Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 16/12/2022)

Інноваційний, фінансові можливості, творчі уми, і найкраще охоплення ринку — це головні характеристики для процвітаючого центру стартапів. ці 12 провідні центри стартапів у всьому світі залучають найталановитіші уми, щоб створити та підживити свої чудові ідеї, ІТ-команди, і зв’язки для просування вперед дивовижних стартапів. Від Шанхаю до Берліна, ці найкращі екосистеми стартапів є найсильнішими у світі.

 

1. Найкращі центри стартапів у всьому світі: Барселона

Популярний серед іноземних засновників стартапів, Барселона, є одним із найрізноманітніших центрів стартапів у всьому світі. По-перше, Барселона пропонує найкраще співвідношення ціни і якості, в частині оренди офісних приміщень, сцена підключення, правилами, та зростання інвестицій. по-друге, Барселона має найбільшу кількість талановитих засновників технологій, навіть більше, ніж Тель-Авів. По-третє, серед багатьох європейських стартап-хабів, Барселона – це поступатися місцем жінкам-засновницям, розробники, і професіонали в області цифрових технологій.

Все вищесказане ставить Барселону на вершину 5 центри стартапів по всьому світу, і 7-ма найшвидше зростаюча технологічна спільнота в Європі.

Перспективні стартапи в Барселоні:

x1 Вітер, Аменітіз, Коа здоров'я.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Москва

Як одне з найбільш густонаселених міст Європи, Москва має величезну економіку, і благодатний ґрунт для об’єднання великих розумів. Більше того, Москва – космополітичне місто, гламурний, захоплююче, молодий, на одному рівні з Лондоном і Парижем.

Так, Москва приваблює багато молодих підприємців з усього світу, працювати, об’єднуючи зусилля з місцевими талантами у зростанні коворкінг в місті. таким чином, революційна кількість стартапів у Москві досягла феноменальних значень 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Найкращі центри стартапів у всьому світі: Париж

З чудовими коворкінгами, вдосконалені правила, фінансові опції, і чудові інкубатори, Париж є центром стартапів, що розвивається в Європі. Поки місто є відомою столицею моди, вона стала чудовою екосистемою для стартапів.

Це величезне зростання завдяки всесвітньо відомі університети, особливо інженерних факультетів і талановитих випускників. додатково, мережа інкубаторів на кшталт Silicon Sentier і його знаменитих Коворкінг La Cantine. З такими пільгами, Париж очолює європейські технологічні центри.

Амстердам Париж поїзда

Лондон Париж поїзда

Роттердам Париж поїзда

Брюссель в Париж поїзда

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Сінгапур

сучасний, екологічно чисті, магніт для іноземців, Сінгапур є одним із найкращі міста жити та запустити власний стартап. Більше того, Багато бізнесменів визнали Сінгапур найкращим місцем в Азії для розвитку вашого бізнесу, відтіснивши Гонконг у змаганнях.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Найкращі центри стартапів у всьому світі: Берлін

в 2016 європейське партійне місто переміг Париж як другий за величиною центр стартапів у Європі. З тих пір екосистема стартапів у Берліні процвітає, з кожним роком зростає кількість нових стартапів, без винятку. Низька оренда офісних приміщень, і легка віза, щоб залучити багатьох підприємців до Берліна, поставивши місто на перше місце 10 найважливіші центри стартапів у всьому світі.

Місто відоме своєю альтернативною клубною сценою, унікальний арт-центр, так очевидно, Атмосфера та інфраструктура міста є чудовою базою для стартапів, які з’являються щодня. Більше того, у підприємців є багато можливостей для просування своїх стартапів, отримати ще один раунд фінансування, і налагоджувати зв’язки на багатьох подіях, що відбуваються в Берліні.

Перспективні стартапи Берліна:

Оміо, Coachhub, інферм

Франкфурт в Берліні поїзд

Лейпциг в Берліні поїзд

Ганновер в Берлін поїзда

Гамбург Берлін поїзда

 

Berlin's Promising Startups

 

6. Лондон

Один з провідних стартап-хабів у Європі, Лондон був у рейтингу 1 за останні кілька років за кількістю активних стартапів. Лондон лідирує серед технологічних і фінансових стартапів, з річним інвестиційним обліком 8.4 мільярд євро в 2019.

У той час як Лондон є однією з найдорожчих стартап-екосистем у світі, багато засновників стартапів вибирають його час від часу, завдяки дивовижному доступу до фінансування. Більше того, Ресторани Лондона, паби, події, є чудовою платформою для створення зв’язків у невимушеній атмосфері.

Перспективні стартапи Лондона:

Трансферним шляхом, Revol, Заскочити.

Амстердам Лондон Поїзд

Париж в Лондон поїзда

Берлін в Лондон поїзда

Брюссель в Лондон поїзда

 

London's Bridge and River

 

7. Найкращі центри стартапів у всьому світі: Тель-Авів

З найвищою щільністю запусків у світі, з 1 запуск для кожного 154 жителі, Тель-Авів є одним із провідних 7 центри стартапів по всьому світу. Одна з причин, чому Тель-Авів вважається провідним центром стартапів, полягає в тому, що місто може похвалитися іноземними R&D центри, творчі уми, і багатомовні компанії.

тому, Не дивно, що Тель-Авів має більше ніж 60 стартапи, зареєстровані на NASDAQ. Тель-Авів лідирує серед стартапів у сфері штучного інтелекту та кібербезпеки, підняття $2.9 Мільярд в 2020 тільки. Так, якщо ви прагнете увійти в країну стартапів Тель-Авіва, будьте готові до жорстких переговорів із запеклими ізраїльськими бізнес-леді та чоловіками.

Перспективні стартапи Тель-Авіва:

Wix, Понеділок, і багато іншого.

 

8. Силіконова долина

Найбільший стартап-центр у світі – Силіконова долина. Найкраще місце на землі, щоб створити свій власний стартап і запустити двигуни – це Північна Каліфорнія. Відомий у всьому світі своїми інноваційними та технологічними центрами, Сан-Франциско є найкращим інкубатором стартапів.

Однією з найважливіших речей для зростання та процвітання стартапів є тверді та дружні правила. Іншими словами, стартап не може процвітати без його ідей, розвитку подій, і розум охороняється законом. таким чином, Силіконова долина приваблює багато людей з усього світу, і є близько 40,000 стартапи в Силіконовій долині.

 

Silicon Valley USA

 

9. Найкращі центри стартапів у всьому світі: Амстердам

Ліберальний, привітно, і жвавий, Вулиці та канали Амстердама досить жваві та надихаючі. У місті, яке може похвалитися відкритістю, творчість, і мистецтво, Ви не здивуєтеся, дізнавшись, що центр стартапів Амстердама є одним із найбільш бурхливих у світі. Посідає 4 місце найбільш креативний місто в усьому світі, Стабільна платформа цифрового обміну Амстердама приваблює засновників стартапів з усього світу.

Так, якщо ви хочете інвестувати, або обмінюватися ідеями з найбільш винахідливими розумами, Амстердам має бути вашим пунктом призначення для інвестицій у стартап.

Перспективні стартапи в Амстердамі:

Лікар., Дайм, Політ.

Брюссель в Амстердам поїзда

Лондон Амстердам поїздів

Берлін Амстердам поїзда

Париж Амстердам поїзда

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Шанхай

Китайська працьовита ментальність була частиною природи міста та дивовижної здатності доглядати 15 міські єдинороги. Тоді як місцева влада славиться суворим розпорядженням, Події стартапів, такі як Startup Weekends та Barcamps у Шанхаї, створюють благодатний грунт для заснування місцевих єдинорогів.

Більше того, Шанхайський фондовий ринок постійно працює над залученням нових стартапів, та залучення великого фінансування. Від програм для електронної комерції до електронного навчання, Шанхайські стартапи’ hub може похвалитися універсальністю та інноваціями.

Перспективні стартапи в Шанхаї:

Люлішуо, Pinduoduo, червоний.

 

Shanghai At Night

 

10. Найкращі центри стартапів у всьому світі: Гонконг

З чудовими стартап-конференціями, низькі податки, і процентні ставки, Гонконг – це процвітаюча екосистема стартапів в Азії. Відоме як найзахідніше місто Азії, Гонконг сучасний, повний захоплюючих краєвидів і хмарочоси, тож небо - це межа. Хоча Гонконг славиться своїм дивовижним горизонтом і футуристичними видами, Сфера діяльності стартапу – це переважно фінанси та фінтех.

таким чином, серед численних єдинорогів у місті, Ви побачите переважно фінтех-єдинорогів, разом із програмним забезпеченням $ Дані. Крім вирощування місцевих талантів, Місцеві коворкінги в Гонконзі найбільш приємні для яскравих іноземних розумів. CoCoon, Вулик Гонконг, Good Lab — це лише деякі з фантастичних коворкінгу, працювати над співробітництвом і залученням засновників з-за меж Азії.

Перспективні стартапи в Гонконзі:

Геткойн, Cashyou, IP Nexus.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Пекін

Походження Xiaomi, Пекінські хмарочоси – це місце інновацій, тех, та зустріч талантів для мозкового штурму. Футуристичний дизайн Пекіна є джерелом натхнення для найжвавішого центру стартапів в Азії. тому, в одному лише місті їх більше 30 єдинороги, заснований обдарованими розумами міста.

Більше того, Пекін виділяється серед 12 провідні центри стартапів у всьому світі з його унікальними та прогресивними технологіями. Наприклад, Пекін’ Екосистема стартапів багата єдинорогами, які сплітають разом глибоке навчання та машинне навчання, разом зі штучним інтелектом.

Перспективні стартапи в Пекіні:

WeChat, Baidu, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. Найкращі центри стартапів у всьому світі: Мюнхен

Маючи одну з вершин 3 добре пов'язані сцени запуску, Мюнхен має чудову екосистему стартапів. Окрім того, що це фантастичне місце для встановлення зв’язків та створення можливостей для підтримки, Мюнхен має середнє значення 290% щорічне зростання інвестицій.

отже, У Мюнхені один з найбільших стартапів у світі, різноманітні вакансії, і найкращі стартапи в Європі.

Дюссельдорф Мюнхен поїзда

Дрезден Мюнхен поїзда

Нюрнберг Мюнхен поїзда

Бонн Мюнхен Trains

Startup Hub In Munich

 

тут на Зберегти потяг, ми раді поділитися з вами Топом 12 Центри стартапів по всьому світу.

 

 

Ви хочете вставити наш допис у блозі “Топ 12 Центри стартапів по всьому світу"На свій сайт? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/uk/top-startup-hubs-worldwide/ – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / es на / fr або / de та більше мов.