Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/09/2022)

Avrupa'daki en iyi Cadılar Bayramı destinasyonlarının neler olduğunu hiç merak ettiniz mi?? Çoğu insan Cadılar Bayramı'nın bir Amerikan eseri olduğuna inanır. ancak, tatil şeker mi şaka mı, zombi geçit törenleri ve kostümleri Kelt kökenlidir. Geçmişte, Kelt festivali Samhain sırasında insanlar hayaletleri korkutmak için şenlik ateşlerinin etrafında kostümler giyerlerdi.. Cadılar Bayramı açıkça 31 Ekim'de kutlanır çünkü, sekizinci yüzyılda, Papa Gregory III, 1 Kasım'ı tüm azizlerin günü olarak belirledi.

bu nedenle, Cadılar Bayramı Avrupa kökenli değil. Dahası, bazı yerlerde, kutsal gecenin ötesinde süren bir festival haline geldi. Aşağıdaki birkaç yer muhteşem Cadılar Bayramı festivalleri planlıyor, tüm aile için eğlence ve gezegendeki en ürkütücü yerlerde benzersiz aktiviteler sunuyor. Böyle, Cadılar Bayramı kostümünüzü bir yıl önceden planlıyorsanız, Avrupa'daki bu Cadılar Bayramı destinasyonlarını seveceksiniz.

1. Derry'de Cadılar Bayramı, Kuzey Irlanda

Cadılar Bayramı meraklıları Derry'yi sayı olarak değerlendirdi 1 Avrupa'da Cadılar Bayramı destinasyonu. Antik şehir duvarları, duvarlardaki musallat ve ürkütücü projeksiyonların en inanılmaz Cadılar Bayramı görüntüsünü kapsar.. Beri 17inci Yüzyılda Cadılar Bayramı, Kuzey İrlanda'daki bu Derry'deki en büyük kutlama olmuştur..

Ekimden yaklaşık bir hafta önce 31Aziz, Derry sokakları bir Cadılar Bayramı atmosferi ile süslenmiştir.. Örneğin, ziyaretçiler harika sokak gösterilerinin tadını çıkarabilir, Jack O'Lantern atölyeleri, ve yerliler harika kostümler içinde. Hepsini kapatmak için, Antik Geçit Töreninin fantastik Dönüşünü kaçırmak istemezsiniz. Bu geçit töreni son kez yapılıyor 35 31 Ekim'de eski şehir meydanında yıllar.

Antwerp Londra trenleri

Londra Trains Ghent

Middelburg Londra trenleri

Londra trenleri Leiden

 

Best Halloween Destinations in Europe

2. Drakula'nın Şatosunda Cadılar Bayramı, Transilvanya

En büyük Halloween şenlik yeri olmayabilir, ama Transilvanya kesinlikle en ünlüsü. Drakula'nın evi, efsanevi vampir, kendilerini ortaçağ sokaklarında dolaşırken bulan her yıl binlerce Cadılar Bayramı sevgilisini cezbeder, müstahkem kiliseler ve Sakson Kaleleri tarafından büyülendi.

Orijinal Drakula aslında Vlad iken, Rumen imparatoru, vahşeti ile ünlü, gezginlerin Bran Şatosu'ndaki Cadılar Bayramı şenlikleri için gelmesini engellemez. Cadılar Bayramını kutlamanın yanı sıra, Romanya'daki bu bölgeye gelen ziyaretçiler, Transilvanya'daki ürkütücü kaleleri keşfedebilir, Bu antik kalelerde yaşayan musallat ruhlar hakkında hikayeler için ünlü.

 

3. Corinaldo'da Cadılar Bayramı, İtalya

İtalya en çok lezzetli mutfağıyla tanınır, rahat kırsal, şarap, ve güzel hayat. ancak, bu muhteşem ülkenin daha az bilinen tarafı Cadılar Bayramı sırasında ortaya çıkıyor. korinaldo inanılmaz manzaralara sahip büyüleyici bir kasabaya benziyor. ancak, Corinaldo'nun zengin tarihi, onu Avrupa'daki en iyi Cadılar Bayramı festivallerinin haritasına koydu..

Corinaldo sakinleri Cadılar Bayramı için sadece cadılar ve büyücüler gibi giyinmekle kalmayacak, aynı zamanda ürkütücü miraslarını da kutlayacaklar., çoğu cadı torunları olduğu için. Ziyaretçiler yerel cadı ve el sanatları pazarında onlarla tanışabilecekler., sokak performansları ve diğer sürprizlerin olacağı yer. Corinaldo orta İtalya'da, Nevola Nehri kıyısında, 14. yüzyıl duvarlarının arkasında.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Venedik

Roma Trains Napoli'nin

 

Best Halloween Destinations in Europe

 

4. Burg Frankenstein, Almanya

Marry Shelly'nin romanının ilham kaynağı, Almanya'da Burg Frankenstein, Avrupa'nın en uzun Cadılar Bayramı festivaline ev sahipliği yapıyor. Başlangıçta yer Shelly'ye Frankenstein hakkındaki ünlü hikayeyi yazması için ilham verdi., yeteneklerini simyadan daha fazlası için kullanan simyacı.

O zamandan beri, Burg Frankenstein, dünyanın her yerinden Cadılar Bayramı sevenler için en iyi yer haline geldi. ABD ve Avrupa'dan gezginler, iki hafta boyunca Cadılar Bayramı'nı kutlamak için Almanya'nın Burg kentine seyahat ediyor. Örneğin, ikonik ev, temalı akşam yemeği partilerine ev sahipliği yapmak için kapılarını açıyor. ek olarak, aileler çocuklarla birlikte Cadılar Bayramı atmosferinin tadını çıkarabilirler. Bu süre zarfında çeşitli aktiviteler.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Sinister Castle

5. Disneyland'de Kötüler Geçit Töreni, Paris

büyülü krallık Paris Disneyland hem aileler hem de yetişkinler için ideal bir Cadılar Bayramı destinasyonudur.. Bu muhteşem şehrin büyüleyici sokakları lunapark En sevdiğiniz masallardaki en kötü şöhretli kötü adamların etkileyici bir Cadılar Bayramı festivaline dönüştürün.

Avrupa'daki diğer Cadılar Bayramı destinasyonlarının aksine, Disneyland Paris'te, şenlikler bir ay sürer, Ekim'den itibaren 1Aziz. bu nedenle, Paris Disneyland'de Cadılar Bayramı ayı boyunca dilediğiniz kadar kutlayabilir ve her gece için farklı bir kostüme sahip olabilirsiniz..

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

 

6. Amsterdam'da Cadılar Bayramı

Son yıllarda Amsterdam'ın popülerliği Avrupa'nın en iyi Cadılar Bayramı destinasyonlarından biri haline geldi. Cadılar Bayramı sırasında, Amsterdam'ın kanalları tatil ruhlarını ve güzel evleri giyiyor’ ürkütücü geleneksel süslemeler. ancak, bu detaylar tatil havasına girmek için mükemmel olabilir. yine, Amsterdam'ın Ekim ayı sonlarında gelen birçok gezgin için unutulmaz bir Cadılar Bayramı deneyimi yaratmak için daha büyük bir planı var..

Amsterdam ziyaretçileri korku filmi maratonlarının tadını çıkarabilir, hayalet turları, fetiş partiler, ve bu çekiciliğin sakladığı daha birçok sürpriz. ek olarak, Amsterdam, ürkütücü GoGo Ghouls ile tanışacağınız fantastik bir canavar balosuna ev sahipliği yapıyor, Hollandalı kalabalığın muhteşem kostümlerine hayran kalın, ve benzersiz bir Cadılar Bayramı atmosferine sahip olun.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Halloween Costume Party

7. Londra'da Cadılar Bayramı

Londra her zaman telaşlı ve muhteşem havasını seven turistlerle dolu.. İngiliz başkenti harika bir alışveriş destinasyonudur, Kokteyller için muhteşem çatı barları ve harika bir kültürel ortam ile. ancak, Londra'nın ayrıca Cadılar Bayramı sırasında hayat bulan daha karanlık bir tarafı var.. Zindanlar, Karındeşen Jack, ve Londra'nın eski sokakları akıllara durgunluk veren bir Cadılar Bayramı için mükemmel ortamı yaratın.

Böylece, Sokaklar’ Ekim ayı sonlarında bir haftalık moda ve lüks sermaye dev bir Cadılar Bayramı festivaline dönüştü. Ana cazibe merkezlerindeki Cadılar Bayramı etkinliklerine ek olarak, çatı katındaki barlar ve restoranlar, Cadılar Bayramı yemekleri ve partilerine ev sahipliği yapar. Böyle, En ürkütücü Cadılar Bayramı'nı yaşamak istiyorsanız Doğu Londra'daki konaklamanızı ayırtın. Bu bölge, seri katillerin hayalet hikayeleri ve diğer efsanelerle ünlüdür..

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Creepy Doll Halloween Costume

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, Avrupa'nın en ürkütücü sokaklarına bir tren yolculuğu planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız., eski efsanelerin hayalet hikayelerini dinleyebileceğiniz yer.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz, “Avrupa'daki En İyi Cadılar Bayramı Destinasyonları,"Sitenize? Fotoğraflarımızı ve metnimizi çekebilir veya bu blog gönderisine bir bağlantı ile bize kredi verebilirsiniz.. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tr/best-halloween-destinations-in-europe/ - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)