Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 21/02/2021)

ES pasiūlė investuoti daugiau kaip 100 mlrd. Eurų į traukinius, kad būtų padidintos kelionės Europoje, Ši investicija bus sujungti su viešojo ir privataus finansavimo. visiškai, bendra investicijų suma viršys 4,5 mlrd €. Investicijos ateis per finansavimo grupei, vadinamai Europos sujungimas įranga. trumpai tariant, finansavimas ateis iš kelių grupių. Šios grupės apima nacionalinių, privatus, ir investiciniai bankai.

Finansavimas padės atnaujinti Europos kelionių geležinkeliais tinklo. Taip pat, investicijos padės kurti alternatyvių degalų galimybės traukiniai. Papildomai, finansavimas bus nutiesti kelią transporto be išmetamųjų teršalų.

 

Europos kelionių projektai

Projektai bus sutelkti į pagrindinį Europos kelionių tinklą. 719,5 mln. eurų skirta Europos geležinkeliais tinklas. eurų – kelių transportui atnaujinti – 99,6 mln. Taip pat, 78,9 mln. eurų skirta uostų plėtrai. O 44,7 mln. eurų skirta vidaus vandens keliams.

Pavyzdinės iniciatyvos, kad finansavimas bus padengti yra;

  1. didinimas greičio traukinių tarp Danija ir Vokietija.
  2. Atnaujinimas geležinkelio linijos Slovėnija
  3. Geležinkelio tunelis tarp Italijos ir Prancūzijos
  4. Pridedant 340 įkrovimo stočių, nes elektros Automobiliai
  5. Prisitaikymas vandenų dėl krovininio transporto

Kelnas Kopenhaga traukiniai

Drezdenas į Kopenhagą traukiniai

Niurnbergas į Kopenhagą traukiniai

 

Papildomas 37 milijardų eurų ES finansavimas kelionėms po Europą

Pasak kai kurių šaltiniai, Europa papildomai investavo 37 milijardus eurų į traukinių pramonę. Ši suma duos daugiau žmonių darbo vietas ir pajamas. Europos geležinkelių tinklą lemia padidėję pajėgumai ir tvarumas. Štai keletas projektų, kuriems panaudoti 37 milijardai eurų;

Diuseldorfas Hamburgas traukiniai

Bona į Berlyną traukiniai

Heidelbergo Miunchenas traukiniai

 

 

1. Gotardo bazinis tunelis

Nors šis tunelis yra 17 metų, kelionėms po Europą ji atsidarė tik 2005 m 2016. Dėl Alpių kalnų, tai užtruko 2,400 darbuotojai gręžti per. Tunelio ilgis yra beveik 57 KM, todėl didžiausia tunelį pasaulyje. Dėl tunelio dydis, kaina buvo € 11 milijardų.

Šis tunelis jungia Šiaurės Italija su Pietų Vokietijoje, kuri yra du svarbūs šalių Europos kelionių ekosistemos. Ateityje, 240 krovininiai traukiniai galės naudoti šį tunelis. Dėl tunelio, kad kroviniai bus pakeisti per 2 milijonus sunkvežimio kelionės per metus. Sunkvežimiai turite vairuoti ant kalno ir laukti mokamų eiles. Kaip rezultatas, kad kroviniai, kuri keliaus nepertraukiamai 160 Pirmenybė bus teikiama KM per valandą.

Trentas į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolcanas Bozen į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolonija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Venecija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

 

2. Fehmarnbelt Nuoroda

Ši fiksuoto ryšio tunelis bus ilgiausia panardintas tunelis pasaulyje. Tunelis sujungs Daniją su Vokietijos Fehmarno sala. Bendra šio jungties tunelio kaina siekia 7 mlrd. eurų. Ši nuoroda bus supjaustyti kelionė traukiniu laikas tarp Stokholmas ir Hamburgo pagal 2 valandų. Krovinių pramonė tarp Vokietijos, Danija, ir Švedija įgijo masiškai pagal šią nuorodą, tai tikrai padidins keliones Europoje.

Štutgartas į Hamburgą traukiniai

Antverpenas į Hamburgą traukiniai

Leipcigas į Hamburgą traukiniai

Bona į Hamburgą traukiniai

 

3. Europos kelionių geležinkelių tinklo sujungimo projektas VDE 8

VDE 8 tikriausiai didžiausias geležinkelio statybvietė Vokietijoje. Projektas pagerina transporto visoje Vokietijoje. Dėl savo dydžio ir technologija VDE 8 linija tarp Berlyno ir Miunchenas kainuoja 10 mlrd.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

Bilietų užsakymai mieste 3 protokolas

Užsakymo traukinio bilietą už Europos kelionių? Kodėl gi ne 3 minučių mūsų svetainėje rasti pigiausią bilietą už savo maršrutus. Prisijunk prie mūsų svetainę dabar knygų traukiniai. Bilietus gali būti mokama įvairiais būdais, įskaitant idealus ir Atsiskaitymas banko kortelėmis.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)