Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/11/2020)

Berlin'in kendisi ziyaret etmek için harika bir yer olmasına rağmen, Berlin'den Yapılacak En İyi Günlük Geziler bir zorunluluktur! günlerce meşgul tutmak için Almanya başkentinde yeterince büyük konumlar vardır. ancak, Berlin günlük geziler Komşu kasaba ve kırsal kalabalıklar mükemmel bir mühlet sunabilir. itibaren güzel saraylar ve bozulmamış parklar Potsdam Rivers Havel ve Spree doğal ihtişamına, Berlin'in çevresi teklif konumlar bol ve yapılacak şeyler. Şehir demiryolu ve toplu taşıma ağlar, kolay çıkmak ve yaklaşık, istenirse ve organize turlar kolay fazla seyahat etmek yapmak.

 

Berlin'den Günlük Gezi: Potsdam

Berlin Kaçış yok daha dikkat çekiyor Potsdam. Bu yüzden bir listesi var olamazdı onsuz Berlin'den günlük geziler. Nedeni basit. İçinde 40 metropolde gezeceğiniz bir gün için ticaret yapacağınız dakikalar Bahçeler ve bu eski Prusya kraliyet şehrinin sarayları.

Potsdam doğru dolaşıp için günlük gezi başlayın Old Dutch Çeyrek. Potsdam Hollandalı Mahallesinin kırmızı tuğlalı Hollanda tarzı mimari benzersizdir, Almanya'da ama tüm Avrupa'nın sadece. Hatta Hollanda'da, Potsdam imkansız Ocak Bouman 18. yüzyıl yarattıkları eşleşen ek binalar arayan.

Berlin Potsdam trenleri

Dresden Potsdam trenleri

Magdeburg Potsdam trenleri

Hanover Potsdam trenleri

 

 

Berlin'den Günlük Gezi: Muskau

Çoğu kişi dışarı asılı zaman harcamak gel UNESCO Dünya Mirası yer, Muskauer Parkı Çarpıcı İngiliz bahçeleri ve küçük bir göl ile çevrili Neo-Rönesans kale ile. Bu park hakkında özel bir şey coğrafyası kadar uzanır olmasıdır her ikisi de Almanya ve Polonya! Yani parkta yürüyüş tek atışta iki ülke ziyaret içerir. Biz verimliliği gibi! Bu bir yana yapmak fazla bir şey yok, böylece Bad Muskau ziyaret iyi Devils Köprüsü gibi diğer yakın konumlar ile eşleştirilmiş.

Berlin Bad Maskau trenleri

Dresden Bad Maskau trenleri

Potsdam Bad Maskau trenleri

Magdeburg Bad Maskau trenleri

Muskauer Park Germany

 

Berlin'den Günlük Gezi: Bremen

Tamam, tamam! Bunun bir günlük gezi gibi bir streç biraz biliyorum. Ama bir kez orada olmuştur, Ben onu bırakamazdı anlayacaksınız bizim Berlin listeden günlük geziler! Bremen fırsatları bir yemek yerken sayılabilir Bir teknede bira bahçesi, muhteşem asılı Schnoor bölgesi, kısa mesafe yürümek arasında 100 metre uzunluğunda Böttcherstrasse, ve kahve ve kek ile rahatlatıcı Bir yel değirmeni tabanı. Sen lazım kendiniz görün var!

Berlin Bremen trenleri

Hamburg Bremen trenleri

Hanover Bremen trenleri

Potsdam Bremen trenleri

Bremen is on Day Trips To Take From Berlin

 

son seçim: Dresden

Dresden Berlin müthiş bir günlük gezi yapar! Şehir yaklaşık iki saattir trenle Alman sermayeden. Bu Berlin ve Prag arasında yer almaktadır, ve oldukça küçük ve gezinmek kolay, Hatta sadece bir gün ile oldukça biraz görmek mümkün olacak anlamına.

, Elbe nehri şehir ayırır; bir tarafta Altstadt orada (veya Old City), diğer yanda, Neustadt var (Yeni şehir), ama ne oldu, Altstadt aslında daha yeni!

Dresden WW2 sonunda yere bombalandı (Okuduğunuz emin olun Mezbaha Beş Önce ziyaret, Eğer geçmiş ise) savaş öncesi olduğu gibi ve Altstadt alan tam yeniden inşa edildi, ancak bazı binaların sonra tamamlandı 2000.

Berlin Dresden trenleri

Hanover Dresden trenleri

Potsdam Dresden trenleri

Nürnberg Dresden trenleri

Dresden is on Day Trips To Take From Berlin

 

bazı büyük günlük geziler için Berlin patlak hazır? yardımıyla orada bir yolculuk yakalayın Bir Tren Kaydet. gizli ücretleri, Yaygara yok, sadece eğlence!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “En Çok Oy Alan Günü Berlin'den Take için Gezileri” Siteniz üzerine? Bizim fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-from-berlin/?lang=tr ‎– (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)