Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 14/01/2022)

Kolonia Festival to zdecydowanie warto dodać do waszej liście. 1.5 Milionów, którzy przychodzą prawie co roku, Zgodzić się! znany również jako piąta sezonem, Ten znany na całym świecie festiwal z pewnością będzie przeżyciem na całe życie. Kolonia karnawał to nie tylko zabawa, ale również super łatwy aby dostać się pociągiem, z pomocą Save a Train znajduje się tutaj Nasze wskazówki na Festiwalu w Kolonii 2019 i jak się tam dostać pociągiem.

 

Cologne Festival Costumes

Co spakować do Kolonii festiwalu:

Nadszedł czas, aby przejść kostium zakupy. Kto nie lubi przebieranek? Styl jest dość różny od brazylijskiego karnawału. Pomyśl więcej „Żołnierz pruski” z dużą dozą charakteryzacja i cekinów!

Kolonia Karnawał to przede wszystkim festiwal fantazyjny strój, więc wykorzystać swoją wyobraźnię! Im jaśniejsze lepiej.

Na bale i inne imprezy w pomieszczeniach, Zalecane są cienkie stroje. Jeśli naprawdę chcesz doświadczenie ten festiwal, Następnie trzeba wyjść na zewnątrz! Wystarczy pamiętać, aby nosić coś ciepłego pod! Prawdziwy fan karnawał w Kolonii nie odstraszają pogoda! Goście, którzy przyjeżdżają w ostatniej chwili znajdzie maski, kostiumy, i make-up w wielu sklepach w centrum miasta. W ostateczności, prosty nos czerwony papier jest wszystko, czego potrzebujesz. Chcesz trochę Informacje sukienka.

Pociągi Monachium do Kolonii

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Hanower do Pociągi Kolonia

 

Jak dostać się do Kolonii festiwalu:

Będziesz chciał złapać pociąg do Kolonii dworzec główny. Jest to również jeden z najważniejszych węzłów kolejowych w Europie, więc nie będzie walczyć, aby znaleźć czas, który odpowiada Ci SaveATrain.

Możesz podróżować do Festiwalu Kolonii szybko i wygodnie z większych miast w Niemczech i innych krajach europejskich: Codzienny, więcej niż 1,300 Pociągi kursują między Kolonią a Cele podróży w całym kraju i za granicą. Najważniejsze usługi obejmują międzynarodowych szybkich pociągów, które łączą Kolonii Londyn, Paryż, Amsterdam, i Brukseli. z usług kolejowych szybkiego do Frankfurtu, stacja kolejowa Koln-Deutz - drugi terminal dla szybkie pociągi ICE w Kolonii - i Kolonii / Bonn Lotnisko stacja, Kolonia poszerzyła swoją istotną rolę jako centralny hub dla kolei transport.

Lokalny serwis transport publiczny w Kolonii i okolic jest również doskonała, gościnnie pod ziemią, tramwajowy, oraz usługi autobusowe która zapewni Ci optymalną mobilność podczas pobytu w Kolonii.

Informacje dostarczone przez Niemiecka Kolej Kolej Firma obejmuje nie tylko rozkład jazdy pociągów, ale również łączący harmonogramy tramwajowe i autobusowe plus czas potrzebny do dotarcia do najbliższego przystanku lub stacji na piechotę.

Pociągi Amsterdam do Kolonia

W rotterdamie w Kolonia pociągu

W antwerpii w mieście Kolonia pociągu

Paryż Pociągi Kolonia

 

Niemieckie pociągi kolejowe w Hbf dworca kolejowego

 

Kolsch dialekt w Kolonii karnawał

Aby zrozumieć “dziwne” kultura Kolonia Carnival, musisz nauczyć się kilku typowych wyrażeń z gwary Kölsch. Jeśli są one dla ciebie nowa, nie zaczynają wątpić w swoje umiejętności niemieckie – Większość Niemców nie wiem, czy je.

Pożyczony, lub: Pożyczony

Karnawał, znany również jako “Piąty sezon,” posiada takie specjalne miejsce w sercach większości Kolonii mieszkańcy że mają wiele słów dla niego. Chociaż Carnival, lub “Pożyczony,” Mówi się rozpocząć listopada 11 każdego roku, Naprawdę “wielkie dni” zacząć Pań’ Noc, lub “Zapusty damskie” w czwartek przed i biegnie aż do świtu w Środę Popielcową.

Luksemburg w Kolonia pociągu

Liège w Kolonia pociągu

Zurych w Kolonia pociągu

W genewie w Kolonia pociągu

 

 

Kolsch

Kolsch: Jest to jedyny język można pić. To działa gag w Kolonii, gdzie dialekt i rodzinnym napar dzielić tę samą nazwę. Zwykle serwowane w wysoki, smukłe kieliszki, podczas karnawału w Kolonii to plastikowe kubki nie tylko jako łamliwa szklana jest dozwolony na ulicy. Należy chwycić Kölsch w Brauhaus, chociaż, Zapamiętaj: Weź gotówkę. To jedyny sposób na zakup biletów na drinka w zapakowane puby.

W berlinie w Kolonii pociągu

W norymberdze w mieście Kolonia pociągu

Bonn do Kolonii pociągu

Stuttgart Pociągi Kolonia

 

Butzcher

ZA “Butzcher” Jest to duży smooch. Podczas uroczystości karnawałowe Kolonia, oczekiwać, aby uzyskać kissed (“nadęty,” lub być poprawne: “jebutz”) więcej niż zwykle. Kompletny obcy rozpowszechniać nieszkodliwe pecks na obcych’ policzki, Choć niektórzy mokro Butzcher (w standardzie Kölsch, “Butz”) może również rozmazuje Carnival makijażu na twarzy.

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Pociągi z Drezna do Kolonii

Pociągi z Akwizgranu do Kolonii

 

Weetschaff

To słowo odnosi się do pubów, słupy, lub restauracji. Prawie wszystkie z nich biorą udział w obchodach Cologne Carnival. Oni pozbyć się mebli do stworzenia dużego parkietu i ozdobić wszystko barwnie przez sześć dni z rzędu obchody. W wielu lokalnych pubach, tylko Kölsche muzyka jest grany (piosenki w gwarze Kölsch). często można znaleźć nawet 300-metrowych kolejkach przed tradycyjne puby.

 

Co jest Weiberfastnacht?

Wcześnie rano, ulice wypełniają się w Kolonii festiwalu głupców w kostiumach. co dokładnie 11:11 rano, ulica Carnival jest oficjalnie otwarte przez burmistrza Kolonii i Kolonii Carnival triumwirat.

Interesujący fakt: kobiety (Kobiety)

w 1824 w Beuel, część Bonn, grupa praczek utworzyła własny komitet w Karnevalu. Wydaje się, że byli zmęczeni robi pranie podczas gdy wszyscy inni doceniają Karneval. Oni zaatakowali ratusz i przejął władze miasta. (Teraz pamiętam ... Karnawał to czas, kiedy urzędnicy otwarcie karykaturalne, i makiety rząd jest wybierany. Dzisiaj, tego „szturmu na Beuel Ratusza” przez kobiety jest pokazane na żywo w telewizji. Siła dziewczyn!

 

 

Kolonia Carnival Schedule:

 • Marca 1: Carnival piątek

  • Ten dzień jest rzeczywiście dzień odpoczynku. Ale nie zajęłoby to zbyt poważnie. Liczne sesje i bale odbywają się w godzinach wieczornych w tym dniu. Więc jeśli chce impreza, będziesz mieć pewność, aby znaleźć jeden.
 • Marca 2: Carnival sobota

  • Po brunch Carnival z Kölsch piwo, jest występ na biwaku społeczeństw Carnival z tradycji wojskowej w Neumarkt. Wieczorem można wybrać się do Ghost Parade.
 • Marca 3: Carnival niedziela

  • Zaczynać od 11:11 rano, szkoła i sąsiedzkie parady Marsz przez centrum miasta, wyposażony w kostiumach grup szkolnych i oryginalne maskarady inscenizacji klubów sąsiedztwa.
 • Marca 4: Rose poniedziałek

  • Kulminacyjnym punktem sesji jest Wielka parada na Rose poniedziałek. Pływaki zaczynają paradzie przez miasto na 10 rano. Uczestnicy blow pocałunki na kostiumach tłumów wyściełających trasę parady.
 • Marca 5: Carnival wtorek

  • W południe są parady z grup kostiumach biesiadników na przedmieściach. Po tym, Obchody trwać do północy, gdy postać słomy nazywane „Nübbel” jest pochowany lub spalone.
 • Marca 6: Środa Popielcowa

  • Rankiem, Katolicy chodzą do kościoła coraz krzyż z popiołu na czole, jako znak pokuty. Tego wieczora, rok za karnawału jest tradycyjnie zawarta na obiad ryby.

 

Mają przekonaliśmy Cię do wzięcia udziału w Kolonii Festival 2019, jeszcze? Chwycić bilety kolejowe z Sava Pociąg w ciągu kilku minut bez dodatkowych, opłaty brzydkie! To oznacza więcej pieniędzy dla Weetschaff ?

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcologne-festival%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)