Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 16/12/2022)

Paljud linnad Euroopas on ilus loss (või kaks) joonistavad turistid. Sellepärast on raske nõustuda, mida viie ilusamaid losse Euroopas on. Olgem on pilk meie valik ilusamaid losse Euroopas:

 

1. Ilus Paleed Euroopas ja Prantsusmaal Chateau de Versailles

Versailles on ilmselt üks kuulsamaid lossid maailmas, ja see väärib kindlasti maine. See on ehteks 18. sajandi prantsuse kunst, Jõukas ja rikas teoseid ja ilu.

See oli laiendatud kuulsa prantsuse valitseja Louis XIV, kes kolis nii kohtu ja valitsuse Versailles 1682. Chateau oli keskne koht võimu Prantsusmaa kuni revolutsioon 1789. Nüüd on üks kuulsamaid turistide kohti maailmas.

Dijon Pariisi rongid

Reims Pariisi rongid

Lille Pariisi rongid

Tours Pariisi rongid

 

 

2. Windsori loss, Ühendkuningriik

Windsor on töötamise kuningapalee ja on üks ilusamaid Paleed Euroopas, vanim ja suurim loss maailmale, et on veel elanikud. Briti kuninganna veedab privaatne nädalavahetustel Windsor.

Ajalugu Windsor Castle on peaaegu 1000 aastat pikk. Sajandite jooksul, see on olnud koduks paljude tuntud liikmed Briti autoritasu. Linnus sisaldab St. George kabelis, matmispaika kümme monarhide, ja riigi Korterid on sisustatud Royal Collection aarded.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

 

3. Suurhertsogi palee Luksemburg

Grand Ducal Palace of Luxembourg

 

Suurhertsogi palee Luksemburg Luksemburgis City on ametlik elukoht suurhertsog. Ta kasutab seda enamik tema ametiülesannetega, koos suurherttuattarelle. Palee sisaldab ka nende kontorid, samuti kajutid.

Hoone kasutati esmakordselt raekoja pärast seda ehitatud 1572. sisse 1817, see sai ametlik elukoht kuberner. Suurhertsogi palee näeb flaami renessansi stiilis hiilgav välja ja see on üks põhjusi, miks see on meie Euroopa kaunimate paleede nimekirjas. See on üks ilusamaid fassaadide linna, samuti saatel.

Rongid Antwerpenist Luksemburgi

Brüsseli–Luksemburgi rongid

Rongid Metzist Luksemburgi

Rongid Pariisist Luksemburgi

 

4. Neuschwansteini loss, Saksamaa

Neuschwansteini väärib oma koha ilusamaid losse Euroopas tänu oma idüllilises ja hingematvalt arhitektuur. See loss näeb ta tuli otse välja muinasjutt. Tegelikult, seda on kasutatud nii inspiratsiooni lossi Disney Uinuv kaunitar.

See on 19. sajandi romaani Revival palee. Kunstiajaloolased ümber maailma pea üks sümboleid romantismi. Kuningas Ludwig II Bavaria ehitatud Neuschwansteini tema taganema 1837. Pärast kuninga surma 1886, see sai üldsusele avatud.

Ulm Fuessen rongid

Müncheni Fuessen rongid

Stuttgart Fuessen rongid

Nürnberg kuni Fuessen rongid

 

 

5. Ilus Paleed Euroopas ja Austria – Schloss Schönbrunn

Beautiful Palaces in Europe - Schloss Schonbrunn, Austria

 

Üks enim külastatud vaatamisväärsusi ja ilusamaid Paleed Euroopas on Viinis, Austria, Schönbrunni on ka maailma kultuuripärandi nimistusse. Palee alustas jahimajas eest keiser Leopold I. See oli ehitatud 17. sajandil. Schönbrunni on üks parimaid töid arhitekt Bernhard Fischer von Erlach.

Sellest ajast, Schönbrunni on ka näinud kasutamiseks kohtu Maria Theresa, pärast seda sai keskse ja võõrustaja siseasjadesse riik. Ehitatud barokkstiilis, loss on suuremalt jaolt algsesse olekusse. Selle ainulaadse arhitektuuriga teeb sellest ühe kõige lummav kohti Euroopas.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

Kui te olete valmis planeerida oma reis ümber viie ilusamaid losse Euroopas, need olid kohad, mida ei saa mööda. Kõik need sihtkohad pääseb kergesti kaudu rongi, nii broneerida piletid ja alustada planeerimist!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-palaces-europe%2F/%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)