Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 06/11/2020)

Geriausiai įvertintos dienos išvykos ​​iš Berlyno yra būtinos, nepaisant to, kad pats Berlynas yra puiki vieta aplankyti! Yra pakankamai didelis atrakcionų Vokietija kapitalo jus okupuoti dienas. Tačiau, ekskursijos iš Berlynas į kaimyninių miestų ir kaimo gali pasiūlyti puikią atsikvėpti nuo minios. Nuo lovely pilys ir nesugadintas parkai Potsdamo į gamtos grožybė upių Havelas ir Šprė, Berlyno apylinkių pasiūlymas daug atrakcionų ir ką daryti. Miestas geležinkelio ir viešojo transporto tinklai, kad būtų lengva gauti ir apie, ir organizuotos ekskursijos, kad būtų lengva ir toliau keliauti, jei norima.

 

Dienos Kelionės iš Berlyno: Potsdamas

Nėra pabėgti iš Berlyno gauna daugiau dėmesio nei Potsdamas. Taigi mes negalėjo turėti sąrašą ekskursijos iš Berlynas be jo. Priežastis yra paprasta. Viduje 40 minučių prekiausite didmiestyje dieną pasivaikščioti tarp sodai ir šio buvusio Prūsijos karališkojo miesto rūmai.

Pradėkite savo kelionę į Potsdamas klajojo link Senas Olandų kvartalas. Raudona plytų olandų stiliaus architektūra Potsdamo Olandų kvartalas yra unikalus, ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje. Net Nyderlanduose, Ieškau ūkiniai pastatai, kurie atitinka Sau BOUMAN 18 amžiaus kūrinius Potsdamas neįmanoma.

Berlynas ir Potsdamo traukiniai

Drezdenas Potsdamas traukiniai

Magdeburgo į Potsdamo traukiniai

Hanoveris į Potsdamo traukiniai

 

 

Dienos Kelionės iš Berlyno: Muskau

Dauguma žmonių ateina praleisti laiką hanging out ne UNESCO Pasaulio paveldo vieta, Muskauer parkas su nuostabiu anglų sodų ir neorenesanso pilies apsuptyje nedidelio ežero. Kažkas ypatingo apie šį parką yra tai, kad jos geografija apima abu Vokietija ir Lenkija! Taigi pėsčiomis per parką apima vizitą į dviejų šalių vienu šūviu. Mums patinka efektyvumą! Yra ne daug ką nuveikti, išskyrus tai, todėl vizitas į Bad Muskau geriausiai suporuotas su kitais netoliese lankytinų vietų Devils Bridge.

Berlynas Bad Maskau traukiniai

Drezdenas Bad Maskau traukiniai

Potsdamas Bad Maskau traukiniai

Magdeburgo Bad Maskau traukiniai

Muskauer Park Germany

 

Dienos Kelionės iš Berlyno: Brėmenas

Gerai, Gerai! Aš žinau, tai yra ruožas tiek pat dienų kelionę. Bet kai jūs ten buvo, jūs suprasite, kodėl aš negalėjau palikti jį išjungti mūsų ekskursijos iš Berlyno sąrašą! Ką daryti, Bremen apima turintys vakarienė alaus sodas ant valties, hanging out spalvingas Schnoor rajonas, eidamas trumpą atstumą iš 100 metro ilgio Böttcherstraße, ir atsipalaiduoti su kava ir torto ne bazė vėjo malūno. Turite turiu jį pamatyti sau!

Berlynas Bremenas traukiniai

Hamburgas į Bremeną traukiniai

Hanoveris į Bremeną traukiniai

Potsdamas Bremenas traukiniai

Bremen is on Day Trips To Take From Berlin

 

galutinis pasirinkimas: Drezdenas

Drezdenas daro awesome dienų kelionę Berlynas! Mieste yra maždaug dvi valandas traukiniu iš Vokietijos sostinėje. Jis įsikūręs pusiaukelėje tarp Berlyno ir Prahos, ir ji yra gana maža ir lengva naršyti, Tai reiškia, kad net ir su vos vieną dieną galėsite matyti gana didelis.

Į Elbės upė padalina miestą; iš vienos pusės yra Altstadt (arba Senamiestis), ir kita, ten yra Neustadt (nauja Miestas), bet atspėti, ką, Altstadt yra iš tikrųjų naujesni!

Drezdenas buvo subombarduotas į žemę ne iš WW2 pabaigos (įsitikinkite, kad jums skaityti skerdykla Penki prieš apsilankant, jei esate į istoriją) ir Altstadt plotas buvo atstatytas tiksliai taip, kaip tai buvo prieš karą, tačiau kai kurie iš pastatų buvo tik baigtas po 2000.

Berlynas Drezdenas traukiniai

Hanoveris į Drezdeną traukiniai

Potsdamas Drezdenas traukiniai

Niurnbergas į Drezdeną traukiniai

Dresden is on Day Trips To Take From Berlin

 

Pasiruošę išeiti Berlyno puikių ekskursijos? Sugauti ride ten su pagalba Išsaugoti traukinį. Paslėptų mokesčių, jokio šurmulio, tiesiog linksma!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Geriausiai įvertinti diena keliones į Paimkite iš Berlyno” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-berlin/?lang=lt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)