Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 16/12/2022)

Innowacyjny, możliwości finansowe, kreatywne umysły, a najlepszy zasięg rynkowy to najważniejsze cechy rozwijającego się centrum startupów. Te 12 topowe centra startupowe na całym świecie przyciągają najbardziej utalentowane umysły, aby tworzyć i pielęgnować swoje wspaniałe pomysły, zespoły IT, i połączenia, aby popchnąć do przodu niesamowite startupy. Z Szanghaju do Berlina, te topowe ekosystemy startupowe są najsilniejsze na świecie.

 

1. Najlepsze centra startowe na całym świecie: Barcelona

Popularny wśród zagranicznych założycieli startupów, Barcelona, jest jednym z najbardziej zróżnicowanych hubów startupowych na świecie. Po pierwsze, Barcelona oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, pod kątem wynajmu powierzchni biurowej, scena połączenia, przepisy prawne, i wzrost inwestycji. Po drugie, Barcelona ma największą liczbę utalentowanych założycieli technologii, nawet bardziej niż Tel-Aviv. Po trzecie, wśród wielu europejskich hubów startupowych, W Barcelonie chodzi o ustępowanie miejsca kobietom założycielom, programiści, i cyfrowi profesjonaliści.

Wszystkie powyższe stawiają Barcelonę na szczycie 5 centra startupów na całym świecie, i 7. najszybciej rozwijająca się społeczność technologiczna w Europie.

Obiecujące startupy w Barcelonie:

x1 Wiatr, Amenitiz, Zdrowie koa.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Moskwa

Jako jedno z najbardziej zaludnionych miast w Europie, Moskwa ma ogromną gospodarkę, i żyznej ziemi, na której wielkie umysły się spotykają. co więcej, Moskwa to kosmopolityczne miasto, czarujący, ekscytujący, młody, na tym samym poziomie co Londyn i Paryż.

Więc, Moskwa przyciąga wielu młodych przedsiębiorców z całego świata, do pracy łączą siły z lokalnymi talentami w rozwoju przestrzenie coworkingowe w mieście. A zatem, przełomowa liczba startupów w Moskwie osiągnęła fenomenalny poziom 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Najlepsze centra startowe na całym świecie: Paryż

Ze świetnymi przestrzeniami coworkingowymi, ulepszone przepisy, opcje finansowe, i niesamowite inkubatory, Paryż to rozwijające się centrum startupów w Europie. Choć miasto jest słynną stolicą mody, stał się świetnym ekosystemem dla startupów.

Ten ogromny wzrost jest dzięki światowej sławy uniwersytety, szczególnie wydziały inżynierskie i utalentowani absolwenci. do tego, sieć inkubatorów, takich jak Silicon Sentier i jego słynna Przestrzeń coworkingowa La Cantine. Z takimi korzyściami, Paryż na czele doświadczonych europejskich centrów technologicznych.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Singapur

Nowoczesny, Ekologiczne, magnes dla obcokrajowców, Singapur jest jednym z najlepsze miasta zamieszkać i założyć własny startup. co więcej, Singapur został uznany przez wielu biznesmenów za najlepsze miejsce w Azji do rozwoju firmy, odpychanie Hongkongu w konkursie.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Najlepsze centra startowe na całym świecie: Berlin

w 2016 Imprezowe miasto Europy zdobyło Paryż jako drugi co do wielkości hub startupów w Europie. Od tego czasu ekosystem startupowy w Berlinie kwitnie, przy rosnącej z roku na rok liczbie nowych startupów, bez wyjątku. Niski czynsz powierzchni biurowej, i łatwa wiza, przyciągnąć do Berlina wielu przedsiębiorców, umieszczenie miasta na szczycie 10 najważniejsze huby startupowe na świecie.

Miasto słynie z alternatywnej sceny klubowej, unikalne centrum sztuki, tak oczywiście, atmosfera miasta i infrastruktura to świetna baza dla startupów, które każdego dnia wyskakują. co więcej, istnieje wiele możliwości dla przedsiębiorców na promocję swoich startupów, zdobądź kolejną rundę finansowania, i nawiązywać kontakty podczas wielu wydarzeń odbywających się w Berlinie.

Berlinie Obiecujące Startupy:

Omio, Coachhub, infarm

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Berlin's Promising Startups

 

6. Londyn

Jeden z wiodących hubów startupowych w Europie, Londyn został w rankingu 1 od kilku lat w liczbie aktywnych startupów. Londyn liderem startupów technologicznych i finansowych, z rocznym rekordem inwestycji 8.4 miliard euro w 2019.

Podczas gdy Londyn jest jednym z najdroższych ekosystemów startupowych na świecie, wielu założycieli startupów wybiera je raz po raz, dzięki niesamowitemu dostępowi do finansowania. co więcej, Restauracje w Londynie, puby, wydarzenia, są świetną platformą do tworzenia połączeń w luźnej atmosferze.

Londyńskie Obiecujące Startupy:

Transferowo, Revol, Wskakuj.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

London's Bridge and River

 

7. Najlepsze centra startowe na całym świecie: Tel Awiw

Z najwyższą gęstością startową na świecie, z 1 start dla każdego 154 mieszkańcy, Tel-Aviv jest jednym z najlepszych 7 centra startupów na całym świecie. Jednym z powodów, dla których Tel-Aviv jest wiodącym hubem startupów, jest to, że miasto może pochwalić się zagranicznym R&Centra D, kreatywne umysły, i wielojęzyczne firmy.

W związku z tym, nic dziwnego, że Tel-Aviv ma więcej niż 60 startupy notowane na NASDAQ. Tel-Aviv jest liderem startupów zajmujących się sztuczną inteligencją i cyberbezpieczeństwem, wychowywanie $2.9 Miliard w 2020 sam. Więc, jeśli zamierzasz wejść do startupowego narodu Tel-Avivu, być przygotowanym na trudne negocjacje z zaciekłymi izraelskimi biznesmenkami i mężczyznami.

Obiecujące startupy w Tel-Awiwie:

Wix, Poniedziałek, i wiele więcej.

 

8. Dolina Krzemowa

Ostatecznym centrum startupowym na świecie jest Dolina Krzemowa. Najlepszym miejscem na świecie do zbudowania własnego startupu i uruchomienia silników jest Północna Kalifornia. Znany na całym świecie ze swojego centrum innowacji i technologii, San-Fransisco to najlepszy inkubator startupów.

Jedną z najważniejszych rzeczy dla rozwoju i rozkwitu startupów są solidne i przyjazne przepisy. Innymi słowy, startup nie może się rozwijać, jeśli nie ma swoich pomysłów, rozwój, a umysły są strzeżone przez prawo. A zatem, Dolina Krzemowa przyciąga wiele umysłów z całego świata, i jest około 40,000 startupy z Doliny Krzemowej.

 

Silicon Valley USA

 

9. Najlepsze centra startowe na całym świecie: Amsterdam

Liberał, powitanie, i żywy, ulice i kanały Amsterdamu są dość porywające i inspirujące. W mieście, które szczyci się otwartością, kreatywność, i sztuka, nie zdziwisz się, gdy dowiesz się, że centrum startupów w Amsterdamie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się na świecie. Miejsce na 4 miejscu? najbardziej kreatywny miasto na całym świecie, Stabilna platforma wymiany cyfrowej w Amsterdamie przyciąga założycieli startupów z całego świata.

Więc, jeśli chcesz zainwestować, lub wymieniać się pomysłami z najbardziej pomysłowymi umysłami, Amsterdam powinien być Twoim miejscem docelowym inwestycji w startupy.

Obiecujące startupy w Amsterdamie:

Dr., Dyme, Lot.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Szanghaj

Chińska, pracowita mentalność była częścią natury miasta i niesamowitej zdolności do pielęgnacji 15 jednorożce miejskie. Podczas gdy lokalne władze słyną z surowych przepisów, imprezy startupowe, takie jak Startup Weekends i Barcamps w Szanghaju, tworzą podatny grunt pod fundację lokalnych jednorożców.

co więcej, Giełda w Szanghaju nieustannie pracuje nad pozyskiwaniem nowych startupów, i pozyskiwanie dużego finansowania. Od aplikacji e-commerce do e-learningu, Szanghajskie startupy’ hub oferuje wszechstronność i innowacyjność.

Obiecujące startupy w Szanghaju:

Liulishuo, Pinduoduo, czerwony.

 

Shanghai At Night

 

10. Najlepsze centra startowe na całym świecie: Hongkong

Ze świetnymi konferencjami startupowymi, niskie podatki, i stopy procentowe, Hongkong to dynamicznie rozwijający się ekosystem startupowy w Azji. Znane jako najbardziej wysunięte na zachód miasto w Azji, Hongkong jest nowoczesny, pełne zapierających dech w piersiach widoków i drapacze chmur, więc niebo jest granicą. Podczas gdy Hongkong słynie z niesamowitej panoramy i futurystycznych widoków, krajobraz startupów to głównie finanse i fintech.

A zatem, wśród wielu jednorożców w mieście, zobaczysz głównie jednorożce Fintech, wraz z oprogramowaniem $ Dane. Oprócz pielęgnacji lokalnych talentów, lokalne przestrzenie coworkingowe w Hongkongu są najbardziej przyjazne dla bystrych zagranicznych umysłów. Kokon, Hive Hongkong, Dobre Laboratorium to tylko kilka z fantastycznych przestrzeni coworkingowych, pracując nad współpracą i przyciągnięciem założycieli spoza Azji.

Obiecujące startupy w Hongkongu:

Gatcoin, Gotówka, Nexus IP.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Pekin

Pochodzenie Xiaomi, Wieżowce w Pekinie są miejscem innowacji, technika, i talent spotykają się na burzę mózgów. Futurystyczny design Pekinu jest inspiracją dla najbardziej ruchliwego hubu startupów w Azji. W związku z tym, w samym mieście jest ich więcej niż 30 jednorożce, założony przez uzdolnione umysły miasta.

co więcej, Pekin wyróżnia się wśród 12 topowe centra startupowe na świecie w swoich unikalnych i rozwijających się technologiach. Na przykład, Pekin’ Ekosystem startupów jest bogaty w jednorożce łączące głębokie uczenie i uczenie maszynowe, razem ze sztuczną inteligencją.

Obiecujące startupy w Pekinie:

WeChat, Baidu, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. Najlepsze centra startowe na całym świecie: Monachium

Posiadanie jednego z najlepszych 3 dobrze połączone sceny startowe, Monachium ma świetny ekosystem startupowy. Oprócz tego, że jest fantastycznym miejscem do nawiązywania kontaktów i tworzenia możliwości poparcia, Monachium ma średnio 290% wzrost inwestycji rocznie.

w konsekwencji, Monachium ma jedną z najwyższych liczby startupów na świecie, różnorodne oferty pracy, i topowe startupy w Europie.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

Startup Hub In Munich

 

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością podzielimy się z Tobą Top 12 Centra startowe na całym świecie.

 

 

Czy chcesz osadzić nasz wpis na blogu „Szczyt 12 Centra startowe na całym świecie”W Twojej witrynie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/pl/top-huby-startupowe-worldwide/ – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)