Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 16/12/2022)

Przestrzenie coworkingowe stały się dość popularne na całym świecie, zwłaszcza w świecie technologii. Zastąpienie tradycyjnych biur, najlepsze przestrzenie coworkingowe w Europie są przeglądane, aby dać szansę bycia częścią globalnej społeczności. W skrócie, dzieląc przestrzeń roboczą, a osoba pracująca naprzeciwko może należeć do innej branży lub firmy.

W rzeczy samej, Przestrzenie coworkingowe są idealne dla pracowników zdalnych, startupy, oraz właściciele małych firm z branży technologicznej i marketingowej. Oferowanie kultury społecznej i imprez integracyjnych to świetny sposób na łączenie się i nawiązywanie kontaktów z lokalną ludnością, jeśli pracujesz poza domem w jednej z najlepszych przestrzeni coworkingowych w Europie.

UL Przestrzeń Coworkingowa W Budapeszcie

Z doskonałym kalendarzem wydarzeń i jasnymi przestrzeniami do pracy, młodzi przedsiębiorcy w Budapeszcie uwielbiają przestrzeń coworkingową Kaptar. Ta lokalizacja przyciąga Pokolenie Z w większym stopniu, dzięki niesamowitej młodzieńczej atmosferze i ogromnemu bogactwu profesjonalnych warsztatów. W związku z tym, oprócz otrzymania wyjątkowego środowiska pracy, zyskujesz również znaczące możliwości nawiązywania kontaktów z mieszkańcami.

A zatem, jeśli szukasz miejsca na swoją bazę wypadową pracując zdalnie i mieszkając na Węgrzech, sugerujemy rozważenie Kaptara. Jeśli się wahasz, zacznij od karnetu dziennego, wypróbować udogodnienia, doświadczyć wibracji, i mieszać się z niesamowitymi lokalnymi umysłami. Wierzymy, że najlepsze cechy przestrzeni coworkingowych to elastyczność i społeczność.

Profity: Piątkowe wieczorne wydarzenia i warsztaty dla przedsiębiorców.

Lokalizacja: 1065 Revay Koz 4., Budapeszt, Węgry

Pociągi z Wiednia do Budapesztu

Pociągi z Pragi do Budapesztu

Pociągi z Monachium do Budapesztu

Pociągi z Grazu do Budapesztu

 

Top Coworking Spaces In Europe

Przestrzenie coworkingowe Mindspace

Przestrzenie coworkingowe Mindspace oferują luksusowe i odpowiednie środowisko pracy dla kadry kierowniczej i znanych firm. Mimo że Mindspace jest popularny wśród firm butikowych, sprawdza się również w większych korporacjach lub firmach średniej wielkości. Mimo, że wystrój jest bardzo atrakcyjny, wszyscy klienci, zwłaszcza duże, należy dokładnie rozważyć przed podjęciem decyzji o zmianie stałych biur na przestrzenie współdzielone.

Przestrzenie coworkingowe Mindspace mają otwarte przestrzenie, prywatne sale konferencyjne, piękne salony, i przestrzenie eventowe. Elegancki współczesny design przyczynia się do ekskluzywnej klubowej atmosfery przestrzeni coworkingowych Mindspace na całym świecie – Stany Zjednoczone, Europa, i Izrael. Klienci mogą wybierać między karnetem dziennym a wynajmem powierzchni na dłuższy okres.

Najlepsze lokalizacje Mindspace w Europa: Frankfurt, Berlin, Amsterdam.

Berlin pociągom Akwizgran

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Pociągi z Drezna do Kolonii

Pociągi z Akwizgranu do Kolonii

 

Coworking For Business Travelers

Przestrzenie coworkingowe Tribes

Jasne przestrzenie Tribes były satysfakcjonująco inspirowane cyfrowych nomadów i pracowników zdalnych odkąd 2015. Plemiona’ wystrój w kolorach ziemi, świeżo przygotowane porcje żywności, i wspaniałe udogodnienia sprawiają, że Tribes’ przestrzenie coworkingowe jedne z najlepszych w Europie. Na szczycie tego, Oddziały plemion znajdują się w najbardziej dogodnych lokalizacjach, w pobliżu stacji kolejowych, takich jak Amsterdam Amstel.

Sale konferencyjne, usługi wirtualnego biura, i elastyczne przestrzenie biurowe to tylko kilka korzyści, z których możesz korzystać w Tribes. Więc, jeśli zastanawiasz się nad zmianą domowego biura w modną przestrzeń, przestrzenie coworkingowe Tribes są dostępne codziennie, co tydzień, lub miesięczny czynsz. Jest szczególnie idealny do pracy hybrydowej.

Najlepsze lokalizacje plemion w Europie: Amsterdam, Bruksela.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Przestrzenie coworkingowe WeWork

WeWork zdominował branżę przestrzeni coworkingowych na całym świecie. Podczas gdy w ostatnich latach, Popularność WeWork spadła, udogodnienia i usługi Oferty WeWork są na najwyższym poziomie. Na przykład, rozwiązania przestrzeni roboczej należą do najbardziej wszechstronnych na świecie, od wynajmu całego piętra po sale konferencyjne – Przestrzenie WeWork mają rozwiązanie dla każdej firmy.

W związku z tym, Przestrzenie coworkingowe WeWork oferują najlepszą infrastrukturę i możliwości współpracy podczas dobrze zaplanowanych wydarzeń i happy hours. Położony w 127 miastach na całym świecie, WeWork oferuje wyjątkowe doświadczenie coworkingowe w popularnych europejskich lokalizacjach, na Bliskim Wschodzie, Ameryka północna, Afryka, i Azji i Pacyfiku. Obecnie, obejmuje sieć WeWork 23 kraje.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

Digital Nomads having fun

CoWomen Coworking Space w Berlinie

Raj dla kobiet do tworzenia, rozwijać, i sieć – Przestrzenie CoWomen to aktywna społeczność. Ponadto, społeczność wita kobiety z różnych środowisk, które pragną dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami zawodowymi. CoWomen oferuje domową atmosferę, kameralną przestrzeń do pracy, ładny aneks kuchenny, i ładny salon.

Jeśli zakładasz własny biznes, łączenie pracy i podróży – CoWomen to idealna przestrzeń do nawiązywania kontaktów i poznawania innych kobiet-przedsiębiorców. Niedrogie i elastyczne członkostwa sprawiają, że przestrzenie CoWomen w Berlinie są idealne dla wszystkich kobiet stawiających pierwsze kroki i inwestujących więcej w swój biznes.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

 

Najlepsze przestrzenie coworkingowe w Londynie

W centralnej lokalizacji, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku, Klub Lether jest gdzie powstają lokalne start-upy. TKlub skórzany znajduje się tuż obok stacji London Bridge, dzięki czemu masz dostęp do dowolnego punktu w Londynie, co jest ogromną zaletą, jeśli dojeżdżasz do pracy po całym mieście, ale potrzebujesz bazy, w której możesz rozwijać swój biznes i nadrabiać zaległości w pracy.

co więcej, możesz wybierać między pracą w pomieszczeniu lub na zewnątrz z widokiem na Shard na dachu. Jak większość przestrzeni coworkingowych w Europie, Leather Club oferuje różne karnety, od mies lub mija dzień. Więc, nie jesteś związany umową z drogim czynszem lub lokalizacją, ale masz elastyczność, która jest szczególnie ważna w szybko zmieniającym się świecie.

Konkludując, jeśli jesteś osobą indywidualną lub masz mały zespół, te siedem przestrzeni coworkingowych w Europie odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby. Doskonały projekt i infrastruktura stwarzają idealne warunki do networkingu w całej Europie, zwiększanie zysków przy jednoczesnym oszczędzaniu na kosztach wynajmu.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Wspaniała podróż pociągiem zaczyna się od znalezienia najlepszych biletów kolejowych na najwspanialszej i najwygodniejszej trasie pociągu. Jesteśmy w Zapisz pociąg z przyjemnością pomożemy Ci przygotować się do podróży pociągiem i znaleźć najlepsze bilety kolejowe w najlepszych cenach.

 

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu „Top 7 Przestrzenie coworkingowe w Europie” na swojej stronie? Możesz zrobić nasze zdjęcia i napisać tekst lub przekazać nam kredyt z linkiem do tego posta na blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/top-coworking-spaces-in-europe/ – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)