Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 29/10/2021)

Sadece Almanya'da Bavyera üzerinden bir gezi planlaması başladık varsa, muhtemelen güzergah düşünüyorsun. Büyük olasılıkla şaşırtıcı sayısının çokluğu ile boğulmuş Ziyaret edilecek yerler. Artı, Eğer a tüm bunları sığdırmak istiyorum 10 gün Bavyera'da güzergah.

Bavyera teklifine bir yeri vardır, ve kesin olarak. Sen Bavyera'da muhteşem şehirlerde çok sayıda ziyaret edebilirsiniz, sevmek Münih, Örneğin. Ayrıca muazzam gidebilirsiniz Bavyera bira rota Bira bir usta iseniz.

Size Bavyera için ayrıntılı bir yol verecektir, ve yapmanız gereken tüm takip ve harika bir zaman var olduğunu! Böyle, Bize bir göz atalım.

 

Ne Biz Başlayın Bizim Önce bilmeme gerek var mı 10 Gün Yol yılında Bavyera?

Başlamadan Önce, birkaç şey bilmeniz gerekmez vardır.

Bavyera büyük ilidir, ve kolayca içinde hafta geçirebilirsiniz. Eğer her şeyi ayrıntılı görmek istiyorsanız Muhtemelen gereklidir.

ancak, Eğer a gidiş için ise 10 günübirlik gezi, o zaman bazı şeyleri kesmek zorunda kalacak. Dahası, gitmek için daha iyi olur aracılığıyla tren. Bunu yapmak ise, hiçbir zaman her yerde ulaşmak mümkün olacak. Üstüne üstlük, Eğer büyük görünümleri Bavyera teklifler tanık olma fırsatına sahip olacak.

Üstelik, trenle gidiyor Bavyera çok kolay ve ucuzdur yoluyla. Biletleri ucuz, ve ilin her köşesine gidebilir.

Sonunda, Bavaria ziyarete ne zaman bilmeniz gereken. Zaman senin 10 gün Eylül-Ekim aylarında her yerde kapsamalıdır Bavyera'da edilir güzergah. Sen kalabalığından kaçmak olur, ve ayrıca ziyareti şansı elde edecek Oktoberfest.

Şimdi bütün bunlar kapsamında olduğunu, Bize, güzergah bir göz atalım:

Itinerary in bavaria germany

 

Bavyera Yol Günü 1 Ve 2: Münih

Bavyera giderken, Eğer Münih ile başlamak zorunda. Her şeyden önce, o ulaşmak kolaydır, Avrupa'da neresinde matter. Yapabilirsin trene bin neredeyse her yerde ve Münih ulaşmak gelen. Veya, Eğer uzakta bir yere geliyor eğer, uçabilirsin. Münih Bavyera büyük kentidir, ve uçaklar dünya genelinde birçok şehirlerden kendisine sinek. Değilse o, Kolayca sonra başka büyük şehir ve uçan da ulaşabilirsiniz Münih gidiş.

Artı, Bize herhangi unutmayalım ki 10 Bavyera'da gün güzergah Münih olmadan tam olamaz. Hiç şüphe yok ki bu şehir büyülü bulacaksınız ziyaret edilecek yer. Englisher Garten çarpıcı saat kulesinin itibaren, Eğer ziyaret yerleri çok olacaktır.

Mümkün olduğunca çok onun olarak görmek istiyorsanız, biz merkezinde kalmak için tavsiye. Bu şekilde, yürüyerek her şeyi almak mümkün olacak.

Günün sonunda 2, malısın valizini topla ve Berchtesgaden'ın şehre gitmek.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

Munich Itinerary in bavaria germany

 

3 Ve 4: Berchtesgaden ve Çevresinde Milli Parkı

Berchtesgaden Bavyera Güney Doğu'da bulunan. O Avusturya sınırındaki küçük bir kara cebi olan. Sen en güzel bulacaksınız Ulusal park Bu alanda Almanya'da. Artı, Ayrıca Berchtesgaden'ın büyülü şehirdeki bazı zaman harcamak alacak.

Sonunda, Lake Konigsee ve Eagles Nest ziyaret etmek zorunda kalacak. Göl Konigsee Almanya'nın en yüksek gölü ve muhteşem dağlarla çevrilidir. Kartal Yuvası gelince, Tüm tarih meraklıları onu ziyaret etmek seveceksiniz, o Nazilerin komuta olduğu gibi.

Eğer şeyleri karıştırmak istiyorsanız, Ayrıca Salzburg gidebilirsiniz. Şehir sınır ve Berchtesgaden yakındır, ve budur Salzburg eşit büyülü!

Daha sonra Berchtesgaden akşam yemeği ile muhteşem bir gün sona erebilir. gece geçirdikten sonra, Eğer günde sonraki hedefe geçebiliriz 5.

Berchtesgaden Salzburg

Berchtesgaden Münih

Berchtesgaden Linz

Berchtesgaden Innsbruck

 

 

Bavyera Yol Günleri 5, 6, Ve 7: Garmisch-Partenkirchen, Zugspitze, Ve Neuschwanstein Şatosu

Bir sonraki adımınız 10 gün Bavyera en bazılarını içerir içinde güzergah pitoresk yerler Almanyada. Günde bir kez 5 başlar, malısın Garmisch Partenkirchen'e bir trene atlayıp.

Burada bu alanda yaşayabilirsiniz ne:

Gün 5: yerleşmek ve şehrin ana bölümünü ziyaret.

Gün 6: Büyülü git Neuschwanstein Kalesi. Sen dünyadaki en simgesel kale biri olarak bildiğimiz. Bu otantik bir masal kale ve bir olmasıdır Disney kale ilham.

Gün 7: Zugspitze'nin zirvesini ziyaret, hangi oldukça yakın şehre olan. Burada Alpler'in en güzel manzaralarından birini alabilirsiniz. Bazı insanlar zammı, ama biz teleferik almanızı tavsiye.

Bu yolculuğun en uzun kısmı ve çizme için önemli biri olacak. Bugün 8, yapabilirsin Rothenburg geçmek.

Ulm Füssen trenleri

Münih Füssen trenleri

Stuttgart Füssen trenleri

Nürnberg Füssen trenleri

Neuschwanstein Castle Bavaria Germany

 

8: Rothenburg Yol yılında Bavyera

Gün 8 Bir ayrılmıştır uzun tren yolculuğu ve renkli kasaba Rothenburg ob der Tauber. binmek uzun olduğunu Sen endişe gerekmez, Eğer bu güzel kenti ziyaret etmek bol zaman olacaktır. Çok küçük, ve bir öğleden sonra görebilirsiniz.

Günün sonunda, Eğer Schneeballen yiyebilirler. Eğer istersen, Gece kalabilirler, ya da bir sonraki hedefe geçebiliriz: Nürnberg veya Würzburg.

Rothenburg ob der Tauber Trains için Berlin

Rothenburg ob der Tauber trenleri Stuttgart

Rothenburg ob der Tauber Trains Münih

Rothenburg ob der Tauber Trains Frankfurt

 

Rothenburg Itinerary in bavaria germany

 

Bavyera Yol Günleri 9 Ve 10: Nürnberg Veya Würzburg

Nürnberg Bavyera eyaletinde ikinci büyük kentidir. Aynı zamanda mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. 10 gün Bavyera'da güzergah. ancak, Eğer istersen, Hep Würzburg ile değiştirebiliriz. Her iki şehir birbirine Rothenburg nispeten yakın, böylece seyahat parçası kolay olacak.

Her iki şehir büyülü ve Ortaçağ tarihi ve kaleleri ile dolu olan. Böyle, Bir kere daha ilginç olduğuna karar vermek size kalmış gerçekten.

neredeyse iki tam gün olacak gibi, hatta hem ziyaret etmek mümkün olabilir.

Nürnberg Trains Bremen

Leipzig Nürnberg trenleri

Hanover Nürnberg trenleri

Hamburg Nürnberg trenleri

Wurzburg Bavaria Germany

 

Alt çizgi

Böyle, işte burada. Sizin 10 gün Bavyera'da güzergah, Almanya. Biz Avrupa'nın bu muhteşem bölgede önemli durağı eklemeyi unutmayın yapılmış. Biz de gerçekten trenle hepsini ulaşmak o teklife sahip tüm büyü yaşamaya nasıl dahil ettik.

 

Eğer Yol yılında Bavyera hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çekinmeyin iletişim kaydet A Train.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “A 10 Gün Yol yılında Bavyera Almanya” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/itinerary-bavaria-germany/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)