Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 16/12/2022)

Ortak çalışma alanları dünya çapında oldukça popüler hale geldi, özellikle teknoloji dünyasında. Geleneksel ofislerin yerini alıyor, Avrupa'daki en iyi ortak çalışma alanları, küresel topluluğun bir parçası olma şansı sunmak için gözden geçirildi. Kısaca, ortak çalışma alanları ve karşınızda çalışan kişi farklı bir sektöre veya işletmeye ait olabilir..

Aslında, ortak çalışma alanları uzaktan çalışanlar için idealdir, başlangıçlar, ve teknoloji ve pazarlama sektörlerindeki küçük işletme sahipleri. Evden uzakta Avrupa'nın en iyi ortak çalışma alanlarından birinde çalışıyorsanız, sosyal kültür sunmak ve etkinlikleri bir araya getirmek, yerel insanlarla kaynaşmanın ve ağ kurmanın harika bir yoludur..

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

KOVAN Budapeşte'de Çalışma Alanı

Harika bir etkinlik takvimi ve aydınlık çalışma alanları ile, Budapeşte'deki genç girişimciler ortak çalışma alanı Kaptar'ı seviyor. Bu konum çekici Z kuşağı daha büyük ölçüde, inanılmaz genç atmosfer ve çok sayıda profesyonel atölye çalışması sayesinde. bu nedenle, benzersiz bir çalışma ortamı almanın yanı sıra, ayrıca yerel halkla önemli ağ oluşturma fırsatları elde ediyorsunuz.

Böylece, Üssünüzü yapmak için bir yer arıyorsanız uzaktan çalışmak ve Macaristan'da yaşamak, Kaptar'ı düşünmenizi öneririz. eğer tereddüt ediyorsan, günlük geçişle başla, tesisleri denemek, hisleri deneyimle, ve muazzam yerel zihinlerle karışın. Ortak çalışma alanlarının en iyi özelliklerinin esneklik ve topluluk olduğuna inanıyoruz..

Avantajlar: Girişimciler için Cuma akşamı etkinlikleri ve atölye çalışmaları.

Konum: 1065 Revay Koz 4., Budapeşte, Macaristan

Viyana Budapeşte trenleri

Prag Budapeşte Trenleri

Münih Budapeşte trenleri

Graz Budapeşte trenleri

 

Top Coworking Spaces In Europe

Mindspace Çalışma Alanları

Mindspace ortak çalışma alanları, yöneticiler ve yüksek profilli işletmeler için lüks ve uygun bir çalışma ortamı sunuyor.. Mindspace butik işletmeler arasında popüler olsa da, aynı zamanda daha büyük şirketlere veya orta ölçekli şirketlere de uygundur. Dekor oldukça çekici olsa da, tüm müşteriler, özellikle büyük olanlar, Kalıcı ofisleri ortak paylaşılan alanlara dönüştürmeye karar vermeden önce dikkatlice düşünmelisiniz..

Mindspace ortak çalışma alanlarının açık alanları vardır, özel toplantı odaları, güzel salonlar, ve etkinlik alanları. Şık ve çağdaş tasarım, dünyanın dört bir yanındaki Mindspace ortak çalışma alanlarının özel kulüp havasına katkıda bulunur. – Birleşik Devletler, Avrupa, ve İsrail. Müşteriler, günlük geçiş veya uzun süreli bir alan kiralama arasında seçim yapabilir..

En iyi Mindspace konumları içinde Avrupa: Frankfurt, Berlin, Amsterdam.

Berlin Aachen trenleri

Köln Trains Frankfurt

Dresden Köln trenleri

Aachen Köln trenleri

 

Coworking For Business Travelers

Kabileler Çalışma Alanları

Kabilelerin tatmin edici ilham aldığı aydınlık alanlar dijital göçebeler ve uzaktan çalışanlar dan beri 2015. Kabileler’ toprak tonlarında dekor, taze hazırlanmış yiyecek porsiyonları, ve mükemmel tesisler Kabileleri yapar’ ortak çalışma alanları Avrupa'nın en iyilerinden biri. Üstüne üstlük, Kabile şubeleri en rahat lokasyonlarda bulunmaktadır., Amsterdam Amstel gibi tren istasyonlarına yakın.

Toplantı odaları, sanal ofis hizmetleri, ve esnek ofis alanları, Tribes'te tadını çıkarabileceğiniz birkaç avantajdır.. Böyle, ev ofisinizi modaya uygun bir alana dönüştürmeyi düşünüyorsanız, Tribes ortak çalışma alanları günlük olarak kullanılabilir., haftalık, veya aylık kira. Özellikle hibrit çalışma için mükemmeldir.

Avrupa'daki en iyi Kabile konumları: Amsterdam, Brüksel.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

WeWork Çalışma Alanları

WeWork, dünya çapında ortak çalışma alanları endüstrisine hakim oldu. Son yıllarda iken, WeWork'ün popülaritesi azaldı, tesisler ve hizmetler WeWork teklifleri birinci sınıftır. Örneğin, çalışma alanı çözümleri dünya çapında en çok yönlü çözümlerden bazılarıdır, tüm katı kiralamaktan konferans salonlarına kadar – WeWork alanlarının her işletme için bir çözümü vardır.

bu nedenle, WeWork ortak çalışma alanları, iyi planlanmış etkinliklerde ve indirimli içki saatlerinde altyapı ve işbirliği fırsatlarında lider konumdadır. Konumlanmış 127 dünya çapındaki şehirler, WeWork, popüler Avrupa lokasyonlarında benzersiz bir ortak çalışma deneyimi sunar, Orta Doğu'da, Kuzey Amerika, Afrika, ve Asya-Pasifik. Şu anda, WeWork ağı şunları kapsar: 23 ülkeler.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Digital Nomads having fun

Berlin'de CoWomen Çalışma Alanı

Kadınların yaratması için bir sığınak, geliştirmek, ve ağ – CoWomen alanları aktif bir topluluktur. Üstelik, topluluk, mesleki bilgi ve becerilerini paylaşmak isteyen farklı geçmişlere sahip kadınları memnuniyetle karşılar.. CoWomen sade bir his sunar, samimi bir çalışma masası alanı, sevimli bir mutfak, ve güzel bir dinlenme alanı.

Kendi işinizi kuruyorsanız, iş ve seyahati birleştiriyor – CoWomen, bağlantı kurmak ve diğer kadın girişimcilerle tanışmak için mükemmel bir alandır.. Uygun fiyatlı ve esnek üyelikler, Berlin'deki CoWomen alanlarını ilk adımlarını atan ve işlerine daha fazla yatırım yapan tüm kadınlar için ideal hale getiriyor..

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

 

Londra'nın En İyi Çalışma Alanları

merkezi bir konumda, yine de şehrin karmaşasından uzakta, Kulüp Lether nerede yerel start-up'lar yapılır. TDeri kulübü, London Bridge istasyonunun hemen yanındadır., böylece Londra'daki herhangi bir noktaya erişiminiz olur, Bu, şehrin her yerine gidip geliyorsanız ancak işinizi geliştirebileceğiniz ve işlerinizi takip edebileceğiniz bir üsse ihtiyacınız varsa büyük bir avantajdır..

Dahası, çatı katındaki Shard manzarası eşliğinde içeride veya dışarıda çalışmak arasında seçim yapabilirsiniz.. Avrupa'daki çoğu ortak çalışma alanı gibi, Leather Club çeşitli kartlar sunar, aylıktan veya gün geçer. Böyle, sözleşmeyle pahalı kiraya veya yere bağlı değilsiniz, bunun yerine özellikle hızlı tempolu bir dünyada önemli olan esnekliğe sahipsiniz..

Sonuç olarak, eğer bir bireyseniz veya küçük bir ekibiniz varsa, Avrupa'daki bu yedi ortak çalışma alanı tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Mükemmel tasarım ve altyapı, tüm Avrupa'da ağ oluşturmak için ideal koşulları yaratır., kira maliyetlerinden tasarruf ederken karınızı artırmak.

Amsterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Harika bir tren yolculuğu, en harika ve konforlu tren güzergahında en iyi tren biletlerini bulmakla başlar.. biz Bir Tren Kaydet Bir tren yolculuğuna hazırlanmanıza ve en iyi tren biletlerini en iyi fiyatlarla bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır..

 

 

Eğer postamıza “Top gömmek istiyor musunuz 7 Avrupa'da Çalışma Alanları”nı sitenize ekleyin? Fotoğraflarımızı ve metnimizi çekebilir veya bu blog gönderisine bir bağlantı ile bize kredi verebilirsiniz.. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/top-coworking-spaces-in-europe/ - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)