Czas czytania: 10 minuty
(Poprawiony: 10/09/2021)

Jednym z najczęstszych i najprostszych sposobów podróżowania między Londyn i Paryż jest za pośrednictwem Eurostar, pociąg dużych prędkości łącząca dwie stolice. Chociaż istnieje wiele opcji dla turystów, którzy chcą dokonać hop, Eurostar pozostaje jedną z najlepszych opcji dla prędkości, koszt, i łatwość. Pociąg korzysta z kanału podwodny tunel, lub “Chunnel,” zbudowany między Anglii i Francji, aby dostać się szybko do miejsca docelowego.

Poniżej, można znaleźć wszystkie szczegóły trzeba pomóc w zarządzaniu Londynu do Paryża Eurostar podróży.

 

Dlaczego Travel Europa Pociągiem?

Zanim zaczniemy, Załóżmy, dowiedzieć się dokładnie, dlaczego Europa jest najbardziej doświadczony poprzez podróży pociągiem- w sumie, Ten kontynent jest zamieszkana przez tysiące lat, co oznacza, że ​​jego infrastruktura jest często wysoko rozwinięte. Inne środki transportu są łatwo dostępne, ale jest coś do powiedzenia na wielki urok podróży pociągiem. Dotyczy to szczególnie osób podróżujących po raz pierwszy, którzy mogą skorzystać z rozkładów jazdy pociągów, aby wskoczyć na pokład tuż przed odchodzi. Jest to w głębokim kontraście do europejskich lotniskach, gdzie minimalny czas przybycia przed wyjazdem jest co najmniej dwie godziny, i spędzić dodatkowy czas i pieniądze dojazdy do lokalizacji lotniska.

Mówiąc o czas podróży, Europa jest dobrze znany ze swoich szybkich linii kolejowych, który znacznie przewyższy jego krętych autostrad i niewygodnie położonych lotnisk. Pociągi na całym kontynencie są szybkie i często bezpośredni, co oznacza mniej dojazdy czasu i więcej czasu na zwiedzanie.

stacje kolejowe mają również tę zaletę, że jest położony dogodnie do najważniejszych miejsc i atrakcji turystycznych, więc łatwo wysiąść z pociągu i udać się bezpośrednio do miejsca docelowego.

Wreszcie, bilety kolejowe są bardziej włącznie, pozwala wnieść bagaże i wybierz swoje miejsca bez płacenia ogromnych dodatkowych opłat.

Wszystko to znaczy, że, podczas gdy Europa ma wiele opcji dla turystów, nic nie przebije starego dobrego podróż pociągiem.

Pociągi Eurostar z Londynu do Brukseli

Pociągi Eurostar z Londynu do Paryża

Pociągi Eurostar z Lyonu do Londynu

Pociągi Eurostar z Londynu do Amsterdamu

 

Rezerwacji Biletu Na Pociąg Eurostar

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

Jedną z najlepszych cech pociągu w porównaniu z samolotem jest to, że Eurostar kursuje z centrum miasta do centrum miasta. W przeciwieństwie do odległych, takich jak lotniska Londyn Heathrow i Paris Charles De Gaulle, Twój pociąg odjeżdża z London St-Pancras International i przybywa Gare Du Nord, gdzie można z łatwością dojść do wszystkich najlepszych zabytków.

Jak wspomniano, Wszystkie bilety Eurostar zawierać co najmniej dwa kawałki bagaż i torebka. Jeśli przynosząc dużo bagażu, możesz również zdecydować się na bilet wyższej klasy, który pozwala na wniesienie większej ilości bagażu. W przeciwieństwie, linie budżetowe mogą pobierać mniej za ich wstępnych rezerwacji, ale opłaty za bagaż i ładunki wybór foteli szybko dodać.

Ceny biletów na tej drodze mają tendencję do wahaniom dużo, dlatego zalecamy kupowanie biletów, jak tylko jesteś w stanie. ogólnie rzecz biorąc, Te bilety będą w sprzedaży trzy miesiące z góry, choć w zależności od pory roku można również znaleźć je na sześć miesięcy przed. Zalecamy skorzystanie z naszego strona internetowa, aby znaleźć i zarezerwować bilety na pociąg, który automatycznie przeszukuje wszystkie dostępne zasoby, aby uzyskać możliwą cenę, gwarantowana.

Pociągi Eurostar z Londynu do Antwerpii

Pociągi Eurostar z Lille do Londynu

Pociągi Eurostar z Londynu do Strasburga

Pociągi Eurostar z Londynu do Rotterdamu

 

Ceny i rodzaje biletów

Pociąg Eurostar działa kabin trzy klasy, w zależności od budżetu. Dla tych, którzy po prostu chcą dostać się z jednego miejsca do drugiego, bilety drugiej klasy to najlepsza opcja. Tych, w podróży służbowej może zamiast tego wolą bilet standardowy Premier Premier lub działalności, z których oba pozwalają siedzieć w wagonach pierwszej klasy i zapewniają posiłek podczas podróży, więc dowiedzmy się trochę o biletach na pociąg z Londynu do Paryża:

Rodzaj taryfy Udogodnienia Ograniczenia
Druga klasa
 • 2 sztuk bagażu i jednej torebki w zestawie
 • Wybór Seat dostępny po dokonaniu rezerwacji
 • Jedzenie do kupienia
Nie refundowane. Przed odjazdem pociągu, można wymienić swój bilet. Opłata za zmianę 40 Dotyczy euro i taryfy różnica. Jeśli nowy bilet jest tańszy niż oryginalny bilet, różnica w cenie nie będzie zwracana.
standardowe Premier
 • 2 sztuk bagażu i jednej torebki w zestawie
 • Zmodernizowane fotele oferują więcej miejsca na nogi i doświadczenie premii
 • Lekki posiłek i napoje serwowane będą w swojej siedzibie
Nie refundowane. Przed odjazdem pociągu, można wymienić swój bilet. Opłata za zmianę 50 Dotyczy euro i taryfy różnica. Jeśli nowy bilet jest tańszy niż oryginalny bilet, różnica w cenie nie będzie zwracana.
Premier biznesu
 • 3 sztuk bagażu i jednej torebki w zestawie
 • Zmodernizowane fotele oferują więcej miejsca na nogi i doświadczenie premii
 • Chef zaprojektowane posiłki i szampana będzie służył na fotelu
 • Dostęp do ekskluzywnego salonu przed wyjazdem
 • Usługi rezerwacja taksówki są dostępne
 • Darmowe i nieograniczone odwołania do wymiany górę 60 dni po wyjeździe na wszystkich trasach pomiędzy Wielką Brytanią, Francja, i Belgia.
 • Darmowe odwoływania i nieograniczona wymiana aż do wyjazdu na bezpośredniej trasie Wielkiej Brytanii i Holandii, Plus darmowe wymiany na trasie pośredniej (Thalys / Eurostar poprzez Brukseli) aż do odlotu.

Jak już wspomniano wcześniej, Wycena zależy od dat podróży, więc będziemy chcieli zamówić raz otwiera dostępność. Jeśli książka na tyle daleko z góry, będziesz patrząc zapłacić około 55 dolarów w jedną stronę, lub 90 dolarów podróż w obie strony. Czeka do ostatniej chwili może jechać ceny niebotyczne, z niemal podwojenie kosztów później kupić bilet. Dotyczy to zarówno bilety w obie strony i jednokierunkowych.

Warto zauważyć, że Eurostar nie jest dostępny dla wszystkich posiadaczy biletu kolejowego, więc jeśli chcesz, aby ta podróż była kusząca i niedroga?, kupić bilet na pociąg z góry. Można znaleźć bilety na pociągi przez internet na różnych stronach internetowych, Ceny biletów na pociąg, choć może być zawyżone w porównaniu do Zapisz pociąg.

Pociągi z Calais do Londynu Eurostar

Pociągi Eurostar do Brugii do Londynu

Pociągi Eurostar z Hagi do Londynu

Pociągi Eurostar z Berlina do Londynu

 

Zameldowanie Station w Londynie Saint Pancras

W zależności od klasy biletu, będziemy chcieli przyjechać na stacji wyjazdu co najmniej 40-60 minut przed odjazdem pociągu z Londynu do Paryża. Jeśli zarezerwowałeś bilet pierwszej klasy Business Premier z Londynu do Paryża, będziesz miał dostęp do ekskluzywnego salonu. Inaczej, istnieje wiele sklepów i restauracji dostępne do uważnego. Niektóre z naszych ulubionych restauracji m.in.:

 • AMT kawy – Kawiarnia z dwóch miejsc w obrębie stacji. Oferuje on w pełni ręcznie napoje i kompostowania kubki, które sprawiają, że otoczenie się uśmiecha.
 • Sklepienie beczkowe – Tradycyjny angielski pub, który oferuje piwa rzemieślnicze, prawdziwe piwo, Dżin, Kawa, i wyroby spirytusowe. Służy on także śniadanie i klasyczne dania barowe.
 • Chop'd – Sanitarny koncentruje restauracja, Chop’d oferował różne zupy, sałatki, gulasze, i okłady dla wszystkich podróżników.

W przypadku, gdy jesteś tylko co na wycieczkę, Stacja posiada również lokalizacje zostawienie bagażu, aby zapisać swój bagaż. Te opcje pamięci masowej są tanie i często oferują wydłużonych godzin pracy.

Pociągi Eurostar z Kolonii do Londynu

Gandawa do londyńskich pociągów Eurostar

Middelburg do Londynu Eurostar Trains

Leiden do Londynu Eurostar Trains

 

London UK

 

Na pokładzie pociągu Eurostar

Raz na pokładzie, całkowity czas podróży z Londynu do Paryża jest ok 2 godziny i 16 minuty. W połączeniu z przyjazdem przed wyjazdem, całkowity czas podróży wyniesie około 3 godziny.

Sam pociąg wyposażony standardowego siedzenia, a także stoły, które pozwalają na pracę i jeść z łatwością. Te wydają się zarezerwować się wcześnie, chociaż, więc upewnij się, aby wybrać się w góry, czy to, co chcesz. Niezależnie od tego, gdzie można usiąść, masz gwarantowane mieć dobre miejsca na nogi i wtyki do ładowania urządzeń.

Jak już wspomniano, na pokładzie darmowe Wi-Fi, dzięki czemu można nadążyć za wszystkie wiadomości e-mail i potrzeby mediów społecznościowych. W zależności na bilecie, Można również udać się do trenera jadalnym, gdzie można znaleźć jedzenie, pije, i przekąski. Jeśli siedzi w kabinie pierwszej klasy, jedzenie zostaną doprowadzone bezpośrednio do siedziby.

Pociągi Eurostar z Dusseldorfu do Londynu

Essen do Londynu Eurostar Trains

Munster do Londynu Eurostar Trains

Leuven do pociągów Eurostar w Londynie

 

Przybycie do dworca Gare du Nord w Paryżu

Pociągi z St.. stacja Pancras przyjechać w środku Paryża, na dworcu Gare du Nord. Ten wspaniały stacja to dzieło sztuki samo w sobie, z jego fasada zbudowana w połowie 1800 roku i pięknie utrzymane. Poświęć chwilę, aby cieszyć się z budynku przed wyruszeniem na zwiedzanie miasta.

Ponieważ będzie już zakończona hotelu przed opuszczeniem Wielkiej Brytanii nie będą musiały zakończyć proces przyjazdu. Jest to również prawdziwe w odniesieniu do aktualnie kontroli paszportowej, chociaż z Wielkiej Brytanii pozostawiając UE jest prawdopodobne, że procesy te będą ulegać istotnym zmianom.

Po przyjeździe, będziesz w samym sercu miasta, z dziesiątkami opcji na jedzenie, sklepy, i napoje. Jeśli zdecydujesz się opuścić stacje, przekonasz pobliski Brasserie Terminus Nord, słynny secesyjny styl restauracja po drugiej stronie ulicy od dworca kolejowego. Inaczej, trzeba po prostu wędrować w dowolnym kierunku, aby znaleźć jedne z najlepszych żywności i napojów w Europie.

W samej stacji kolejowej, znajdziesz Metro oraz RER pociągi, jak również pociągi podróżujące w całej Francji. Lokalne szyny i pociągi metra można dostać wszystko w całej stolicy Francji, do wielu muzea, galerie, i atrakcji turystycznych w.

Jeśli przybywających wcześnie i zderzy się na wycieczkę przed check-in do hotelu, Może to być również dobry pomysł, aby wykorzystać Opcje na zostawienie bagażu dostępne w obrębie stacji kolejowej. Te magazyny są stosunkowo niedrogie i może być doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zmaksymalizować ich dzień.

Jako posiadacz biletu bezpośredniego pociągu Eurostar, jesteś w stanie zdobyć 2 dla 1 Dostęp do wielu z tych muzeów i galerii, które można zaoszczędzić setki dolarów.

Pociągi Eurostar z Frankfurtu do Londynu

Pociągi Eurostar z Monachium do Londynu

Moutiers do pociągów Eurostar w Londynie

Marsylia do Londynu Eurostar Trains

 

 

Pociąg Times Dla Londyn Eurostar do Paryża

Eurostar przebiega często, maksymalnie 19 wyjazdy dziennie w zależności od wakacji i weekendy. Pierwszy pociąg odjeżdża z dnia na 05:40 i trwa łącznie 2 godziny i 37 minuty. Często jest to jeden z najtańszych dostępnych biletów, więc jeśli nie jesteś przeciwny wstawając można zaoszczędzić trochę pieniędzy i udać się na brzasku. Inną zaletą tego wcześniejszego wyjazdu jest to, że czas przyjazdu w Paryżu 09:17, co oznacza, że ​​masz cały dzień przed sobą żadnych działań, które chcesz wybrać.

razy trasy są poza tym co godzinę lub więcej, co daje wiele możliwości, z których do wyboru. Ostatni pociąg odjeżdża w nocy 18:31 i przybywa 21:47, pozostawiając Ci dużo czasu, aby dostać się do hotelu lub nawet udać się do późnej nocy posiłek i okiem na błyszczących świateł na Wieżę Eiffla. Te pociągi nocne mogą wyposażone samochody sypialne, które są dobrym sposobem, aby złapać kilka minut snu przed kontynuowaniem na podróż. do tego, Niektóre pociągi mogą podróżować między popularnych miejsc w nocy.

Den Helder do London Eurostar Trains

Maastricht do London Eurostar Trains

Dijon do Londynu Eurostar Trains

Bonn do londyńskich pociągów Eurostar

 

eiffel tower

 

Inne trasy pociągiem Eurostar, które nie są Londynem do Paryża

Chociaż ten artykuł skupia się głównie na podróżach między St. Stacja międzynarodowa Pancras i Gare Du Nord, Eurostar obsługuje również wiele bezpośrednich połączeń z Londynu:

 • Bruksela – Pociągi kursują codziennie 90 minut do 2 godziny. To trwa nieco ponad 2 godziny dotrzeć / stacji Zuid Bruksela Midi.
 • Calais / Frethun- Pociągi kursują co godzinę lub więcej z Londynu i całkowity podróży pociągiem w nieco ponad godzinę.
 • Mało- Pociągi odjeżdżają niemal co godzinę do Lille, położony w północnej Francji. Nie jest to łatwe podłączenie do sieci francuski TGV na przesyłanie. Czas podróży wynosi w przybliżeniu 1.5 godziny.
 • Disneyland w Paryżu – Pociągi kursują kilka razy w tygodniu przez cały rok i codziennie w czasie wakacji szkolnych. Stacja kolejowa znajduje się tuż przed wejściem do Disneylandu?. Podróż trwa pod 3 -godzinnym.
 • Lyon, Awinion, i Marcel też.- Przez cały rok działa z pociągu 1 do 5 dni w tygodniu, chociaż ma to wpływ sezonowy, więc upewnij się, że działa, kiedy tego potrzebujesz. Zatrzymuje się na stacji Lyon Part-Dieu (4.75 godziny), Stacja Avignon TGV (6 godziny), i stacja Marseille St Charles (6.5 godziny).
 • Aime-La Plagne – Operacyjny
 • Amsterdam i Rotterdam – Nowa usługa, która rozpoczęła się w 2018, wystarczy wziąć jeden z codziennych pociągów do Amsterdamu, który obejmuje przystanek w Rotterdamie. Czas całkowicie podróż jest o 4 godziny.

Istnieją inne sezonowe trasy dostępne dla działań, takich jak jazda na nartach zimą, więc należy często sprawdzać, aby zobaczyć, czy usługa jest uruchomiona.

Możliwe jest również, aby dotrzeć do innych miejsc w zasięgu Europie wykorzystując jeden przystanek i kontynuuje dalej od stacji położonych w Lille, Bruksela, i Paryż. Zdobycie biletów na pociąg jest łatwe i wymaga tylko jednej trasy.

podobnie, jeśli podróżujesz do Londynu z innym miejscu w Wielkiej Brytanii, można także wybrać, aby rozpocząć swoją podróż Eurostar na stacjach Międzynarodowych Ebbsfleet lub międzynarodowego dworca Ashford zamiast St.. Pancras. Jest to szczególnie pomocne dla tych z pojazdami, jak Ashford oferuje garaż i bezpośredni dostęp do stacji kolejowej.

 

Zarezerwuj bilety z zaoszczędzić pociągu dla Londynu do Paryża pociągiem

Szukaj naszej witryny, aby zarezerwować bilety dla wszystkich najlepszych miejsc w Europie, włącznie z Belgia, Włochy, Szwajcaria, i Wielka Brytania (łącznie z Londynu do Paryża pociągiem Eurostar z). Nasza wyszukiwarka jest przeznaczona do oszczędzać pieniądze na wszystkich biletach i nie zawiera opłat za rezerwację. Ułatwiamy aby kupić przyjmując wiele sposobów zapłacić, w tym kart kredytowych, giropay, ideał, i wiele więcej.

 

Więc, Bez względu na cel podróży, czy jesteś podróżujących samotnie lub z innymi, potrwać kilka minut, aby szukać bilety kolejowe przy zapisywaniu pociągu, który oferuje najniższe ceny, gwarantowana.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)