Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 20/02/2020)

Daugelis miestų Europoje turėti gražią rūmus (ar du) atkreipti į turistai. Štai kodėl sunku susitarti, apie ką penki gražiausi rūmai Europoje yra. Leiskite turėti mūsų atrankos gražiausių rūmų Europoje išvaizdą:

 

1. Gražios gyvenam Europoje ir Prancūzija Chateau de Versailles

Versalio yra turbūt vienas iš garsiausių pilys pasaulyje, ir tai tikrai nusipelno reputaciją. Tai iš 18-ojo amžiaus prancūzų perlas menas, prabangus ir turtingas meno ir grožio.

Ji buvo išplėsta pagal garsaus prancūzų valdovas Liudvikas XIV, kas persikėlė tiek teismui ir vyriausybę Versalyje 1682. Pilis buvo centrinė vieta valdžią Prancūzija tol, kol revoliucija 1789. Dabar ji yra viena iš labiausiai žinomų turistinių vietų pasaulyje.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

 

2. Vindzoro pilis, Jungtinė Karalystė

Vindzoras yra darbo Royal Palace ir yra vienas gražiausių rūmų Europoje, seniausia ir didžiausia pilis pasaulyje, kad vis dar turi gyventojai. Britų karalienė praleidžia asmeninius savaitgaliais Windsor.

Vindzoro pilies istorija yra beveik 1000 metų trukmės. Per amžius, ji buvo daugelio žinomų narių Britų valdovė namų. Pilis yra st. Jurgio koplyčia, kapavietė dešimties monarchai, ir valstybės apartamentai apstatyti karališkoji kolekcija lobių.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

 

3. Kunigaikščių rūmai Liuksemburge

Grand Ducal Palace of Luxembourg

 

Didžiosios Hercogystės rūmai Liuksemburgas Liuksemburgo miestas yra oficiali rezidencija didžiojo kunigaikščio. Jis naudoja jį dauguma jo oficialių funkcijų, kartu su Didžiosios kunigaikštienės. Rūmai taip pat yra savo biurus, taip pat staterooms.

Pastatas buvo pirmą kartą naudojamas kaip miesto salėje po to, kai buvo pastatytas 1572. Į 1817, ji tapo oficialia rezidencija gubernatoriaus. Didžiosios Hercogystės rūmai atrodo spindintis flamandų renesanso stiliaus, ir tai yra viena iš priežasčių, tai yra mūsų sąraše gražiausių rūmų Europoje. Tai yra vienas iš gražiausių fasadų mieste, taip pat spalvingas interjero.

Antverpenas Liuksemburgo traukinių

Briuselis Liuksemburgo traukinių

Mecas Liuksemburgo traukinių

Paryžius Liuksemburgo traukinių

 

4. Neuschwanstein pilis, Vokietija

Noišvanšteino nusipelno savo vietą tarp gražiausių rūmų Europoje dėl savo idiliškas nustatymas ir Įspūdingos architektūros. Ši pilis atrodo, kad jis atėjo tiesiai iš pasakoje. Faktiškai, jis buvo naudojamas kaip įkvėpimą į pilį Disney Miegančioji gražuolė.

Tai 19-ojo amžiaus romanų atgimimas rūmai. Meno istorikai visame pasaulyje mano, kad tai vienas iš romantizmo simbolių. Karaliaus Liudviko II BaVaria pastatytas Neuschwanstein kaip jo trauktis 1837. Po karaliaus mirties 1886, tapo atviras visuomenei.

Ulmas, kad Fuessen traukiniai

Miunchenas į Fuessen traukiniai

Štutgartas į Fuessen traukiniai

Niurnbergas į Fuessen traukiniai

 

 

5. Gražios gyvenam Europoje ir Austrijoje – Schloss Schönbrunn

Beautiful Palaces in Europe - Schloss Schonbrunn, Austria

 

Vienas iš labiausiai lankomų vietų ir gražiausių rūmų Europoje yra Vienoje, Austrija, Šionbruno taip pat yra Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Rūmai pradėjo kaip medžioklės namelį už imperatoriaus Leopoldo I. Ji buvo pastatyta 17 amžiuje. Šionbruno yra vienas iš geriausių kūrinių architekto Bernhardas Fischer von Erlach.

Nuo tada, Šionbruno taip pat matė naudoti kaip Marijos Teresės teismą, po kurio jis tapo centrine tašką ir priimančiosios už valstybės reikalus. Pastatyta baroko stiliaus, rūmai buvo didžiąja dalimi išsaugota savo pradinę būklę. Jo unikali architektūra daro jį vienu iš labiausiai kerintis, lankytinas vietas Europoje.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Jei esate pasirengę planuoti savo kelionę aplink penkių gražiausių rūmų Europoje, tai buvo vietų, kur negalima praleisti. Visi šie miestai gali būti pasiektas lengvai per traukiniu, taip užsisakyti bilietus ir pradėti planavimą!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-palaces-europe%2F/%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)