Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 18/12/2022)

Ziyaret gerekir İtalya'da masal kaleler bol olduğunu! Böyle uzun ile, zengin tarihi ve kültür, Bu ülke kaleler keşfetmek için gidilecek yer. Sana yardım etmek için gezi planı, burada 10 kesinlikle keyif alacaksınız İtalya'da masal kaleler:

 

1. Brolio Kalesi

Eğer merak ediyorsanız Chianti doğduğu şarap, nereye gitmeli budur. Bu kale mülkiyet üzerinde geniş bir alana yayılmış 3,000 dönüm, üzüm bağları ve zeytin bahçeleri ile tamamlandı. Üstelik, kesinlikle harika Bir gün batımı sırasında görmek tur.

Bari Fasano trenleri

Taranto Fasano trenleri

Milan Floransa trenleri

Venedik Milano trenleri

 

 

2. Sammezzano

güzel tepeler Toskana Bu göz alıcı gizlemek kale eşsiz mimarisi ile. 19. yüzyıldan kalma sahibi, onu Doğu etkileriyle yeniden tasarlamak istedi.. Diğer bir deyişle, demiş ve başka hiçbir İtalyan kale ölcüsemedigi yetenek verdi.

Salerno Paestum trenleri

Paestum Trains Napoli'nin

Bari Floransa trenleri

Salerno Floransa trenleri

Sammezzano

 

3. Banfi Kale

Biraz farklı bir şey mi arıyorsunuz? Bu kalede, rahatlatıcı bir kaçamak ve mimari sadece güzellik ve çevresi keyfini. 1700'lerin yana, Bu kale alanı tepeleri üzerinden izlemek durdu ve şimdi ise etmiştir pekçok tesis otel.

Roma Tivoli trenleri

Roma Trains Tivoli

Perugia Tivoli trenleri

Orvieto Tivoli trenleri

Banfi Castle

 

4. Valenzano Kale

Dahili 10. yüzyılda, Valenzano kale Hala İtalya'da ayakta en eski masal kalelerden biridir. Bugün hala gibi heybetli ve o zaman olduğu gibi görkemli. ancak, Bunun yerine bir karakol olarak hizmet, bu kale artık bir otel, ile tamamlandı Tenis kortları ve golf sahaları.

Roma Bracciano trenleri

Roma Trains için Bracciano

Bracciano Manziana trenleri

Bracciano Trains Santa Marinella

 

5. Montalto

Bu masal kale hikaye bin yıl önce başladı, ve mülkiyet beri fatihler arasında birçok defa el gönderip aldığı. ancak, bugünlerde huzurlu bir yerdir, Birçok tarım özellikleri ve üzüm bağları ile. Ziyaretçi nedeniyle büyüleyici tarihin seviyorum ve harika mimarisi.

Milan Napoli trenleri

Floransa Napoli trenleri

Venedik Napoli trenleri

Pisa Napoli trenleri

Fairytale Castles in Italy

 

6. Poppi Kalesi

onun kulelerinden birinin ilgili ilginç efsane var. halk dediğimiz gibi, onun eski sahiplerinden biri istirahat yeridir. söylendiğine göre, o aynı kulede erkekleri ziyaret kilitlemek için kullanılır, hangi insanları kızdırdı. ancak, efsane ziyaretçi çeken tek şey değil. Muhteşem görünümler kale çevredeki vadilerin o yolculuk yapmak.

Milan Genoa trenleri

Roma Cenova trenleri

Floransa Cenova trenleri

Venedik Cenova trenleri

 

7. Vicchiomaggio

Bu bozulmamış görünümlü kale muhteşem manzaralar ve mimarlık okumak için mükemmel bir fırsat sunuyor Rönesans dönemi. Üstelik, İtalyan kaleleri arasında bin yaş biri mi. Bu masal kale Florence yakındır, ve budur Bir günlük gezi için harika Buradan.

Pompei Paestum trenleri

Paestum Trains Güç

Florence Pisa trenleri

Roma trenleri Floransa

Vicchiomaggio

 

8. Cabbiavoli Kale

Cabbiavoli Kale Toskana kale mükemmel görüntü olabilir. güzel görünümü ile, alanlar, üzüm bağları, ve zeytinliklerin, Bu kale basitçe hepsi var. Orada ziyaret ettiğinizde Hatta ata binebilir!

Floransa Trains Reggio Emilia

Cenova Floransa trenleri

Roma Trains Sestri Levante

Parma Floransa trenleri

 

9. kupa Kale

Tüm İtalya'nın en çarpıcı kaleleri biri cliffside tehlikeli tünemiş. Kayaların üzerine Akdeniz molası dalgaları, ve bu kale onların üstünde tezgahlarında. Sen iç Tur mümkün olmayacaktır, ama kale hareketsiz görüntüler için idealdir.

Torre Del Yunan Pompeii için Trenler

Pompeii Nocera Aşağı trenleri

Salerno Nocera Inferiore giden trenler

Salerno Mercato San Severino Trenler

Fairytale Castles in Italy

 

10. Montegufoni Kale

yolcular arasında tüm sanat severler için, Montegufoni büyüleyici hedef olacak. Bu maskeler ünlü Room ev, kapsamak Gino Severini'nin muhteşem freskler. Üstelik, kesinlikle çarpıcı görünüyor, ve herkesin keyif alabileceği bir yerdir.

Salerno Maratea trenleri

Bari Maratea trenleri

Maratea Trains Napoli'nin

Maratea Güç Trenler

Montegufoni Castle

 

İtalya'da masal kaleler görmeye hazır? tatil planı emin olun ve Treninizi Ayırtın Biletleri zamanında!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Sen Ziyaret gerekir İtalya'da Fairytale Castles” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin ama lütfen alabilir ya, Sadece bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffairytale-castles-italy%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)