Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 10/09/2021)

Miks on UK rongisõidu hinnad nii kõrged?

Ühendkuningriigi rongisõidu hinnad on tõusnud liiga kõrgele. Euroopas peetakse maailma parimaid rongireise. keskkonnasõbralik rongireiside Euroopas sisaldavad looduskaunis. Rongireisijad pääsevad kõikjale kaugematest küladest kuni suuremates linnades. Euroopas, rongireiside on konkurentsivõimelise hinnaga, säästa reisijate nii aega ja raha. Ühendkuningriigis, Kuid, rongireisid on väga kallid.

 

 

Uk rongisõidu hinnad võrrelda tabelis

 

Pendeldajad UK

Ühendkuningriigis pendelrände hind on viimasel ajal tõusnud keskmiselt 700 naela 7 aastat vastavalt analüüsi tööjõu. Teekond, mis on kõige enam mõjutanud on rongiga Birmingham London. Pendeldajad kes kasutavad seda rongi nüüd maksma rongisõidu hinnad £ 10567 eest hooajapileti. The hinnatõusu alguses 2018 on mõnel juhul lisatakse eraldi £ 100 mõnedele juba kallis hooajal piletid.

Amsterdam London rongid

Kölni Londoni rongid

Paris London rongid

Luksemburgi Londoni rongid

 

Võrreldes UK rongi hinnad Euroopas

Saksamaal reisivad reisijad saavad osta BahnCard100, mis hõlmab kõiki Saksamaa eest £ 3795.

Reisijad, kes reisivad Manchesteri ja Liverpooli vahel, maksavad 3152 naela ega saa seda piletit kasutada mujal Ühendkuningriigis reisimiseks.

sisse Prantsusmaa, aastase commutes Pariisi rong sõiduhinnad võivad olla kuni 750 naela ja Itaalias maksavad Velletri ja Rooma vahel reisivad reisijad ainult 442 naela.

Ühendkuningriik rongi hinnad on nii kõrged, et igal pilet sõita London Waterloo alates 20 miilid väljaspool Londonit maksab 3,248.

Rong ettevõtted, mis on algatatud kõrgeima hinnatõusu 2018 olid põhjamaine (4.7%), TransPennine Express (4.6%), Murdmaa (4.1%), MERSEYRAIL (3.6%), ja Virgin rongid (3.1%).

Uuringu VoucherCloud näitab, et reisijate UK rongide maksma tohutu 50 penni miil reisinud. Võrdle seda ülejäänud ELi kus kulu ühe miil on 19 penni.

London Frankfurt rongid

Paris London rongid

London Kölni rongid

London Amsterdami rongid

 

Näpunäiteid Ühendkuningriigi rongidel raha säästmiseks

  1. Jalgsi või jalgrattaga

Kuna rong hinnad tõusevad vastavalt erinevad jooned. See võiks olla, et seal on joon, mis on parem hinna eest, kuid ei tööta läbi oma kohaliku rongijaam. Sel juhul, saab jalutada või jalgrattaga 10-15 minutit, et jõuda jaama parema hinnaga, sama kehtib ka leida Station oma tagasisõidu.

 

  1. Jaga oma reisi

Tänu sellele, kuidas õiglane rongisõidu hinnad on praegu arvutatud UK rongid, see võib tegelikult olla odavam osta kaks või kolm piletit saada oma sihtkoht kui osta üks otsene pilet. Kui olete reisil Liverpool London näiteks, teie jaoks on odavam osta pilet Liverpoolist Crewesse ja seejärel Crewest Londonisse, kui osta otse Liverpool-London pilet. Lisateavet jagades oma reisi check out split kalkulaatorid.

 

3) Registreeri pileti jaemüüjad

Kui sa registreeruma pileti jaemüüja võite olla kõlblikud kasu meeldib 25% off oma järgmise reisi või tasuta sooja jooki.

 

Säästa raha rongid Kõikjal

Kas te plaanite rongisõidu Euroopas? Miks mitte võtta 3 minutit ja leida odavam rongi piletid SalvestaTreeni. Täitke kuupäev ja kellaaeg, et soovid reisida, ja anname teile parima hinnaga teie reisi, et saate maksta mitmel moel.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk-train-ride-prices-vs-europe%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)