Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 18/02/2021)

Uus rongiliin on käivitanud, hõlmab Aserbaidžaani, Türgi, ja Gruusia. Joon hõlmab üle 820 Km ja mahutab Veoste lisaks reisirongid. Esiteks, rida on esimene ühendada Euroopa ja Hiina samas mööda Venemaa. Rong hakkab toimima alates Aserbaidžaani pealinna Bakuu ja Gruusia pealinna Tbilisi linnale Kars in Turley. Lisaks, See vähendab reisi ajal - raudtee infrastruktuuri ja Hiina raudtee. Presidendid Aserbaidžaan, Türgi, ja Gruusia, samuti Euroopa Liidu esindajad, käinud avamas uut rongi liin.

 

Andmed rongi

Esiteks, rongi liin oli algselt planeeritud käivitada 2010 ja siis sisse 2012. Kuid, tõttu liin ei läbi Armeenia, nii USA ja EL ei rahaliselt kaasa ja see aeglustas. Lisaks, rida läbib riike, kus varem oli oma piiride suletud üksteist (ulatuvad tagasi Nõukogude Liit).

teiseks, rida, mis on nimeks "Euraasia Bridge', ühendab riikide majandusele see läbib. hiina veetakse kaupa Hiinast Euroopasse sellel liinil nii vähe kui 12 päeva. Lisaks, euroopa Rongi veab 5 miljonit tonni veoseid aastas selle numbriga oodata hüpata 17 miljonit ajas. Lisaks, see teeb sadama vahend Aserbaidžaanis suurim Kaspia mere piirkond.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

Aserbaidžaan ei ole avalikustatud kogukulu rida aga on teada, et nad laenatud Georgia $775 rahastamiseks Gruusia osa rida.

 

Kasahstan

Kasahstan on nüüd ennast tõestanud kui uus "Silk Road’ - suurenenud kaubaveoaktiivsus Euroopa ja Rumeenia vahel Hiina. Ajalooliselt Kasahstani oli ühendusteeks riik Euroopa, Aasia, ja India. Kasahstani kaubaveo aktiivsus on taastunud seetõttu, et see vähendab Euroopa kaugust Aasiast 10,000 kilomeetri. Lisaks, Kasahstan on kulutatud üle $3 miljardit oma raudteeliine. See sisaldab $250 miljonit kulutatud Khorgose värav. See värav võimaldab Hiina rongidel oma kaupu Euroopa rongidele üle kanda, vältides vajadust liine vahetada.

 

Hiina kuulub nüüd 49% kohta Khorgos Gateway, mis on osa uuest rongiühenduse

 

Quotes seoses uue rongi liin

Esiteks, Aserbaidžaani president kommenteeris rongi

Bakuu-Tbilisi-Karsi raudtee on lühim ja kõige usaldusväärsem seos Aasias ja Euroopas

Lisaks, Euroopa Liidu kommenteeris

Avamine Bakuu-Tbilisi-Karsi raudtee on suur samm transpordiühendustesse ühendab Euroopa Liidu, Türgi, Gruusia, Aserbaidžaan, ja Kesk-Aasia ... piki Siiditee,

 

Osta rongipiletid

Kuna olete juba siin, miks mitte võtta 3 minutit, et leida parim rongipilet oma järgmise reisi? Kus iganes sa oled plaanis reisida Euroopas saame aidata teil leida piletid. Kas te otsite, et näha Alpides Šveits ja Itaalia või ehk külastada riikides nagu Belgia ja Ungari meil teile kaetud. Broneerige oma rongipiletid nüüd. Maksa piletid kasutades kõiki tuntumaid makseviisid

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)