentingų technologijų įkūrėjų, net daugiau nei Tel Avivas. Trečia, tarp daugelio Europos startuolių centrų, Barselonos tikslas – užleisti vietą moterims įkūrėjoms, kūrėjai, ir skaitmeninių profesionalų.

Visos aukščiau išvardintos vietos Barselonoje yra viršuje 5 startuolių centrai visame pasaulyje, ir 7-a greičiausiai auganti technologijų bendruomenė Europoje.

Perspektyvūs startuoliai Barselonoje:

x1 vėjas, Amenitiz, Koa sveikata.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Maskva

Kaip vienas iš daugiausiai gyventojų turinčių miestų Europoje, Maskvos ekonomika yra didžiulė, ir derlinga dirva dideliems protams susiburti. Be to, Maskva yra kosmopolitiškas miestas, spalvingi, jaudinantis, jaunas, tame pačiame lygyje kaip Londonas ir Paryžius.

Taigi, Maskva pritraukia daug jaunų verslininkų iš viso pasaulio, dirbti sujungti jėgas su vietos talentais auga bendro darbo erdvės mieste. Taigi, novatoriškas startuolių skaičius Maskvoje pasiekė fenomenalų skaičių 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Populiariausi paleidimo centrai visame pasaulyje: Paryžius

Su puikiomis darbo erdvėmis, patobulinti reglamentai, finansines galimybes, ir nuostabūs inkubatoriai, Paryžius yra augantis startuolių centras Europoje. Nors miestas yra garsi mados sostinė, ji tapo puikia startuolių ekosistema.

Šis didžiulis kilimas yra dėka visame pasaulyje žinomų universitetų, ypač inžinerijos fakultetai ir talentingi absolventai. Papildomai, inkubatorių tinklas, pavyzdžiui, Silicon Sentier ir jo garsus „La Cantine“ bendradarbystės erdvė. Su tokiais privalumais, Paryžius pirmauja išmaniuose Europos technologijų centruose.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Singapūras

modernus, ekologiškai švarus, magnetas užsieniečiams, Singapūras yra vienas iš geriausi miestai gyventi ir pradėti savo startuolį. Be to, Daugelis verslininkų Singapūrą pripažino geriausia vieta Azijoje plėtoti savo verslą, nustūmė Honkongą į šalį konkurse.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Populiariausi paleidimo centrai visame pasaulyje: Berlynas

Į 2016 Europos vakarėlių miestas laimėjo Paryžių kaip antrąjį didžiausią startuolių centrą Europoje. Nuo tada Berlyno startuolių ekosistema klesti, kasmet didėjant naujų startuolių skaičiui, be išimties. Maža biuro patalpų nuoma, ir lengva viza, pritraukti daug verslininkų į Berlyną, iškeldamas miestą į viršų 10 svarbiausi startuolių centrai visame pasaulyje.

Miestas garsėja savo alternatyvia klubų scena, unikalus meno centras, taip aišku, miesto atmosfera ir infrastruktūra yra puiki bazė startuoliams kasdien atsirasti. Be to, verslininkams yra daug galimybių reklamuoti savo startuolius, gauti dar vieną finansavimo etapą, ir užmegzti ryšius daugelyje Berlyne vykstančių įvykių.

Perspektyvūs Berlyno startuoliai:

Omio, Coachhub, infarmas

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Berlin's Promising Startups

 

6. Londonas

Vienas iš pirmaujančių startuolių centrų Europoje, Londonas užėmė vietą reitinge 1 pastaruosius kelerius metus aktyvių startuolių skaičiumi. Londonas pirmauja technologijų ir finansų startuolių srityje, su metiniu investicijų rekordu 8.4 milijardo eurų 2019.

Nors Londonas yra viena brangiausių startuolių ekosistemų visame pasaulyje, daugelis startuolių įkūrėjų kartas nuo karto pasirenka jį, dėka nuostabios galimybės gauti finansavimą. Be to, Londono restoranai, barai, įvykius, yra puiki platforma užmegzti ryšius lengvoje atmosferoje.

Perspektyvūs Londono startuoliai:

Perkeliant, Revol, Šok į vidų.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

London's Bridge and River

 

7. Populiariausi paleidimo centrai visame pasaulyje: Tel Avivas

Su didžiausiu paleidimo tankiu pasaulyje, apie 1 paleidimas kiekvienam 154 gyventojai, Tel Avivas yra vienas iš geriausių 7 startuolių centrai visame pasaulyje. Viena iš priežasčių, dėl kurių Tel Avivas yra pirmaujantis startuolių centras, yra tai, kad miestas gali pasigirti užsienio R&D centrai, kūrybingi protai, ir daugiakalbių įmonių.

Todėl, nenuostabu, kad Tel Avivas turi daugiau nei 60 startuolių, įtrauktų į NASDAQ. Tel Avivas pirmauja dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo srityje, kėlimas $2.9 Milijardas 2020 vienas. Taigi, jei siekiate patekti į Tel Avivo startuolių šalį, būkite pasirengę sunkioms deryboms su nuožmiomis Izraelio verslininkėmis ir vyrais.

Tel Avivo daug žadantys startuoliai:

Wix, Pirmadienis, ir daug daugiau.

 

8. Silicio slėnis

Didžiausias startuolių centras pasaulyje yra Silicio slėnis. Geriausia vieta žemėje sukurti savo startuolį ir paleisti variklius yra Šiaurės Kalifornijoje. Visame pasaulyje žinomas savo inovacijų ir technologijų centru, „San-Fransisco“ yra geriausias startuolių inkubatorius.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kad startuoliai augtų ir klestėtų, yra tvirti ir draugiški reglamentai. Kitaip tariant, startuolis negali klestėti, nebent jo idėjos, pokyčius, o protus saugo įstatymas. Taigi, Silicio slėnis pritraukia daugybę protų iš viso pasaulio, ir yra apie 40,000 startuolių, įsikūrusių Silicio slėnyje.

 

Silicon Valley USA

 

9. Populiariausi paleidimo centrai visame pasaulyje: Amsterdamas

Liberalas, sveikinantis, ir gyvas, Amsterdamo gatvės ir kanalai yra gana energingi ir įkvepiantys. Mieste, kuris gali pasigirti atvirumu, kūrybiškumas, ir menas, nenustebsite sužinoję, kad Amsterdamo startuolių centras yra vienas labiausiai klestinčių pasaulyje. Užėmė 4 vietą kūrybiškiausias miestas visame pasaulyje, Stabili Amsterdamo skaitmeninių mainų platforma pritraukia startuolių steigėjus iš viso pasaulio.

Taigi, jei norite investuoti, arba keistis idėjomis su išradingiausiais protais, Amsterdamas turėtų būti jūsų pradžios investicijų vieta.

Perspektyvūs startuoliai Amsterdame:

Dr., Dyme, Skrydis.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Šanchajus

Kinų darbštus mentalitetas buvo miesto gamtos dalis ir nuostabus gebėjimas tvarkytis 15 mieste įsikūrusių vienaragių. Nors vietos valdžia garsėja griežtais reglamentais, startuolių renginiai, tokie kaip „Startup Weekends“ ir „Barcamps“ Šanchajuje, sukuria palankią dirvą vietiniams vienaragiams kurti.

Be to, Šanchajaus akcijų rinka nuolat stengiasi pritraukti naujų startuolių, ir pritraukti didelį finansavimą. Nuo el. prekybos programų iki el. mokymosi, Šanchajaus startuoliai’ Hub gali pasigirti universalumu ir naujovėmis.

Perspektyvūs startuoliai Šanchajuje:

Liulišuo, Pinduoduo, Raudona.

 

Shanghai At Night

 

10. Populiariausi paleidimo centrai visame pasaulyje: Honkongas

Su puikiomis startuolių konferencijomis, maži mokesčiai, ir palūkanų normos, Honkongas yra klesti startuolių ekosistema Azijoje. Žinomas kaip vakarietiškiausias Azijos miestas, Honkongas yra modernus, kupinas kvapą gniaužiančių vaizdų ir dangoraižiai, taigi dangus yra riba. Nors Honkongas garsėja nuostabia panorama ir futuristiniais vaizdais, startuolio kraštovaizdis daugiausia yra finansai ir fintech.

Taigi, tarp daugybės vienaragių mieste, pamatysite daugiausia fintech vienaragių, kartu su programine įranga $ Duomenys. Be vietinių talentų puoselėjimo, vietinės bendradarbystės erdvės Honkonge labiausiai pasitinka šviesius užsienio protus. CoCoon, Honkongo avilys, Gera Lab yra tik keletas fantastinių bendrų darbo vietų, bendradarbiauti ir privilioti steigėjus iš už Azijos ribų.

Perspektyvūs startuoliai Honkonge:

Gatcoin, Cashyou, IP Nexus.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Pekinas

Xiaomi kilmė, Pekino dangoraižiai yra naujovių vieta, tech, ir talentai susitinka smegenų šturmui. Futuristinis Pekino dizainas yra judriausio Azijos startuolių centro įkvėpimas. Todėl, vien mieste yra daugiau nei 30 Vienaragis, įkūrė miesto gabūs protai.

Be to, Tarp jų išsiskiria Pekinas 12 geriausi startuolių centrai visame pasaulyje savo unikaliomis ir tobulėjančiomis technologijomis. Pavyzdžiui, Pekinas’ Startuolių ekosistemoje gausu vienaragių, jungiančių gilųjį mokymąsi ir mašininį mokymąsi, kartu su dirbtiniu intelektu.

Perspektyvūs startuoliai Pekine:

WeChat, Baidu, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. Populiariausi paleidimo centrai visame pasaulyje: Miunchenas

Turėdamas vieną iš viršūnių 3 gerai sujungtos paleidimo scenos, Miunchenas turi puikią startuolių ekosistemą. Be to, kad tai yra puiki vieta užmegzti ryšius ir sukurti patvirtinimo galimybes, Miunchenas turi vid 290% investicijų augimas kasmet.

todėl, Miunchene yra vienas didžiausių startuolių skaičius pasaulyje, įvairių darbo pasiūlymų, ir geriausi startuoliai Europoje.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

Startup Hub In Munich

 

čia Išsaugoti traukinį, džiaugiamės galėdami pasidalinti su jumis Top 12 Startup Hubs visame pasaulyje.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Į viršų 12 Startup Hubs visame pasaulyjeĮ jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/lt/top-startup-hubs-worldwide/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)