Lugemise aeg: 10 minutit
(Viimati uuendatud: 10/09/2021)

Üks levinumaid ja lihtsamaid viise reisida vahel Londonis ja Pariisis on läbi Eurostar, suure kiirusega rongi ühendab kaks kultuuripealinna. Kuigi seal on terve hulk erinevaid valikuid reisijatele, kes soovivad teha hop, Eurostar jääb üks parimaid võimalusi kiirus, maksumus, ja lihtsus. Rong ära veealuse Eurotunneliga, või “kanal,” ehitatud Inglismaa ja Prantsusmaa vahel, et sa kiiresti oma sihtkohta.

allpool, leiad kõik andmed, mida vajate, et aidata teil hallata oma Londonist Pariisi Eurostar reisi.

 

Miks Travel Euroopas Rongiga?

Enne alustamist, Selgitame välja, miks Euroopas on parimad kogemused kaudu rongi saabumise- Pealegi, sellel mandril on olnud asustatud tuhandeid aastaid, mis tähendab oma infrastruktuuri sageli kõrgelt arenenud. Muud transpordiliigid on kergesti kättesaadavad, kuid seal on midagi öelda grand Allure rongi saabumise. See kehtib eriti esmakordselt reisijate kohta, kes saab ära rongiaegu hop pardal vahetult enne ta kõrvale. See on sügav Erinevalt Euroopa lennujaamades, kus teie minimaalne saabumisaeg enne lahkumist on vähemalt kaks tundi, ja sa kulutad täiendavat aega ja raha sõitmisest lennujaama asukoha.

Rääkides sõiduaega, Euroopa on tuntud oma kiire raudtee, mis ületavad kaugelt selle lõpetamise teede ja kohmakad asub lennujaamades. Rongid kogu mandril on kiire ja sageli otsene, mis tähendab vähem aega sõitmisest ja rohkem aega uurides.

Rongijaamad ka eeliseks on mugavalt paiknev suurte turismisihtkohtade ja vaatamisväärsused, nii et see on lihtne maha astuda oma rongi ja pea otse sihtpunkti.

lõpuks, rongipiletid on kaasavamaks, võimaldab teil tuua pagasi ja valida oma istekohta maksmata kopsakaid lisatasu.

Kõik see tähendab, et, samas Euroopas on palju võimalusi reisijatele, midagi võidab vana hea rongisõitu.

Londonist Brüsselisse Eurostari rongid

Londonist Pariisi Eurostari rongidesse

Lyonist London Eurostari rongidesse

Londonist Amsterdami Eurostari rongid

 

Broneeringu Teie pileti Eurostar Train

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

Üks rongi ja lennukiga sõitmise parimaid omadusi on see, et Eurostar sõidab kesklinnast kesklinna. Erinevalt kauge lennujaamades nagu Londoni Heathrow ja Pariisi Charles De Gaulle'i, Teie rong väljub London St-Pancras International ja saabub Gare Du Nord, kus saab kergesti jalutada kõik linna parimaid vaatamisväärsusi.

nagu eespool, kõik Eurostar pileteid vähemalt kaks tükki pagas ja käekott. Kui olete tuues palju pagasi, saate valida ka kõrgema klassi pileti, mis võimaldab teil rohkem kotte kaasa võtta. Erinevalt, eelarve lennuettevõtjatel võib nõuda vähem oma algse tellimustele, kuid kott tasud ja istme valik tasud kiiresti lisada kuni.

Piletite hinnad sel teekonnal fluktueerivad palju, seega soovitame osta piletid kohe, kui sa oled võimeline. Üldiselt, need piletid lähevad müüki kolm kuud ette, kuigi sõltuvalt aastaajast on võimalik leida ka neid kuni kuus kuud ette. Soovitame kasutada meie kodulehel leida ja broneerida rongipiletid, mis otsib automaatselt kõiki saadaolevaid laovarusid, et saada teile võimalikku hinda, garanteeritud.

Londonist Antwerpeni Eurostari rongidesse

Lillest Londoni Eurostari rongidesse

Londonist Strasbourgi Eurostari rongid

Londonist Rotterdami Eurostari rongidesse

 

Hinnakujundus ja piletite liigid

Eurostari rong tegutseb kolm klassi kajutid, sõltuvalt oma eelarve. Neile lihtsalt soovivad saada ühest kohast teise, teise klassi piletid on teie parim valik. Need tööreisil võib asemel eelistavad Standard Premier või Business Premier pilet, mis mõlemad võimaldavad teil istuda esimese klassi bussid ja pakkuda sööki reisi ajal, nii et õpime natuke Londonist Pariisi rongipiletite kohta:

Hind Liik Võimalused Piirangud
Teine klass
 • 2 kaasas pagas ja üks käekott
 • Seat valikuvõimalusi pärast broneerimist
 • Toit on võimalik osta
Tagastamatu. Enne rongi väljumist, saate vahetada oma pilet. Muutus tasu 40 Euro ja piletihinna vahe kehtib. Kui uus pilet on odavam kui originaal pilet, hinnavahet ei tagastata.
standard Premier
 • 2 kaasas pagas ja üks käekott
 • Täiendatud istmed on rohkem jalaruumi ja premium kogemus
 • Kerge eine ja joogid serveeritakse oma istme
Tagastamatu. Enne rongi väljumist, saate vahetada oma pilet. Muutus tasu 50 Euro ja piletihinna vahe kehtib. Kui uus pilet on odavam kui originaal pilet, hinnavahet ei tagastata.
Business Premier
 • 3 kaasas pagas ja üks käekott
 • Täiendatud istmed on rohkem jalaruumi ja premium kogemus
 • Chef kujundatud sööki ja šampust serveeritakse oma istme
 • Juurdepääs eksklusiivne salong enne väljalendu
 • Takso broneerimiseks teenused on kättesaadavad
 • Tasuta tühistamise ja piiramatu vahetamist kuni 60 päeva pärast lahkumist kõikidel liinidel vahel UK, Prantsusmaa, ja Belgia.
 • Tasuta tühistamise ja piiramatu vahetamist kuni lahkumise kohta lennuliini Suurbritannias ja Hollandis, pluss tasuta vahetamist kaudsel teel (Thalysi / Eurostar Brüsseli kaudu) kuni lahkumist.

Nagu me varem mainitud, hinnakujunduse varieerub vastavalt oma reisi kuupäevad, nii et sa tahad, et broneerida kord kättesaadavuse avab. Kui teil broneerida piisavalt varakult, saate vaadata maksma umbes 55 dollarit ühe suuna, või 90 dollarit edasi-tagasi. Ootel viimase hetkeni on võimalik sõita hinnad taevani, kuludega peaaegu kahekordistada hiljem ostate pileti. See kehtib nii edasi-tagasi ja ühe suuna piletid.

Väärib märkimist, et Eurostar pole saadaval kõigile neile, kellel on rongipass, nii et kui soovite muuta selle reisi atraktiivseks ja taskukohaseks, osta rongipilet ette. Leiate rongide pileteid online erinevatel veebilehtedel, kuigi rongipilet hinnad võib pumbatud võrreldes Salvesta rong.

Calaisest Londonisse Eurostari rongid

Brugge London Eurostari rongidesse

Haagi - Londoni Eurostari rongid

Berliinist Londonisse Eurostar rongid

 

Sisseregistreerimisel London St-Pancras Station

Sõltuvalt teie piletihind klassi, tahad jõuda oma väljumis- vähemalt 40-60 minutit enne rongi väljumist Londonist Pariisi. Kui olete broneerinud esmaklassilise Business Premier pileti Londonist Pariisi, teil on juurdepääs eksklusiivsele salong. muidu, seal on palju poode ja restorane, kus saab tutvuma. Mõned meie lemmik restorani hulka:

 • AMT Kohv – Kohvik kahe kohtadest jaamad. See pakub käsitsi valmistatud joogid ja täielikult kompostitavad tassid, mis panevad keskkonna naeratama.
 • Barrel Vault – Traditsiooniline Inglise pubi, mis pakub käsitöö õlu, tõeline ale, džinnidele, kohv, alkohol. Samuti on saadaval hommikueine ja klassikaline pubi piletihind.
 • Chop'd – Tervishoiuteenuse keskendunud restoran, Chop’d pakuksid erinevaid suppe, salatid, hautised, ja mähised igat tüüpi reisijatele.

Juhul kui sa oled ainult tegemise päevast reisi, jaama on ka Matkatavarasäilö asukohad salvestada oma pagasi. Need säilitamise võimalusi on odavad ja pakuvad sageli pikendatud tööpäeva.

Kölnist London Eurostari rongidesse

Genti Londoni Eurostari rongidesse

Middelburgist Londonisse Eurostari rongid

Leideni London Eurostar rongidesse

 

London UK

 

Pardal Eurostar Train

Kui pardal, kogu reisi ajal Londonist Pariisi on ligikaudu 2 tundi ja 16 minutit. Koos oma pre-väljumine, Teie veo kogukestus on umbes 3 tundi.

Rong ise pakub standard istekohad samuti tabelid, mis võimaldavad teil tööd ja süüa kergust. Need kipuvad broneerida varakult, kuigi, nii et veenduge, et valida eelnevalt, kui see on, mida soovite. Sõltumata sellest, kus sa istuda, sa tagatud on hea jalaruumi ja pistikud laadimiseks seadmed.

Nagu eelnevalt mainitud, pardal on tasuta WiFi, nii et saate kursis kõigi oma e-posti ja sotsiaalse meedia vajadustele. Sõltuvalt teie pilet, võite suunduda söögituba treener, kus saab leida toitu, joogid, ja suupisted. Kui sa istuma esimese klassi kajutis, toit tuuakse otse oma istme.

Düsseldorfist London Eurostari rongidesse

Essen Londonist Eurostari rongidesse

Munsterist Londonisse Eurostari rongid

Leuven London Eurostari rongidesse

 

Saabumisel Paris Gare Du Nord raudteejaam

Rongid St. Pancras jaama saabuvad keset Paris, kell Gare du Nord jaam. See gorgeous jaam on kunstiteos omaette, tema fassaadi keskel ehitatud 1800 ja hooldatud ilusti. Võtke hetk nautida hoone enne pealkirja välja külastada linna.

Kuna siis on juba lõpetanud check-in enne lahkumist UK te ei pea täitma saabumise protsessi. See on ka praegu kehtib passikontrolli, kuigi UK lahkumist EL on tõenäoline, et need protsessid olulisi muudatusi.

Saabudes, Teil on linna südames, kümneid võimalusi toidu, kauplused, ja joogid. Kui te otsustate lahkuda jaamad, leiad lähedal Brasserie Terminus Nord, kuulus juugendstiilis restoran otse üle tee kaugusel rongijaamast. muidu, sa pead lihtsalt tiir igas suunas, et leida mõned parimad toiduained ja joogid Euroopas.

Jooksul rongijaam ise, leiad Metroo ja RER rongid, samuti rongide kogu Prantsusmaa. Kohalik rööpad ja Metro rongid võivad teid kõiki kogu Prantsusmaa pealinna, paljudele muuseumid, galeriid, ja turistide vaatamisväärsusi.

Kui olete saabunud varakult ja rubriiki otse välja reisi- enne check-in oma hotelli, see võib olla ka hea mõte ära Matkatavarasäilö võimalusi kättesaadavaks rongijaama. Need hoidlad on suhteliselt odav ja võib olla suurepärane võimalus neile, kes soovivad maksimeerida oma päeva.

Nagu omanik Eurostari otsest rongipilet, sa oled võimeline saavutama 2 jaoks 1 juurdepääsu paljud neist muuseumid ja galeriid, mis võib säästa sadu dollareid.

Frankfurtist Londonisse Eurostari rongid

Münchenist Londonisse Eurostari rongid

Moutiers London Eurostar rongidele

Marseillest London Eurostari rongidesse

 

 

Rong Times Londonist Pariisi Eurostar

Eurostari jookseb sageli, kuni 19 väljumised päevas sõltuvalt pühad ja nädalavahetustel. Esimene rong päeval väljub 05:40 ja võtab kokku 2 tundi ja 37 minutit. See on sageli üks odavamaid pileteid, nii et kui sa ei ole tõrksad tõuseb varakult saate säästa raha ja pea välja vaheaja dawn. Teine kasu see varajane lahkumine on see, et teie saabumisaeg Paris on 09:17, mis tähendab, et olete terve päev enne teid mis tahes tegevusi soovite valida.

Marsruudi ajad on muidu tunnis või rohkem, mis annab teile palju võimalusi, mille vahel valida. Viimane rong ööd väljub 18:31 ja saabub 21:47, jättes teile palju aega, et saada oma hotelli või isegi pea läbi hilisõhtul sööki ja Peek särava tuled Eiffeli torn. Need öösel rongid võivad olemas magamiskoht autod, mis on hea võimalus haarata mõne minuti magada enne jätkamist oma reisi. Lisaks, mõned rongid võivad liikuda vahel populaarsemaid sihtkohti kogu öö.

Den Helder London Eurostari rongidesse

Maastrichtist Londoni Eurostari rongidesse

Dijonist Londoni Eurostari rongidesse

Bonniga Londoni Eurostari rongidesse

 

eiffel tower

 

Muud Eurostari rongiga marsruudid, mis pole Londonist Pariisi

Kuigi see artikkel keskendub peamiselt reisimise vahel St. Pancras International Station ja Gare Du Nord, Eurostar tegutseb ka mitmeid lendamist London:

 • Brüssel – Rongid sõidavad iga 90 minutit kuni 2 tundi. See võtab veidi üle 2 tundi, et jõuda Brussels Midi / Zuid raudteejaam.
 • Calais / Frethun- Rongid tunnis või rohkem London ja kogu rongi saabumise on veidi üle tunni.
 • Väike- Rongid jätnud peaaegu tunni Lille, asub Põhja-Prantsusmaal. Seal on lihtne ühendus Prantsuse TGV võrgustiku teil üleandmine. Teekond on ligikaudu 1.5 tundi.
 • Pariisi Disneyland – Rongid sõidavad mitu korda nädalas aastaringselt ja iga päev koolivaheajal. Rongijaam asub otse Disneylandi sissepääsu juures. Sõit kestab alla 3 tundi kokku.
 • Lyon, Avignon, ja Marseille- Terve aasta rongi tegutseb 1 juurde 5 päeva nädalas, kuigi see on hooajaliselt mõjutatud, nii et veenduge, et see töötab, kui seda vajate. Buss peatub Lyon Part-Dieu jaama (4.75 tundi), Avignoni TGV jaama (6 tundi), ja Marseilles St Charles jaama (6.5 tundi).
 • Aime-La Plagne – tegevus-
 • Amsterdam ja Rotterdam – Uus teenus, mis algas 2018, sa lihtsalt võtta üks päev rongid Amsterdam, mis sisaldab peatus Rotterdam. Täiesti reisi ajal on umbes 4 tundi.

On ka teisi hooajalise marsruutide saadaval tegevusi nagu talvel suusatamine, et olla kindel, et vaadata tagasi sageli, kas teenus töötab.

On ka võimalik, et jõuda teistesse sihtkohtadesse Euroopas, kasutades ühe vahemaandumisega ja jätkuva edasi alates jaamad asuvad Lille, Brüssel, ja Pariisi. Rongipiletite hankimine on lihtne ja nõuab ainult ühte marsruuti.

sarnaselt, kui te reisite Londoni mujalt UK, võite valida alustada oma Eurostar reisi Ebbsfleet International Jaamad või Ashford International jaam asemel St. Pancras. See on eriti kasulik neile, kellel sõidukid, nagu Ashford pakub parkimismaja ja vahetu juurdepääs rongijaama.

 

Broneeri piletid päästa Train Your Londonist Pariisi Train

Otsi meie saidi raamat piletid kõik Euroopa parimad sihtkohad, kaasa arvatud Belgia, Itaalia, Šveits, ja Ühendkuningriik (sealhulgas Londonist Pariisi rongi Eurostar). Meie otsingumootori eesmärk on säästa raha kõik piletid ja ei sisalda broneerimistasusid. Me teeme seda lihtne osta nõustudes mitmel moel maksma, sealhulgas krediitkaardi, Giropay, iDeal, ja paljud teised.

 

Niisiis, Naudi reisi, kas reisite üksi või koos teistega, võtta paar minutit, et otsida rongipiletid Salvesta rongi, mis pakub madalamaid hindu, garanteeritud.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)