Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 18/02/2021)

Yeni tren hattı başlattı, Azerbaycan'ı kapsayan, Türkiye, ve Gürcistan. çizgi üzerinde kapakları 820 Kilometre ve ek olarak navlunlar barındırmaktadır yolcu trenleri. İlk önce, hat Rusya'yı by-pass iken Avrupa ve Çin'i bağlamak için ilk olacak. Tren Turley'in içinde Kars şehrine Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de ve Gürcistan'ın başkenti Tiflis'e gelen çalışacak. Üstelik, Bu azaltacaktır Gezi zamanı Avrupa demiryolu altyapısı ve Çin demiryolu. Azeri, Türkiye, ve Gürcistan, yanı sıra Avrupa Birliği temsilcileri, Yeni tren hattı açılışına katıldı.

 

Trenin Detayları

İlk önce, tren hattı başlangıçta ayında lanse edilmesi planlandı 2010 ve sonra 2012. ancak, nedeniyle hat Ermenistan'dan geçmesini değil, ABD ve AB hem maddi katkı vermedi ve bu gecikmeye sebep. ek olarak, hat, daha önce sahip oldukları ülkelerden geçiyor sınırlar birbirine kapalı (kadar uzanan Sovyetler Birliği).

ikinci olarak, adlı çizgi ‘Avrasya Köprüsü', geçtiği ülkelerin ekonomilerini bağlayacak. Çince mallar gibi kısa bir sürede bu hat üzerinde Avrupa'ya Çin'den taşınır 12 günler. Üstelik, bu Tren taşıyacak 5 atlamak için beklenen bu sayı ile yılda kargo milyon ton 17 zamanla milyon. bunlara ek olarak, Bu limanını yapacak araç Azerbaycan'da büyük yılında Hazar Denizi bölge.

 

bird's eye view of the new port in Alat which will benefit from the new train link

onlar Gürcistan'ı ödünç bilinmektedir ancak Azerbaycan hattının tam maliyetini ifşa edilmemiştir $775 hattın Gürcistan kısmını finanse etmek.

 

Kazakistan

Kazakistan şimdi yeni ‘İpek Yolu haline gelmiştir’ Avrupa ve Avrupa arasında artan navlun aktivitesi ile Çin. Tarihsel olarak Kazakistan Avrupa için bir bağlantı durumu olarak görev, Asya, ve Hindistan. Kazakistan navlun faaliyetinin yeniden canlanmasının nedeni, Avrupa'nın Asya'ya olan mesafesini 10,000 kilometre. Üstelik, Kazakistan üzerinde harcamış $3 demiryolu hatlarında milyar. Bu içerir $250 milyon harcanan Khorgos Geçidi. Bu ağ geçidi, Çinli trenlerin hat değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak mallarını Avrupa trenlerine aktarmasına olanak tanır..

 

Çin şimdi sahibi 49% Khorgos Gateway yeni tren bağlantısı parçasıdır

 

Yeni tren hattına ilişkin alıntılar

İlk önce, Azerbaycan'ın cumhurbaşkanı trende yorumladı

Bakü-Tiflis-Kars demiryolu Asya ve Avrupa arasındaki en kısa ve en güvenilir bağlantıdır

bunlara ek olarak, Avrupa Birliği yorumladı

Bakü- Tiblis- Kars demiryolu açılması Avrupa Birliği bağlama taşıma bağlantılarında çok önemli bir adımdır, Türkiye, Gürcistan, Azerbeycan, ve Orta Asya ... antik İpek Yolu boyunca,

 

tren biletleri satın

Burada zaten bu yana, neden almıyorsun 3 dakika sonraki yolculuk için en iyi tren bileti bulmak için? Her neredeysen Avrupa'da seyahat etmeyi planlayan size bilet bulmasına yardımcı olabilir. Eğer Alpler görmeye arıyor olun İsviçre ve İtalya ya da belki gibi ülkeleri ziyaret Belçika ve Macaristan seni koruduk. senin tren biletleri rezervasyonu şimdi. tüm en bilinen ödeme yöntemlerini kullanarak bilet için ödeme

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnew-train-links-asia-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)