Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 20/02/2020)

Avrupa'da birçok şehir güzel bir saray var (ya da iki) çizmek için turistler. Avrupa'da beş en güzel saraylar neler olduğu konusunda hemfikir zor yüzden. en Avrupa'da en güzel Saraylar bizim seçim bir göz atalım:

 

1. Avrupa ve Fransa Chateau de Versailles Güzel Saraylar

Versay belki de en ünlü biridir kaleler dünyada, ve kesinlikle itibar hak. Bu 18. yüzyıl Fransız bir mücevher var Sanat, zengin ve sanat eserleri ve güzellik bakımından zengin.

Ünlü Fransız hükümdarı genişletildi Louis XIV, kim Versay'a kortu ve hükümet hem taşındı 1682. şato gücünün merkezi bir yer oldu Fransa Devrim dek 1789. Şimdi dünyanın en ünlü turistik yerlerinden biridir.

Paris trenleri Dijon

Paris trenleri Reims

Paris Trains Lille

Paris trenleri Turlar

 

 

2. Windsor Kalesi, Birleşik Krallık

Windsor çalışan kraliyet sarayıdır ve Avrupa'daki en güzel Sarayları arasında yer alıyor, Hala sahip dünyanın en eski ve en büyük kale sakinleri. İngiliz Kraliçesi Windsor ona özel hafta sonları harcadığı.

Windsor Kalesi tarihi neredeyse 1000 uzun yıllar. Yüzyıllar boyunca, İngiliz kraliyet birçok ünlü üyelerinin ev sahipliği yapmıştır. kale içeriyor Aziz. George Chapel, On hükümdarları mezar sitesi, ve Devlet daireler Kraliyet Koleksiyonu hazineleri ile döşenmiştir.

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

 

3. Lüksemburg Büyük Ducal Sarayı

Grand Ducal Palace of Luxembourg

 

Büyük Ducal Sarayı Lüksemburg Lüksemburg Büyük Dükü resmi konutu olan. Onun resmi fonksiyonların çoğu için kullanır, Büyük Düşesi ile birlikte. saray da onların ofisleri içeren, yanı sıra staterooms.

o inşa edildikten sonra inşaat ilk belediye binası olarak kullanıldı 1572. İçinde 1817, o valinin resmi konutu olmuş. Grand Ducal Sarayı Flaman Rönesans tarzında şaşaalı görünüyor ve bu kadar Avrupa'daki en güzel Saraylar bizim listesindedir sebeplerinden biridir. Bu şehrin en güzel cephelerinin birine sahiptir, ayrıca muhteşem bir iç olarak.

Antwerp Lüksemburg trenleri

Lüksemburg Trains Brüksel

Metz Lüksemburg trenleri

Paris Lüksemburg trenleri

 

4. Neuschwanstein Şatosu, Almanya

Neuschwanstein sayesinde Avrupa'nın en güzel saraylarından arasında yerini hak onun pastoral ayarı ve nefes kesen mimarisi. o geldi gibi Bu kale görünüyor düz bir peri masalı. Aslında, o kalede için ilham kaynağı olarak kullanılmaktadır Disney'in Uyuyan Güzel.

Bu bir 19. yüzyıl Romanesk Revival saray. Dünya çapında Sanat tarihçileri bu romantizm sembollerinden birini düşünün. Kral Ludwig II Bavariak yaptığı geri çekilme olarak Neuschwanstein inşa 1837. King ölümünden sonra 1886, halka açık hale.

Ulm Trenler Fuessen

Münih Trenler Fuessen

Trenler Fuessen Stuttgart

Nürnberg Trenler Fuessen

 

 

5. Avrupa ve Avusturya'da Güzel Saraylar – Schloss Schönbrunn

Beautiful Palaces in Europe - Schloss Schonbrunn, Austria

 

Avrupa'da en çok ziyaret turistik ve en güzel Saraylar biri Viyana'da olan, Avusturya, Schonbrunn ayrıca Dünya Kültür Mirası sitedir. saray İmparator Leopold I için bir av köşkü olarak başladı. Bu 17. yüzyılda inşa edilmiş. Schonbrunn mimarı Bernhard Fischer von Erlach en iyi eserlerinden biridir.

O zamandan beri, Schönbrunn da Maria Theresa mahkeme olarak kullanılmasını gördü, bundan sonra devlet işlerine yönelik merkez noktası ve sunucusu oldu. barok tarzında inşa edilmiş, Saray çok orijinal durumunu muhafaza. Eşsiz mimarisi Avrupa'da ziyarete en büyüleyici yerlerden biri yapar.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

Avrupa'da beş en güzel sarayları etrafında gezi planı hazırsanız, bunlar kaçırmamalısınız yerlerdi. Tüm bu yerlere tren yoluyla kolayca ulaşılabilir, yani bilet rezervasyon ve planlama başlamak!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-palaces-europe%2F/%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)