Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 18/12/2022)

Rikkalike roheliste orgudega, paleed, ja maalilised külad, Euroopas on palju uimastamise kohti külastama. Iga üksik koht tekitab tunde, nagu oleksite astunud vendade juurde’ Grimmi muinasjutud, ja 10 Euroopa kaunimad vaatepunktid on muinasjutu jaoks ideaalsed seaded.

 

1. Prantsusmaa kauneim vaatepunkt: Dordogne org

Lopsakad rohelised mäed, vapustav Dordogne jõgi, ja 5 hämmastavad külad, mis said “Prantsusmaa kauneim küla” Dordogne'i org on üks ilusaid vaateid Euroopas. Castelnaud on üks võluvamaid losse Prantsusmaal, asub musta Perigordi küla piirkonnas. Dordogne oru külad on jäänud ajast puutumata, ja kui mööda radu ja tänavaid jalutate, tunnete, et olete rüütlite ja legendide ajas tagasi rännanud.

Prantsusmaa ilusaim vaatepunkt on kättesaadav rongiga. Bordeaux'st saate rongiga reisida vähem kui 2 tundi, või Pariisist vähem kui 6 tundi. See lummav piirkond on täiesti väärt rohkem kui päevane reis.

Nantes - Bordeaux 'rongide hinnad

Pariisist Bordeaux 'rongide hinnad

Lyonist Bordeaux'i rongide hinnad

Marseille - Bordeaux rongide hinnad

 

The Dordogne Valley in France is the first Beautiful Viewpoint in Europe on our list

 

2. Vernazza, Cinque Terre matkarada

Vaade maalilisele Vernazza külale Cinque Terre'is on üks 10 kõige ilusamad vaated Euroopas. See värvikas küla on üks 5 vapustavad külad, koosneb imelisest Cinque Terre piirkonnast. Ilusad majad sinise põlise Vahemere taustal, luua maali sarnane vaade, eriti vapustav päikeseloojangul.

Võite imetleda seda suurepärast vaadet Cinque Terre'ilt matkarada kõiki ühendav vaatenurk 5 külad. Rajale matkates, näete viinamarjaistandusi, kalapaadid, ja Cinque Terre täies hiilguses. Parim on külastada Cinque Terret kevadel ja sügisel, sest suvel muutub ilm matkamiseks üsna niiskeks, ja talvel võib rada olla blokeeritud.

Corniglia Vernazza rongide hinnad

Firenze Vernazza rongide hinnad

Bologna Vernazza rongide hinnad

Riomaggiore - Vernazza rongide hinnad

 

Vernazza, Cinque Terre Hiking Trail Morning Viewpoint

 

3. Šveitsi kõige maalilisem vaatepunkt: Rochers De Naye

Šveitsi vaated on inspireerinud paljusid filme ja kunstnikke, ja kui külastate Rochers De Naye ja Vaudi piirkonda, saate aru, miks. Samal ajal kui enamik rändureid matkab üles Malatraixi mäetipule, Rocher-De-Nayelt avaneb tegelikult hingematvam vaade.

Seal üleval olles vaatate Genfi järve ja Lume mäetippe Šveitsi Alpides taustal. See kaunis vaatepunkt Rocher-De-Nayes sobib suurepäraselt päikeseloojanguks või piknikuks, kui soovite varahommikul matkata.

Lyoni lennujaamast Genfi rongide hinnad

Zürichist Genfi rongide hinnad

Pariisist Genfi rongide hinnad

Luzernist Genfisse saabuvate rongide hinnad

 

Switzerland's Rochers De Naye is Most Beautiful Viewpoints in Europe and a very high one

 

4. Mullerthali piirkond

Mullerthali piirkonnast avanevad kõige armsamad vaated Luksemburgis. Kivised moodustised, kosed, ja rohelised rajad, mille vahel valida, see on matkaparadiis. Mullerthali nimetatakse sageli väikeseks Šveitsiks, tänu oma hämmastavale maastikule.

Luksemburgi ilusaim vaatepunkt on Sure jõgi Upper-Sure looduspargis. Seda hingematvat kohta saate nautida matkates üles Mullerthali rada 1. See matkarada kulgeb mööda rohelisi niite, Tudori loss, muutes selle üheks 10 kõige ilusamad vaatepunktid Euroopas.

Antwerpenist Luksemburgi rongide hinnad

Brüsselist Luksemburgi rongide hinnad

Metzist Luksemburgi rongide hinnad

Pariisist Luksemburgi rongide hinnad

 

Mullerthal Region In Luxembourg is one of the Most Beutiful viewpoints in Europe

 

5. Tšehhi Vabariigi kauneim vaatepunkt: Moraavia Toscana

Siiditaolised rohelised veerevad väljad, Tšehhi Vabariigis asuv Moravia piirkond on köitev. Suvel roheline, õitsev, ja värvikas kevadel, Moraavia Toskaana värvid muutuvad aasta aastaaegadega. Niisiis, igal ajal, kui reisite Moraviasse, saate Toskaana kaksikust täiesti erinevad vaated.

See vapustav vaatepunkt Euroopas on ühepäevane reis Prahast. Maalilised Sardice külad, ning Karlin ja Morave, pakuvad parimaid vaateid Moraavia põldudele.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

Moravian Tuscany picturesque Beautiful Viewpoints

 

6. Austria, Alpbach

Puidust talumajad lumiste mägede taustal, Alpbachi küla on uhke. Väike maaliline Alpbachi küla asub ühes Austria kõige uimastatavas piirkonnas: Tirool. Uimastavad kosed, matkarajad kogenud matkajatele või lastega peredele, Austria maastiku ja looduse uurimiseks on palju võimalusi.

Lisaks, saate sukelduda Austria kõige soojemates järvedes, mida leidub ka selle maalilise küla lähedal. Kõige ilusam vaade Alpbachile Austrias on vaid lühike rongisõit lennujaamast eemal.

Viinist Landeck Ischglini rongide hinnad

Münchenist Landeck Ischglini rongide hinnad

Salzburgi ja Landeck Ischgli rongide hinnad

Zürich - Landeck Ischgl rongide hinnad

 

 

7. Saksamaa kauneim vaatepunkt: Neuschwansteini loss

Euroopa kõige hingematvalt vaatepunktide loend ei ole täielik ilma lossi vaateta. Neuschwansteini loss Saksamaal on kõige muljetavaldavamad lossid Saksamaal ja pakub üht maagilisemat vaadet Euroopas.

Neuschwansteini lossi kõige populaarsem vaatepunkt on Maarja sillalt. Kuid, kuulsast vaatenurgast pilti napib, on üsna rahvarohke ja peaaegu võimatu. seega, peaksite ronima edasi küngas ja mööda Marienbrucke vaatepunktist. Saksamaa kauneim vaade on ülespoole sik-sak teed, aiaga platvormilt.

Düsseldorfist Müncheni rongide hinnad

Dresdenist Müncheni rongide hinnad

Nürnbergist Müncheni rongide hinnad

Bonnist Müncheni rongide hinnad

 

Neuschwanstein Castle Germany sunset viewpoint

 

8. Madalmaad, Zaanstadi küla

Holland on kuulus oma tulpide ja tuuleveskite poolest, kanalid, ja võluvad linnad. seega, pole üllatav, et Hollandi ühel kaunimal vaatepunktil on mõlemad. Kui teil on õnne kevadel reisida, peate külastama Zaanstadi küla. Siit leiate aktiivsed tuuleveskid õitsvate tulpidega kõigis vikerkaarevärvides.

Bremenist Amsterdami rongide hinnad

Hannover Amsterdami rongide hinnad

Bielefeldist Amsterdami rongide hinnad

Hamburgist Amsterdami rongide hinnad

 

Zaanstad Village in The Netherlands is one of the Most Beautiful Viewpoints in Europe

 

9. Ungari kauneim vaatepunkt: Gellertbergi mägi Budapestis

Ungari parlamendi vaade on üks kuulsamaid pilte Budapestist. Võite selle hingematva vaate avastada Gellertbergi mäelt. Kell 235 m, näete Doonau jõge ja hingematvalt panoraamvaadet Budapestile.

Oranžides päikeseloojangu värvides, öised tuled, või selge sinise taeva päeval, vaated on imelised. seega, Gellertbergi mäe vaatepunkt on jõudnud meie juurde 10 kõige ilusamad vaatepunktid Euroopas.

Viinist Budapesti rongide hinnad

Praha Budapesti rongide hinnad

Münchenist Budapesti rongide hinnad

Grazist Budapesti rongide hinnad

 

Gellertberg Hill In Budapest Europe Viewpoint

 

10. Chateau De Crevecoeur Dinantis

Maaliline Dinant küla on üks võluvamaid ja omanäolisemaid külasid Euroopas. Kõige ilusam vaade Dinantile, kirik, jõgi, ja Meuse org on pärit Chateau de Crevecoeur'ist, Südamevalu palee.

Valdav paekivine kivine maastik, sellest muljetavaldavast lossist avaneb vaade Dinantile alates 13. sajandist.

Brüsselist Dinanti rongide hinnad

Antwerpenist Dinanti rongide hindadesse

Ghentist Dinanti rongide hinnad

Liege Dinant rongide hindadele

 

Chateau De Crevecoeur In Dinant Viewpoints

 

järeldus

The 10 kõige ilusamad vaatepunktid Euroopas asuvad rohelistel mägedel, kuhu julgevad minna vaid julged unistajad. Kõige erilisem, Euroopa seisukohad ootavad neid, kes ootavad erakordset, väljapoole pekstud kohti, ja rahvahulgast eemal.

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil oma puhkust planeerida 10 rongiga Euroopa ilusamaid vaatepunkte.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie ajaveebipostituse “10 Euroopa kauneimat vaatepunkti”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-viewpoints-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)