Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 16/12/2022)

Coworkingové prostory se staly celosvětově velmi populární, zejména v technologickém světě. Výměna tradičních kanceláří, nejlepší coworkingové prostory v Evropě jsou revidovány, aby nabídly šanci stát se součástí globální komunity. Ve zkratce, sdílené pracovní prostory a osoba pracující naproti vám může patřit do jiného odvětví nebo podnikání.

Vskutku, coworkingové prostory jsou ideální pro pracovníky na dálku, startupy, a majitelé malých podniků v technologickém a marketingovém průmyslu. Nabídka společenské kultury a setkání je skvělý způsob, jak se spojit a propojit s místními lidmi, pokud pracujete mimo domov v jednom z nejlepších coworkingových prostorů v Evropě..

ÚL Coworking Space V Budapešti

Se skvělým kalendářem akcí a světlými pracovními prostory, mladí podnikatelé v Budapešti milují coworkingový prostor Kaptar. Tato lokalita přitahuje Generace Z ve větší míře, díky neuvěřitelné mladé atmosféře a velkému množství odborných workshopů. Proto, kromě jedinečného pracovního prostředí, získáváte také významné příležitosti k navazování kontaktů s místními obyvateli.

Tím pádem, pokud hledáte místo, kde byste si mohli vytvořit základnu pracuje na dálku a žije v Maďarsku, doporučujeme zvážit Kaptara. Pokud váháte, začít s celodenním vstupem, vyzkoušet zařízení, zažít vibrace, a smísit se s ohromnými místními mozky. Věříme, že to nejlepší na coworkingových prostorech je flexibilita a komunita.

výhody: Páteční večerní akce a workshopy pro podnikatele.

Umístění: 1065 Revay Koz 4., Budapešť, Maďarsko

Vlaky z Vídně do Budapešti

Vlaky z Prahy do Budapešti

Vlaky z Mnichova do Budapešti

Vlaky z Grazu do Budapešti

 

Top Coworking Spaces In Europe

Mindspace coworkingové prostory

Coworkingové prostory Mindspace nabízejí luxusní a vhodné pracovní prostředí pro vedoucí pracovníky a vysoce postavené podniky. I když je Mindspace populární mezi butiky, vyhovuje i větším korporacím nebo společnostem střední třídy. I když výzdoba je velmi přitažlivá, všichni klienti, zvláště ty velké, měli pečlivě zvážit, než se rozhodnete změnit trvalé kanceláře na sdílené prostory.

Coworkingové prostory Mindspace mají otevřené prostory, soukromé zasedací místnosti, krásné salonky, a prostory pro akce. Elegantní současný design přispívá k exkluzivní klubové atmosféře coworkingových prostor Mindspace po celém světě – Spojené státy, Evropa, a Izrael. Zákazníci si mohou vybrat mezi denní permanentkou nebo dlouhodobým pronájmem prostor.

Nejlepší místa Mindspace v Evropa: Frankfurt, Berlín, Amsterdam.

Berlín do Cách Vlaky

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Aachen do Kolína Vlaky

 

Coworking For Business Travelers

Coworkingové prostory kmenů

Světlé prostory Tribes byly uspokojující inspirací digitální nomádi a vzdálení pracovníci od té doby 2015. Kmeny’ dekor v zemitých tónech, čerstvě připravené porce jídla, a vynikající zařízení dělají kmeny’ coworkingové prostory jedny z nejlepších v Evropě. Navíc, Pobočky kmenů se nacházejí na nejpohodlnějších místech, v blízkosti železničních stanic, jako je Amsterdam Amstel.

Konferenční místnosti, služby virtuální kanceláře, a flexibilní kancelářské prostory jsou několik výhod, které si můžete v Tribes užít. Tak, pokud uvažujete o změně domácí kanceláře na trendy prostor, Coworkingové prostory kmenů jsou k dispozici denně, týdně, nebo měsíční nájem. Je ideální zejména pro hybridní práci.

Nejlepší místa kmenů v Evropě: Amsterdam, Brusel.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Coworkingové prostory WeWork

WeWork ovládl průmysl coworkingových prostorů po celém světě. Zatímco v posledních letech, Popularita WeWork klesla, zařízení a služby Nabídky WeWork jsou špičkové. Například, řešení pracovního prostoru patří k celosvětově nejuniverzálnějším, od pronájmu celého patra až po konferenční místnosti – Prostory WeWork mají řešení pro každou firmu.

Proto, Coworkingové prostory WeWork vedou v oblasti infrastruktury a příležitostí ke spolupráci na dobře naplánovaných akcích a šťastných hodinách. Nacházející se v 127 měst po celém světě, WeWork nabízí jedinečný coworkingový zážitek v oblíbených evropských lokalitách, na Středním východě, Severní Amerika, Afrika, a asijsko-pacifické oblasti. V současné době, pokrývá síť WeWork 23 země.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Digital Nomads having fun

Coworking Space CoWomen V Berlíně

Útočiště pro ženy k tvoření, rozvíjet, a síť – Prostory CoWomen jsou aktivní komunitou. Dále, komunita vítá ženy z různých prostředí, které se chtějí podělit o své odborné znalosti a dovednosti. CoWomen nabízí domáckou atmosféru, intimní pracovní stůl, roztomilý kuchyňský kout, a pěkný salonek.

Pokud začínáte s vlastním podnikáním, Kombinace práce a cestování – CoWomen je dokonalým prostorem pro navazování kontaktů a setkání s kolegy podnikatelkami. Díky cenově dostupnému a flexibilnímu členství jsou prostory CoWomen v Berlíně ideální pro všechny ženy, které dělají své první kroky a investují více do svých podniků..

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Nejlepší coworkingové prostory v Londýně

Na centrálním místě, přesto daleko od městského ruchu, Kde je Club Lether vznikají místní start-upy. Tkožený klub je hned vedle nádraží London Bridge, takže máte přístup k jakémukoli bodu v Londýně, což je obrovská výhoda, pokud dojíždíte po celém městě, ale potřebujete základnu, kde můžete rozvíjet své podnikání a dohánět práci.

navíc, můžete si vybrat mezi prací uvnitř nebo venku s výhledem na Shard na střeše. Jako většina coworkingových prostorů v Evropě, Kožený klub nabízí různé permanentky, od měsíčně nebo uplyne den. Tak, nejste smluvně vázáni drahým nájmem nebo umístěním, ale máte flexibilitu, která je obzvláště důležitá v rychle se měnícím světě.

Na závěr, pokud jste jednotlivec nebo máte malý tým, těchto sedm coworkingových prostor v Evropě odpovídá na všechny vaše potřeby. Vynikající design a infrastruktura vytvářejí ideální podmínky pro vytváření sítí po celé Evropě, zvýšit své zisky a zároveň ušetřit náklady na nájem.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Skvělá cesta vlakem začíná nalezením nejlepších jízdenek na nejúžasnější a nejpohodlnější vlakové trase. My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme připravit se na cestu vlakem a najít nejlepší vlakové jízdenky za nejlepší ceny.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „Nahoru“ 7 Coworking Spaces v Evropě“ na vaše stránky? Můžete buď pořídit naše fotografie a text, nebo nám můžete dát odkaz na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/top-coworking-spaces-in-europe/ – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)