Koha e leximit: 5 minuta
(Modifikimi I Fundit Më: 16/12/2022)

Hapësirat e bashkëpunimit janë bërë mjaft të njohura në mbarë botën, sidomos në botën e teknologjisë. Zëvendësimi i zyrave tradicionale, hapësirat më të mira të bashkëpunimit në Evropë janë rishikuar për të ofruar mundësinë për të qenë pjesë e komunitetit global. Me pak fjalë, bashkëndarja e hapësirave të punës dhe personi që punon përballë jush mund t'i përkasë një industrie ose biznesi tjetër.

Me të vërtetë, hapësirat e bashkëpunimit janë ideale për punëtorët në distancë, startups, dhe pronarët e bizneseve të vogla në industrinë e teknologjisë dhe marketingut. Ofrimi i kulturës sociale dhe mbledhjes së ngjarjeve është një mënyrë e shkëlqyer për t'u bashkuar dhe për t'u lidhur me njerëzit vendas nëse punoni larg shtëpisë në një nga hapësirat më të mira të bashkëpunimit në Evropë.

HIVE Hapësira e Bashkëpunimit në Budapest

Me një kalendar të madh ngjarjesh dhe hapësira të ndritshme pune, sipërmarrësit e rinj në Budapest e duan hapësirën e bashkëpunimit Kaptar. Ky vend tërheq Gjenerata Z në një masë më të madhe, falë atmosferës së jashtëzakonshme të të rinjve dhe bollëkut të madh të punëtorive profesionale. prandaj, përveç marrjes së një mjedisi unik pune, ju po merrni gjithashtu mundësi të rëndësishme rrjetëzimi me vendasit.

kështu, nëse jeni duke kërkuar për një vend për të bërë bazën tuaj ndërsa duke punuar në distancë dhe duke jetuar në Hungari, ju sugjerojmë ta konsideroni Kaptarin. Nëse hezitoni, filloni me një kalim ditor, provoni objektet, përjetoni dridhjet, dhe përzieni me mendjet e jashtëzakonshme lokale. Ne besojmë se gjërat më të mira në lidhje me hapësirat e bashkëpunimit janë fleksibiliteti dhe komuniteti.

Përfitimet: Ngjarjet dhe seminaret e së premtes në mbrëmje për sipërmarrësit.

Vendndodhja: 1065 Revay Koz 4., Budapestin, Hungari

Trenat nga Vjena në Budapest

Trenat nga Praga në Budapest

Trenat nga Mynihu në Budapest

Trenat nga Graz në Budapest

 

Top Coworking Spaces In Europe

Hapësirat e bashkëpunimit në Mindspace

Hapësirat e bashkëpunimit Mindspace ofrojnë një mjedis pune luksoz dhe të përshtatshëm për drejtuesit dhe bizneset e profilit të lartë. Edhe pse Mindspace është i popullarizuar në mesin e bizneseve të butikut, i përshtatet gjithashtu korporatave më të mëdha ose kompanive të rangut të mesëm. Edhe pse dekori është shumë tërheqës, të gjithë klientët, sidomos ato të mëdha, duhet të shqyrtojë me kujdes përpara se të vendosë të ndryshojë zyrat e përhershme në hapësira të përbashkëta.

Hapësirat e bashkëpunimit në Mindspace kanë hapësira të hapura, dhomat e takimeve private, sallone të bukura, dhe hapësirat e ngjarjeve. Dizajni elegant bashkëkohor kontribuon në atmosferën ekskluzive të klubeve të hapësirave të bashkëpunimit Mindspace në mbarë botën – Shtetet e Bashkuara, Evropë, dhe Izraeli. Klientët mund të zgjedhin midis një leje ditore ose marrjen me qira të një hapësire për një kohë të gjatë.

Vendndodhjet kryesore të Mindspace Evropë: Frankfurt, Berlini, Amsterdami.

Berlin për Trenat Aachen

Frankfurt për Trenat Cologne

Dresden për Trenat Cologne

Aachen për Trenat Cologne

 

Coworking For Business Travelers

Hapësirat e bashkëpunimit të fiseve

Hapësirat e ndritshme Fiset kanë qenë të frymëzuara të kënaqshme nomadët dixhitalë dhe punëtorët në distancë që nga 2015. Fiset’ dekor ne tonalitete dheu, porcione ushqimore të sapopërgatitura, dhe objektet e shkëlqyera bëjnë fiset’ coworking spaces një nga më të mirat në Evropë. Ne krye te kesaj, Degët e fiseve janë të vendosura në vendet më komode, në afërsi të stacioneve hekurudhore si Amsterdam Amstel.

Dhomat e mbledhjeve, shërbimet e zyrës virtuale, dhe hapësirat fleksibël të zyrave janë disa përfitime që mund të shijoni në Tribes. Kështu që, nëse po mendoni të kaloni zyrën tuaj të shtëpisë në një hapësirë ​​të modës, hapësirat e bashkëpunimit të fiseve janë të disponueshme për çdo ditë, javore, ose qira mujore. Është veçanërisht i përsosur për punë hibride.

Vendndodhjet kryesore të fiseve në Evropë: Amsterdami, Bruksel.

Luksemburgu për Trenat Brukselit

Antwerp për Trenat Brukselit

Amsterdam për Trenat Brukselit

Paris për Trenat Brukselit

 

WeWork Coworking Spaces

WeWork ka dominuar industrinë e hapësirave të bashkëpunimit në mbarë botën. Ndërsa vitet e fundit, Popullariteti i WeWork ka rënë, objektet dhe shërbimet Ofertat e WeWork janë të nivelit të lartë. për shembull, zgjidhjet e hapësirës së punës janë disa nga më të gjithanshmet në mbarë botën, nga dhënia me qira e një kat të tërë deri te salla e konferencave – Hapësirat WeWork kanë një zgjidhje për çdo biznes.

prandaj, Hapësirat e bashkëpunimit të WeWork udhëheqin në infrastrukturë dhe mundësi bashkëpunimi në ngjarje të planifikuara mirë dhe orë të lumtura. E vendosur në 127 qytete në mbarë botën, WeWork ofron një përvojë unike të bashkëpunimit në vende të njohura evropiane, në Lindjen e Mesme, Amerika e Veriut, Afrika, dhe Azi-Paqësorit. Aktualisht, mbulon rrjetin WeWork 23 vendet.

Amsterdam për Trenat Paris

London për Trenat Paris

Rotterdam për Trenat Paris

Bruksel për Trenat e Parisit

 

Digital Nomads having fun

CoWomen Coworking Space në Berlin

Një strehë për gratë për të krijuar, zhvillojnë, dhe rrjetit – Hapësirat e CoWomen janë një komunitet aktiv. Për më tepër, komuniteti mirëpret gra me prejardhje të ndryshme që dëshirojnë të ndajnë njohuritë dhe aftësitë e tyre profesionale. CoWomen ofron një ndjenjë shtëpiake, një hapësirë ​​intime tavoline pune, një aneks kuzhine e lezetshme, dhe një zonë të këndshme rri kot.

Nëse jeni duke filluar biznesin tuaj, duke kombinuar punën dhe udhëtimin – CoWomen është një hapësirë ​​e përsosur për të krijuar lidhje dhe për të takuar kolege gra sipërmarrëse. Anëtarësimet e përballueshme dhe fleksibël i bëjnë hapësirat CoWomen në Berlin ideale për të gjitha gratë që hedhin hapat e tyre të parë dhe investojnë më shumë në bizneset e tyre.

Frankfurt për Trenat Berlin

Leipzig për Trenat Berlin

Hanover për Trenat Berlin

Hamburg për Trenat Berlin

 

 

Hapësirat më të mira të bashkëpunimit në Londër

Në një vend qendror, ende larg rrëmujës së qytetit, Club Lether është vendi ku janë bërë start-upe lokale. Tklubi prej lëkure ndodhet pranë stacionit të London Bridge, kështu që ju keni akses në çdo pikë në Londër, që është një avantazh masiv nëse udhëtoni në të gjithë qytetin, por keni nevojë për një bazë ku mund të kultivoni biznesin tuaj dhe të arrini punën.

për më tepër, ju mund të zgjidhni midis punës brenda ose jashtë me pamjen e Shard në çati. Si shumica e hapësirave të bashkëpunimit në Evropë, Leather Club ofron leje të ndryshme, nga mujore ose kalon dita. Kështu që, ju nuk jeni të lidhur me kontratë me qira ose vendndodhje të shtrenjtë, por keni fleksibilitet që është veçanërisht i rëndësishëm në një botë me ritme të shpejta.

Në përfundim, nëse jeni një individ ose keni një ekip të vogël, këto shtatë hapësira bashkëpunuese në Evropë u përgjigjen të gjitha nevojave tuaja. Dizajni dhe infrastruktura e shkëlqyer krijojnë kushtet ideale për rrjetëzim në të gjithë Evropën, duke rritur fitimet tuaja duke kursyer në kostot e qirasë.

Amsterdam për Trenat Londër

Paris për Trenat Londër

Berlin për Trenat Londër

Bruksel për Trenat Londër

 

Një udhëtim i mrekullueshëm me tren fillon me gjetjen e biletave më të mira të trenit në rrugën më të mrekullueshme dhe komode të trenit. Ne në Ruaj një tren do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë të përgatiteni për një udhëtim me tren dhe të gjeni biletat më të mira të trenit me çmimet më të mira.

 

 

A doni të ngulitni postimin tonë në blog "Top 7 Coworking Spaces In Europe” në faqen tuaj? Ju ose mund të bëni fotot dhe tekstin tonë ose të na jepni kredi me një lidhje në këtë postim në blog. Ose kliko këtu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/top-coworking-space-in-europe/ - (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)