Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 24/06/2022)

Reisimine eri maailma osades üksi võib olla õpetlik ja põnev kogemus. Kas see on midagi, mida sa teha kogu aeg, või a once in a lifetime trip to expand your horizons, reisimine on võimalik muuta oma elu.

Paljud inimesed nendel päevadel valida reisida üksi, seda elamust pakutav vabadus elavdab. LifeHack selgitab, miks on viimastel aastatel muutunud nii populaarseks meetodiks maailma näha.

Kui te reisida üksi, osa seiklus uute inimestega, sageli need väga erinevad ise, kuid kõik kellest loodetavasti rikastada üldist reisi seiklus.

Niisiis, Võtame lähemalt mitmel moel saab kohtuda inimestega uues maailma.

 

Elav muusika

Kuigi klubid on ilmselge valik, The Guardian soovitab they’re falling out of favor with millennials. Elav muusika muutub palju populaarsem, aja vahel komplekti mõtteid kuulda uusi tutvusi.

Seal on nii palju suur hip baarid Euroopas neile, kes soovivad reisida ümber meeldib Paris, Luksemburg, ja London, kõik täiuslik kohtumine järgmise uus inimene oma seiklus.

Rongid Antwerpenist Luksemburgi

Brüsseli–Luksemburgi rongid

Rongid Metzist Luksemburgi

Rongid Pariisist Luksemburgi

 

 

Kasiinos

Pokkeri mängimine on a suurepärane võimalus kohtuda uute inimestega, kui sa oled laua otsivad mõista oma vastast. Õpid neid, nalja nendega, ja luua võlakirju, mida saate ära võtta teie reisi.

Üks kasu pokkerile on see, et see on lihtne õppida, mis tähendab, et isegi algaja saab selle kiiresti kätte saada, et seda uute inimestega kohtumiseks kasutada. Partypokeri kaardikoolid pakuvad Texas Holdemi õpetusi neile, kellel on mängukogemus vähe või puudub üldse.

Kõik, mida pead nüüd on leida kasiino, millest on palju üle maailma pakub võimalust suhelda võõrastega, mitte ainult reisijatele, vaid kohalikud kui ka.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

Rongid

"Osa nalja muutub seal; mitu korda olete kuulnud, et pikale reisile? Kuigi reisivad üksi, see võib lihtsalt olla õige.

Seal on mõned imeline rongireiside mida saab võtta kogu Euroopas, läbib mõned kõige ilus kohtades mandril on pakkuda. Kuigi olete rongis, teiste sarnaste vaadetega inimesed on tõenäoliselt ka seal.

See on suurepärane võimalus kohtuda inimestega kõigilt elualadelt, kohalikega reisivad töö, teised reisijad oma seikluses, ja võib-olla isegi keegi, kellega lõpuks jagate mõnda oma kogemust.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

 

Live Sport

Sport on nii palju turismiatraktsioon nendel päevadel, sest see on midagi kohalikega nautida. Kas see on ringkäik staadion või võimalus osaleda otseülekandes, see on suurepärane viis Andes ise kultuuri ala.

Ehk võtta kriket mäng Aasia, või välimust jälgida oma riigi ümber Euro 2020 mis Sky Sportsi selgituste kohaselt peaks toimuma erinevates Euroopa linnades. Seal on tuhandeid sündmused üle maailma iga päev, et pakkuda võimalust kohtuda mõned uued inimesed oma reisi.

Zürich Innsbruck rongid

Salzburg sihtkohta Innsbruck rongid

Viin Innsbruck rongid

Köln Innsbruck rongid

 

 

Kas olete valmis reisi ja sõpru kummaline uus maailma? Salvesta Rong aitavad teil Raamat Rongi lihtsalt ja odavalt.

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “10 Kauneim keskaegsetes linnades Euroopas” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-make-friends-in-strange-new-parts-of-the-world%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)