Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 29/10/2021)

Jeśli właśnie rozpoczął planowanie podróży przez Bawarii w Niemczech, jesteś prawdopodobnie myśli o trasie. Jesteś najprawdopodobniej przytłoczony sama liczba niesamowite miejsca do odwiedzenia. Plus, chcesz, aby dopasować je wszystkie w 10 dzień itinerarium w Bawarii.

Bawaria ma wiele do zaoferowania, i to jest pewne. Można znaleźć ogromną liczbę wspaniałych miast w Bawarii, lubić Monachium, na przykład. Można też przejść na ogromne bawarski trasa piwo jeśli jesteś koneserem piwa.

Będziemy Ci szczegółowy plan dla Bawarii, i wszystko trzeba zrobić, to po nim i mieć wspaniały czas! Więc, niech nam spojrzeć.

 

Co trzeba wiedzieć, zanim zaczniemy z naszymi 10 Dzień Trasa w Bawarii?

Zanim zaczniemy, istnieje kilka rzeczy, które trzeba wiedzieć.

Bawaria jest duża prowincja, i można łatwo spędzić kilka tygodni w nim. Prawdopodobnie jest to konieczne, jeśli chcesz zobaczyć wszystko w najdrobniejszych szczegółach.

Jednakże, Jeśli wybierasz się na 10 wycieczka, następnie trzeba będzie wyciąć kilka rzeczy. Co więcej, najlepiej byłoby, aby przejść pociąg poprzez. Jeśli jesteś to zrobić, będzie można dostać się do każdego miejsca w krótkim czasie. Na szczycie tego, będziesz miał okazję być świadkiem największe widoki propozycje Bawaria.

Ponadto, Jadąc pociągiem przez Bayern to bardzo proste i niedrogie. Bilety są tanie, i może odwiedzić każdy zakątek prowincji.

Na końcu, trzeba wiedzieć, kiedy należy odwiedzić Bawaria. Czasy swoje 10 dzień itinerarium w Bawarii powinna obejmować są wszędzie od września do października. będzie można uniknąć tłumów, i będzie również miał szansę odwiedzić Oktoberfest.

Teraz, że to wszystko jest pokryte, niech nam spojrzeć na swojej trasie:

Itinerary in bavaria germany

 

Bawaria DZIEŃ 1 I 2: Monachium

Udając się do Bawarii, trzeba zacząć z Monachium. Po pierwsze, to jest łatwe do osiągnięcia, Nie ważne gdzie jesteś w Europie. Możesz Weź pociąg od niemal wszędzie i dotrzeć Monachium. Lub, jeśli skądś daleko, możesz latać. Monachium jest największym miastem w Bawarii, i samoloty latać z nim od wielu miastach na całym świecie. Jeśli nie, że, można łatwo dotrzeć lecąc do innego dużego miasta, a następnie zamiar Monachium.

Plus, Nie zapominajmy, że każda 10 dzień trasa w Bawarii nie może być kompletna bez Monachium. będzie niewątpliwie znaleźć tego miasta magicznego miejsce do zwiedzenia. Od wspaniałej wieży zegarowej do Englisher Garten, będziesz mieć mnóstwo miejsc do odwiedzenia.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wiele z nich, jak to możliwe, radzimy pozostać w centrum. W ten sposób, będzie można dostać się do wszystkiego na piechotę.

Pod koniec dnia 2, powinieneś Spakuj swój bagaż oraz iść do miasta Berchtesgaden.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

Munich Itinerary in bavaria germany

 

3 I 4: Berchtesgaden i otaczający Park Narodowy

Berchtesgaden znajduje się w południowo-wschodniej Bawarii. Jest to mała kieszeń ziemi na granicy z Austrią. Znajdziesz tu najpiękniejsza Park Narodowy w Niemczech w tej dziedzinie. Plus, będzie można również uzyskać, aby spędzić trochę czasu w magicznej miejscowości Berchtesgaden.

Na końcu, trzeba będzie odwiedzić Jezioro Königsee i Eagles Nest. Jezioro Konigsee jest najwyższym jezioro w Niemczech, w otoczeniu wspaniałych gór. Jak dla Eagles Nest, Historia wszystkich miłośników pokochają go odwiedzić, jak to było po polecenie nazistów.

Jeśli chcesz mieszać rzeczy, można również przejść do Salzburg. Miasto znajduje się w pobliżu granicy i Berchtesgaden, i to jest równie magiczne Salzburg!

Następnie można zakończyć wspaniały dzień z obiadem w Berchtesgaden. Po spędzeniu nocy, można przejść do następnego celu w dniu 5.

Salzburg do Berchtesgaden

Monachium do Berchtesgaden

Linz do Berchtesgaden

Innsbruck do Berchtesgaden

 

 

Bawaria Trasa Dni 5, 6, I 7: Garmisch-Partenkirchen, Zugspitze, I Zamek Neuschwanstein

Kolejnym krokiem na swoje 10 Dni trasy w Bawarii obejmują niektóre z najbardziej malowniczych miejsc w Niemczech. Pewnego dnia 5 rozpocznie, powinieneś wskoczyć na pociąg do Garmisch Partenkirchen.

Oto, co można przeżyć w tej dziedzinie:

Dzień 5: Osiedlić się i odwiedzić główną część miasta.

Dzień 6: Idź do magicznego Zamek Neuschwanstein. Znasz go jako jeden z najbardziej znanych zamków na świecie. Jest to autentyczny bajkowy zamek i ten, który inspirowane zamek Disney.

Dzień 7: Wejdź na szczyt Zugspitze, który jest dość blisko do miasta. Tutaj można dostać jeden z najpiękniejszych widoków na Alpy. wędrować niektórzy ludzie, ale radzimy wybrać się kolejką linową.

Będzie to najdłuższa część swojej podróży i ważny do bagażnika. W dniu 8, możesz przejść do Rothenburg.

Ulm Pociągi Essen

Pociągi Essen do Monachium

Pociągi Stuttgart Essen

Norymberga pociągom Essen

Neuschwanstein Castle Bavaria Germany

 

8: Rothenburg Trasa w Bawarii

Dzień 8 jest zarezerwowane dla długo pociągiem i kolorowe miasto Rothenburg ob der Tauber. Nie musisz się martwić, że jazda jest długa, będziemy mieć wystarczająco dużo czasu, aby odwiedzić to malownicze miasteczko. Jest bardzo mały, i widać to w jedno popołudnie.

Na koniec dnia, można zjeść na Schneeballen. Jeśli chcesz, można zatrzymać się na noc, czy można przejść do następnego miejsca: Norymberga czy Würzburg.

Berlin do Rothenburg ob der Tauber Trains

Stuttgart do Rothenburg ob der Tauber Trains

Monachium do Rothenburg ob der Tauber Trains

Frankfurt do Rothenburg ob der Tauber Trains

 

Rothenburg Itinerary in bavaria germany

 

Bawaria Trasa Dni 9 I 10: Norymberga Albo Wurzburg

Norymberga jest drugim największym miastem w prowincji Bawarii. Jest to również miejsce, które musisz odwiedzić na swoim 10 dzień itinerarium w Bawarii. Jednakże, Jeśli chcesz, zawsze można przełączyć go do Würzburg. Oba miasta są stosunkowo blisko siebie i Rothenburg, więc część podróży będzie łatwe.

Oba miasta są magiczne i pełne średniowiecznej historii i zamków. Więc, to jest naprawdę do ciebie, aby zdecydować, który z nich jest bardziej interesująca.

Jak będziesz miał prawie dwa pełne dni, może nawet być w stanie odwiedzić zarówno.

Brema pociągów norymberskich

Pociągi Lipsk do norymberskich

Hanover pociągom norymberskich

Hamburg pociągom norymberskich

Wurzburg Bavaria Germany

 

Bottom Line

Więc, tu jest. Twój 10 dzień itinerarium w Bawarii, Niemcy. Zadbaliśmy obejmować każdy ważny przystanek w tym wspaniałym regionie Europy. Mamy również jak dotrzeć do nich wszystkich pociągiem do doświadczyć całą magię co ma do zaoferowania.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Trasa w Bawarii, nie krępuj się Zapisz kontakt A Train.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “ZA 10 Dzień Trasa w Bawarii Niemcy” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/itinerary-bavaria-germany/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)