Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 16/12/2022)

Ühistööruumid on kogu maailmas muutunud üsna populaarseks, eriti tehnikamaailmas. Traditsiooniliste kontorite asendamine, Euroopa parimad koostööruumid vaadatakse üle, et pakkuda võimalust saada osa ülemaailmsest kogukonnast. Kokkuvõtlikult, tööruume ühiselt jagavad ja teie vastas töötav isik võib kuuluda muusse tööstusharusse või ettevõttesse.

Tõepoolest, tööruumid sobivad ideaalselt kaugtöölistele, idufirmad, ning väikeettevõtete omanikud tehnoloogia- ja turundustööstuses. Sotsiaalkultuuri ja kogunemisürituste pakkumine on suurepärane viis kohalike inimestega suhtlemiseks ja võrgustike loomiseks, kui töötate kodust eemal ühes Euroopa parimatest töökohtadest.

HIVE Koostööruum Budapestis

Suurepärase sündmuste kalendri ja valgusküllaste tööruumidega, Budapesti noored ettevõtjad armastavad ühistööruumi Kaptar. See asukoht meelitab Z põlvkond suuremal määral, tänu uskumatule noorele õhkkonnale ja suurele professionaalsete töötubade rohkusele. seega, lisaks ainulaadse töökeskkonna saamisele, saate ka olulisi võrgustike loomise võimalusi kohalikega.

seega, kui otsite kohta, kus oma baasi teha kaugtöötamine ja Ungaris elamine, soovitame kaaluda Kaptarit. Kui te kõhklete, alusta päevapiletiga, proovida rajatisi, kogege vibreid, ja sulanduda tohutute kohalike meeltega. Usume, et koostööruumide parimad küljed on paindlikkus ja kogukond.

Hüved: Reedeõhtused üritused ja töötoad ettevõtjatele.

Asukoht: 1065 Revay Koz 4., Budapest, Ungari

Rongid Viinist Budapesti

Praha–Budapesti rongid

Rongid Münchenist Budapesti

Grazi ja Budapesti rongid

 

Top Coworking Spaces In Europe

Mindspace Coworking Spaces

Koostööruumid Mindspace pakuvad luksuslikku ja sobivat töökeskkonda juhtidele ja kõrgetasemelistele ettevõtetele. Kuigi Mindspace on butiikettevõtete seas populaarne, see sobib ka suurematele korporatsioonidele või keskklassi ettevõtetele. Kuigi sisustus on väga atraktiivne, kõik kliendid, eriti suured, peaksid hoolikalt kaaluma, enne kui otsustate muuta alalised kontorid ühiskasutatavateks pindadeks.

Mindspace'i tööruumides on avatud ruumid, privaatsed koosolekuruumid, ilusad salongid, ja ürituste ruumid. Stiilne kaasaegne disain aitab kaasa Mindspace'i koostööruumide eksklusiivsele klubihõngule kogu maailmas – USA, Euroopa, ja Iisrael. Kliendid saavad valida päevapileti või pinna pikaajalise üürimise vahel.

Parimad Mindspace'i asukohad sisse Euroopa: Frankfurt, Berliin, Amsterdam.

Berliin Aachen rongid

Frankfurt Kölni rongid

Dresden Kölni rongid

Aachen Kölni rongid

 

Coworking For Business Travelers

Hõimude koostööruumid

Hõimude valgusküllased ruumid on inspireerinud rahuldust digitaalsed nomaadid ja kaugtöölised alates 2015. Hõimud’ dekoor maalähedastes toonides, värskelt valmistatud toiduportsjonid, ja suurepärased rajatised teevad Tribes’ tööruumid on üks Euroopa parimaid. Peale selle, Hõimude filiaalid asuvad kõige mugavamates kohtades, raudteejaamade, nagu Amsterdam Amstel, läheduses.

Koosolekuruumid, virtuaalse kontori teenused, ja paindlikud kontoriruumid on mõned eelised, mida saate Tribesis nautida. Niisiis, kui kaalute oma kodukontori vahetamist trendika ruumi vastu, Tribes tööruumid on saadaval iga päev, iganädalane, või igakuine üür. See sobib eriti hästi hübriidtööks.

Parimad hõimude asukohad Euroopas: Amsterdam, Brüssel.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

WeWork koostööruumid

WeWork on domineerinud ühistööruumide valdkonnas üle maailma. Kuigi viimastel aastatel, WeWorki populaarsus on langenud, rajatised ja teenused WeWorki pakkumised on tipptasemel. Näiteks, tööruumide lahendused on ühed kõige mitmekülgsemad maailmas, alates terve korruse rentimisest kuni konverentsiruumideni välja – WeWork ruumides on lahendus igale ettevõttele.

seega, WeWorki koostööruumid pakuvad infrastruktuuri ja koostöövõimalusi hästi planeeritud sündmustel ja õnnelikel tundidel. asub 127 linnad üle maailma, WeWork pakub ainulaadset koostöökogemust populaarsetes Euroopa kohtades, Lähis-Idas, Põhja-Ameerika, Aafrika, ja Aasia-Vaikse ookeani piirkond. Praegu, WeWorki võrk katab 23 riigid.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Digital Nomads having fun

CoWomeni koostööruum Berliinis

Varjupaik naistele loomiseks, areneda, ja võrk – CoWomeni ruumid on aktiivne kogukond. Lisaks, kogukonda on oodatud erineva taustaga naised, kes soovivad jagada oma erialaseid teadmisi ja oskusi. CoWomen pakub kodust tunnet, intiimne töölaud, armas kööginurk, ja kena puhkeala.

Kui alustate oma ettevõtet, töö ja reisimise ühendamine – CoWomen on ideaalne ruum sidemete loomiseks ja naisettevõtjatega kohtumiseks. Soodsad ja paindlikud liikmesused muudavad CoWomeni ruumid Berliinis ideaalseks kõigile naistele, kes teevad esimesi samme ja investeerivad rohkem oma ettevõttesse.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

Parimad koostööruumid Londonis

Keskses asukohas, samas linnakärast eemal, Club Lether on kus tehakse kohalikke idufirmasid. Tnahaklubi asub kohe London Bridge'i jaama kõrval, nii et teil on juurdepääs mis tahes punktile Londonis, mis on tohutu eelis, kui sõidate üle kogu linna, kuid vajate baasi, kus saate oma äri arendada ja tööga tegeleda.

enamgi veel, saate valida, kas töötada siseruumides või väljas, vaadetega katusel asuvale Killule. Nagu enamik Euroopa ühistööruume, Nahaklubi pakub erinevaid passe, igakuisest või päev möödub. Niisiis, teid ei seo leping kalli üüri või asukohaga, vaid teil on paindlikkus, mis on kiires maailmas eriti oluline.

Kokkuvõtteks, kui olete üksikisik või teil on väike meeskond, need seitse Euroopa ühistööruumi vastavad kõigile teie vajadustele. Suurepärane disain ja infrastruktuur loovad ideaalsed tingimused võrgustike loomiseks üle kogu Euroopa, kasvatada oma kasumit, säästes samal ajal üürikulusid.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Suurepärane rongireis algab parimate rongipiletite leidmisega kõige imelisemal ja mugavamal rongiliinil. Meie kl Salvesta rong aitame teil hea meelega valmistuda rongireisiks ja leida parimad rongipiletid parimate hindadega.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse „Üles 7 Koostööruumid Euroopas” oma saidile? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/top-coworking-spaces-in-europe/ – (Kerige natuke näha Manustuskood)