Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 16/09/2022)

2018 jest prawie na końcu, który może tylko oznaczać, że Boże Narodzenie jest blisko! Ludzie nie są jeszcze na to gotowi coraz, ale dla podróżników, to najwyższy czas, aby zaplanować wycieczkę. Jeśli szukasz prawej miasta, aby spędzić Boże Narodzenie w, jesteśmy z Tobą.

Ten artykuł daje szczegółową listę najlepszych miast do spędzenia Bożego Narodzenia w. Co więcej, opowiemy Ci o wszystkich ekscytujących rzeczach, które możesz tam zrobić, ale co ważniejsze,, jak dostać się do tych miast pociągiem.

 

Amsterdam, Holandia

Amsterdam ma szczególne miejsce na tej liście, ponieważ nie uroczystości rozpocząć znacznie wcześniej. Począwszy od listopada, ludzie z Amsterdamu zaczynają świętować boże Narodzenie i całą drugą zimę wydarzenia.

ten Muzeum Plac w centrum miasta zamienia się w bajkowy Christmas wsi. Tutaj można cieszyć się jednym z najlepszych rynków Bożego Narodzenia w Europie. To więcej niż kwalifikuje Amsterdam jako jeden z najlepszych miast do spędzenia Bożego Narodzenia.

Amsterdam jest znany ze swoich wspaniałych budynków i licznymi kanałami, ale miasto oferuje wiele więcej. Możesz cieszyć się jazda na łyżwach, przejażdżki Diabelski, fantastyczne jedzenie i różne napoje, i wiele więcej.

Można również korzystać z Bożego Narodzenia nawet po zakończeniu dnia. Następnego dnia po świętach, ludzie w Amsterdamie świętować Boks dni.

Można odwiedzić Amsterdam pociągiem z prawie każdego miejsca w Europie. Centrala łączy się Paryż, Frankfurt, Bruksela, Londyn, Zurych, Berlin, Praga, i wiele więcej. Istnieją regularne linie do większości z nich i wielu innych do miast w Holandii. Więc jeśli chcesz z europejskimi pociągami, możesz cieszyć się kilkoma z najlepszych miast do spędzenia świąt 1 wycieczka.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Amsterdam jest jednym z najlepszych miast do spędzić Boże Narodzenie

 

Najlepsze miasta spędzić święta, najzimniejszy pick – Sztokholm, Szwecja

To może być zamrożenie, ale ty wciąż kocham, że dobiera się w Sztokholmie na Boże Narodzenie. Szwecja jest krajem, który jest w trakcie ferie bo Szwedzi prześcigają się.

Samo miasto jest pięknie udekorowane podczas wakacji, oraz oferuje coś zarówno nowoczesne i tradycyjne. Jest to najlepszy wybór jako jeden z najlepszych miast cieszyć święta.

Są światła wszędzie i rynki świąteczne na ulicach z gorącym jedzeniem i napojami. Musisz być szalony, aby nie spróbować pysznych świeżo upieczone bułki cynamonowe lub pierniczki w jednym z miejskich liczne piekarni! Szwecja nie oferują dużo w drodze różnych wyborów żywieniowych, ale będziemy chcieli nic więcej raz spróbować bułkę cynamon z gorącą kawę.

Ponadto, dostaniesz szansę, aby odwiedzić jedną z najpiękniejszych starówek w Europie. Wtedy można stać w zdumieniem patrząc na różnych kanałach i zawiłych, kanały rzeczne, i więcej.

Można dostać się do Sztokholmu pociągiem z kilku miejsc w Europie, jak Szwecja jest podłączony poprzez Kopenhaga. do tego, będziemy chcieli wziąć pociąg do niektórych północnych częściach kraju. To miejsce, gdzie Northern Lights są najjaśniejsze i najbardziej piękny.

 

Sztokholm jest jednym z najlepszych miast do spędzić Boże Narodzenie

 

Budapeszt, Węgry

Budapeszt, stolica Węgier i jej najpiękniejsze miasto, jest jednym z najlepszych miejsc do spędzenia Bożego Narodzenia w za kilka powodów. Miasto leży nad Dunajem i oferuje trochę spektakularne przejażdżki łodzią. Można zobaczyć prawie wszystkich zabytków z rzeki.

Ponadto, musisz zobaczyć oszałamiające Buda Zamek i budynek parlamentu. Jeśli chodzi o rzeczy, które można zrobić w zimie, istnieje kilka. Od jazda tramwaje na łyżwach na lodowisku Budapeszt Park, zawsze jest wiele rzeczy do zrobienia. Również, nie zapomnij odwiedzić jarmarku bożonarodzeniowego w Vorosmarty Kwadrat i jarmark bożonarodzeniowy w Bazylice.

Centralny dworzec kolejowy, który wygląda, jakby pochodziły prosto z książki Harry Potter jest w centrum. Łączy Budapeszt do większości dużych miast w Europie i nie tylko. Dwa dodatkowe stacje mają również wiele linii kolejowych, zrobienie podróży do iz Budapesztu Bryza.

 

budapest skyline

 

Najlepsze miasta spędzić święta, wyjątkowa okazja – Strasburg, Francja

Strasbourg jest nie tylko najlepszy wybór, aby spędzić Boże Narodzenie, ale to także stolica Boże Narodzenie. Tego nie można przegapić wizyty w tym wspaniały miasta na Boże Narodzenie.

Strasburg szczyci się 400-letni jarmarki bożonarodzeniowe, które jasno wyjaśnia znaczenie Bożego Narodzenia w tym mieście.

Ponadto, istnieje wiele innych rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Możesz odwiedzić majestatyczną katedrę w Strasburgu lub imponujący XVIII-wieczny Palais Rohan. Można również oglądać w zdumienie wielką choinkę pobliżu Sharing Wsi, lub wędrować wokół centrum miasta. Jedyne, co jest pewne jest to, że nigdy nie będziesz się nudzić w tym magicznym mieście.

Strasbourg znajduje się w centrum Europy Zachodniej, na granicy z Niemcami. Jego lokalizacja pozwala je połączyć do większości miast w Europie. Oznacza to również, że znalezienie pociągiem do miasta będzie bardzo łatwe.

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Nancy Pociągi Strasburg

Pociągi Bazylea do Strasburga

 

Strasburg jest jednym z najlepszych miast do spędzić Boże Narodzenie

 

Najlepsze miasta spędzić Boże Narodzenie i najlepszym miejscem do życia w – Genewa, Szwajcaria

Jednym z najlepszych miejsc w Europie, jeśli nie na świecie, podczas zimy, Szwajcaria jest. Dlatego Genewa, jednym z najpiękniejszych miast w Szwajcarii, jest zdecydowanie jednym z najlepszych miast do korzysta Christmas.

Miasto leży nad brzegiem Jeziora Genewskiego, a gdy przyjdzie zima, cały jezioro świeci. Tysiące lampek świecą z pobliskich sklepów, stajnie, budynki publiczne, i ozdoby choinkowe.

Jednym z powodów, dla których wybraliśmy Genewę na bloga Best Cities to Spend Christmas, było to, że miłośnicy jedzenia również powinni się cieszyć, ponieważ-Jarmark Bożonarodzeniowy oferuje jedzenie z całego świata. Co więcej, możesz iść na zakupy Chodzenia na ulicy, a następnie odwiedzić niektóre z najważniejszych punktów orientacyjnych. Obejmują one Pałac Organizacji Narodów Zjednoczonych, Katedra św. Piotra, Water Jet, i więcej.

Istnieją regularne pociągi z innych miast w Szwajcarii jak Bernie i Zurychu, które można dostać się do Genewy. Jednakże, istnieje również wiele pociągów udających się do Włoch i od, Francja, Niemcy, i więcej. Utwory iść z miast takich jak Lozanna, Paryż, Wenecja, Mediolan, Miły, Werona, i wiele więcej. do tego, główny dworzec kolejowy znajduje się w samym centrum miasta.

Lyon do Genewa Pociągiem

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Pociągi Berno do Genewa

 

geneva in the winter

 

Więc nie trzeba go, kompletna lista z najlepszych miast do spędzenia Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na Podróżowanie pociągiem do iz tych miast, nie krępuj się Skontaktować Zapisz pociągu kiedykolwiek.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-christmas%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)