Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Interrailing patarimų ir keliauti dėl biudžeto yra įmanoma, jei jūs planuojate savo kelionę, atidžiai. Kaina traukinio bilietai, apgyvendinimas, maistas, ir pramogos tikrai skiriasi tarp šalių Europoje, bet yra daug būdų mėgautis pigių Kelionės. Laimei, su tam tikru preparato, geležinkelių kelionės Europoje neturi kainuoti beveik tiek, kiek, kaip jūs manote! Norėdami padėti jums planuoti puikus kelionę aplink Europą, mes kartu sudėjus patogus žinynas apie interrailing patarimai - Kaip Interrail po Europą dėl biudžeto.

 

Interrailing patarimų Nėra. 1 – Suplanuokite maršrutą ir palyginkite traukinio bilietą

Įsitikinkite, kad planuoti savo Europos interrailing maršrutas ir palyginti skirtingų išlaidas traukinių kainos. Pinigų taupymas yra pagrindinė „Interrailing“ patarimų dalis. Norėdami tai padaryti, turėtumėte keliauti ne sezono metu. Keliauti pigiausia savaitės dieną per. Jūs sutaupysite daug pinigų ir Dodge keliautojų spiečių. Tai leis jums keliauti už ką jis būtų paprastai kainuoti piko valandomis frakcija. Palyginkite išlaidas mūsų svetainėje ir pradėti planavimo ir kainodaros iki jūsų kelionė traukiniu.

 

Interrailing patarimai - Kaip Interrail po Europą dėl biudžeto

Išsaugoti apgyvendinimo atsižvelgiant į naktinį traukinį

Bet Europos kelionė traukiniu nuotykius, viena iš didžiausių išlaidų apgyvendinimo. Iš kur miegoti naktį pasirinkimas labai priklauso nuo jūsų biudžeto ir patirtį tipas ieškote. Naktiniai traukiniai yra geras pasirinkimas išleisti mažiau pinigų apie apgyvendinimo. Nėra papildomas mokestis keliauti į naktinį traukinį ir jūs taip pat padidinti savo laiką keliauja, o jūs miego. Jei keliaujate iš Milano į Paryžius arba Venecija į Paryžių į Thello traukiniai yra veiksminga ir patogi būdas pasiekti savo Kelionės tikslas. Kelionės į naktinį traukinį yra vienas iš didžiųjų interrailing patarimų, kaip ji yra fantastinis būdas ruožas savo biudžetą kelionės metu!

Milanas į Paryžių traukiniai

Milanas Venecija traukiniai

Venecija į Paryžių traukiniai

 

 

Pasinaudokite nemokamų miesto lankytini objektai

Kai kuriuose miestuose, galite aplankyti muziejų ir atrakcionų nemokamai įvairovė. Londonas turi išskirtinį asortimentas muziejų o lankytini aplankyti, visiškai nemokamai. Europos miestuose, pavyzdžiui, Copenhagen, Nemokamas įėjimas į muziejų siūloma kartą per savaitę. Berlynas yra neįtikėtinas ir turi nemokamą ekskursija visų pagrindinių miesto vietų.

Interrailing patarimai - Kaip Interrail po Europą dėl biudžeto

Daug Kiti miestai, pavyzdžiui, Amsterdame turi metinę naktį, kai visi muziejai atidaryti savo duris visuomenei nemokamai. Jūsų biudžetas neturi būti didelis, kad ištirti šiuos neįtikėtinus miestų. Įsitikinkite, kad imtis pranašumas Visų šių nuostabų nemokamai atrakcionai.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Amsterdamas į Berlyną traukiniai

Berlyno į Kopenhagos traukinių

 

Valgyti, kur vietiniai gyventojai daryti – Interraling patarimai

Europos miestai gali būti brangu valgyti, ypač kai esate dėl griežtų biudžeto. Stenkitės vengti valgomasis esančiose pagrindinėse turistų lankomose vietose restoranuose. Tai yra restoranų, kurie yra brangesni ir dažnai maisto kokybė yra mažesnė nei vietos toliau iš. Pabandykite išeiti iš pagrindinių turistinių vietovių ir valgyti tarp vietiniai skanus maistas, kad yra pusę kainos.

 

Mintys interrailing Europą? Naudokite mūsų Interrailing patarimų ir eiti į Išsaugoti traukinys internete kad patikrintumėte visas mūsų išskirtines kainas ir pradėtumėte planuoti kitus nuotykius. Yra daug mažesnėmis rinkliavomis visoje įvairių Europos geležinkelių tinklų galima. Būtinai stebėkite naujausias nuolaidas sekdami mūsų "Facebook" ir "Twitter" puslapių taip pat.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finterrailing-tips%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)