Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 24/06/2022)

Podróżując do różnych częściach świata, sam może być pouczające i ekscytujące doświadczenie. Czy to jest coś, czego robić cały czas, lub raz w życiu podróż aby poszerzyć swoje horyzonty, podróży może zmienić swoje życie.

Wiele osób w dzisiejszych czasach do wyboru podróżować samemu, ożywiony wolnością, jaką daje takie doświadczenie. Życiowa porada wyjaśnia, dlaczego stała się tak popularną metodą poznawania świata w ostatnich latach.

Jeśli zrobisz sama podróż, część przygody jest poznawanie nowych ludzi, Często te bardzo różnią się od siebie, ale z których wszyscy mamy nadzieję wzbogacić ogólną Adventure Travel.

Więc, Weźmy bliżej przyjrzeć się kilka różnych sposobów można spotkać ludzi w nowych częściach świata.

 

Muzyka na żywo

Choć kluby są oczywistym wyborem, Strażnik sugeruje wypadają z łask milenialsi. muzyka na żywo staje się znacznie bardziej popularne, z czasem w między zestawami usłyszeć samemu myśleć i nawiązywać nowe znajomości.

Jest tak wiele wielkie bary biodrowe w całej Europie dla osób chcących podróżować po pokroju Paris, Luksemburg, i Londyn, wszystko idealne na spotkanie z kolejną nową osobę w swojej przygodzie.

Pociągi Antwerpia do Luksemburga

Bruksela pociągów luksemburskich

Metz Pociągi luksemburskich

Paryż Pociągi luksemburskich

 

 

W kasynie

Gra w pokera to świetny sposób na poznanie nowych ludzi, jak jesteś przy stole patrząc zrozumieć przeciwnika. Je badać, żartuj z nimi, i buduj więzi, w które możesz się zabrać Now.

Jedną z korzyści płynących z gry w pokera jest to, że jest łatwy do nauczenia, co oznacza, że ​​nawet nowicjusz może go szybko podnieść i wykorzystać jako sposób na poznanie nowych ludzi. Szkoły karciane na Partypoker oferują lekcje gry w Texas Holdem dla tych, którzy mają niewielkie lub żadne doświadczenie w grze.

Wszystko, co musisz teraz jest znaleźć kasyno, z których jest mnóstwo na całym świecie, oferując możliwość interakcji z obcymi, nie tylko dla turystów, ale także mieszkańców, jak.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

Pociągi

„Część zabawy jest dotarcie tam”; Ile razy słyszałeś, że w długą podróż? Podczas gdy podróżujesz sam, Może to być po prostu poprawne.

Tam jest trochę wspaniałe podróże kolejowe które mogą być podejmowane w całej Europie, przechodząc przez niektóre z najpiękniejszych miejsc kontynent ma do zaoferowania. Podczas gdy jesteś w pociągu, inni podobnie myślący ludzie mogą nie być zbyt.

Jest to świetny sposób, aby spotkać ludzi z różnych środowisk, mieszkańców podróżujących do iz pracy, inni podróżnicy na swojej przygodzie, a może nawet ktoś, z kim w końcu podzielisz się swoimi doświadczeniami.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

 

żywe Sport

Sport jest tak samo atrakcja turystyczna Te dni, ponieważ jest to coś dla mieszkańców cieszyć. Czy to wycieczka stadion lub szansę wzięcia udziału w wydarzeniu na żywo, to świetny sposób nadając się w kulturze przestrzeni.

Może wziąć w grze w krykieta w Azji, lub wygląd podążać kraj wokół Euro 2020 który, jak wyjaśnia Sky Sports, ma się odbyć w różnych miastach Europy. Są tysiące wydarzeń na całym świecie każdego dnia, które oferują możliwość spotkania nowych ludzi w podróży.

Pociągi Zurych do Innsbruck

Pociągi Innsbruck Salzburg

Pociągi Wiedeń do Innsbruck

Pociągi Kolonia do Innsbruck

 

 

Czy jesteś gotowy do podróży i przyjaciół w dziwnych nowych częściach świata? Zapisz Pociąg pomóc Zamów Pociąg łatwo i tanio.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “10 Najpiękniejszych średniowiecznych miast w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-make-friends-in-strange-new-parts-of-the-world%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)