Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 21/02/2021)

ES pasiūlė investuoti daugiau kaip 100 mlrd. Eurų į traukinius, kad būtų padidintos kelionės Europoje, Ši investicija bus sujungti su viešojo ir privataus finansavimo. visiškai, bendra investicijų suma viršys 4,5 mlrd €. Investicijos ateis per finansavimo grupei, vadinamai Europos sujungimas įranga. trumpai tariant, finansavimas ateis iš kelių grupių. Šios grupės apima nacionalinių, privatus, ir investiciniai bankai.

Finansavimas padės atnaujinti Europos kelionių geležinkeliais tinklo. taip pat, investicijos padės kurti alternatyvių degalų galimybės traukiniai. Be, finansavimas bus nutiesti kelią transporto be išmetamųjų teršalų.

 

Europos kelionių projektai

Projects will focus on the core network of European travel. €719.5 million is for the Europos geležinkeliais tinklas. €99.6 million is for upgrading road transport. taip pat, €78.9 million is for developing ports. And €44.7 million is for inland waterways.

Pavyzdinės iniciatyvos, kad finansavimas bus padengti yra;

  1. didinimas greičio traukinių tarp Danija ir Vokietija.
  2. Atnaujinimas geležinkelio linijos Slovėnija
  3. Geležinkelio tunelis tarp Italijos ir Prancūzijos
  4. Pridedant 340 įkrovimo stočių, nes elektros Automobiliai
  5. Prisitaikymas vandenų dėl krovininio transporto

Kelnas Kopenhaga traukiniai

Drezdenas į Kopenhagą traukiniai

Niurnbergas į Kopenhagą traukiniai

 

Additional EU train funding of €37 Billion for European travel

According to some šaltiniai, Europa papildomai investavo 37 milijardus eurų į traukinių pramonę. Ši suma duos daugiau žmonių darbo vietas ir pajamas. Europos geležinkelių tinklą lemia padidėję pajėgumai ir tvarumas. Štai keletas projektų, kuriems panaudoti 37 milijardai eurų;

Diuseldorfas Hamburgas traukiniai

Bona į Berlyną traukiniai

Heidelbergo Miunchenas traukiniai

 

 

1. Gotthard Base Tunnel

Nors šis tunelis yra 17 metų, kelionėms po Europą ji atsidarė tik 2005 m 2016. Dėl Alpių kalnų, tai užtruko 2,400 darbuotojai gręžti per. Tunelio ilgis yra beveik 57 KM, todėl didžiausia tunelį pasaulyje. Dėl tunelio dydis, the cost was € 11 milijardų.

Šis tunelis jungia Šiaurės Italija su Pietų Vokietijoje, kuri yra du svarbūs šalių Europos kelionių ekosistemos. Ateityje, 240 krovininiai traukiniai galės naudoti šį tunelis. Dėl tunelio, kad kroviniai bus pakeisti per 2 milijonus sunkvežimio kelionės per metus. Sunkvežimiai turite vairuoti ant kalno ir laukti mokamų eiles. Kaip rezultatas, kad kroviniai, which will travel at an uninterrupted 160 KM per hour will be preferred.

Trentas į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolcanas Bozen į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolonija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Venecija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

 

2. Fehmarnbelt Nuoroda

Ši fiksuoto ryšio tunelis bus ilgiausia panardintas tunelis pasaulyje. The tunnel will link Denmark with the German Island of Fehmarn. The total cost of this link tunnel is €7 billion. Ši nuoroda bus supjaustyti traukiniu laikas tarp Stokholmas ir Hamburgo pagal 2 valandos. Krovinių pramonė tarp Vokietijos, Danija, ir Švedija įgijo masiškai pagal šią nuorodą, tai tikrai padidins keliones Europoje.

Štutgartas į Hamburgą traukiniai

Antverpenas į Hamburgą traukiniai

Leipcigas į Hamburgą traukiniai

Bona į Hamburgą traukiniai

 

3. Europos kelionių geležinkelių tinklo sujungimo projektas VDE 8

VDE 8 tikriausiai didžiausias geležinkelio statybvietė Vokietijoje. Projektas pagerina transporto visoje Vokietijoje. Dėl savo dydžio ir technologija VDE 8 linija tarp Berlyno ir Miunchenas costs €10 billion.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

Bilietų užsakymai mieste 3 protokolas

Užsakymo traukinio bilietą už Europos kelionių? Kodėl gi ne 3 minučių mūsų svetainėje rasti pigiausią bilietą už savo maršrutus. Prisijunk prie mūsų svetainę dabar knygų traukiniai. Bilietus gali būti mokama įvairiais būdais, įskaitant idealus ir Atsiskaitymas banko kortelėmis.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)