Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 30/09/2022)

Vai esat kādreiz domājuši, kādi ir labākie Helovīna galamērķi Eiropā?? Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka Helovīns ir amerikāņu radījums. Tomēr, brīvdienu triks vai ārstēšana, zombiju parādes un tērpi ir ķeltu izcelsmes. Pagātnē, cilvēki valkātu kostīmus pie ugunskuriem, lai atbaidītu spokus ķeltu festivāla Samhain laikā. Helovīns tiek īpaši svinēts 31. oktobrī, jo, astotajā gadsimtā, Pāvests Gregorijs III 1. novembri noteica par visu svēto dienu.

tāpēc, Helovīns ir Eiropas izcelsmes vietā. Turklāt, dažās vietās, tie ir kļuvuši par svētkiem, kas ilgst pēc svētās nakts. Dažas tālāk norādītās vietas plāno lieliskus Helovīna festivālus, piedāvājot jautrību visai ģimenei un unikālas aktivitātes spocīgākajās vietās uz planētas. Tātad, ja plānojat savu Helovīna kostīmu gadu iepriekš, jums patiks šie Helovīna galamērķi Eiropā.

1. Helovīns Derijā, Ziemeļīrija

Helovīna entuziasti kā numuru novērtēja Deriju 1 Helovīna galamērķis Eiropā. Senie pilsētas mūri ietver neticamāko Helovīna izstādi ar spocīgām un spocīgām projekcijām uz sienām. Tā kā 17th gadsimta Helovīns ir bijuši lielākie svētki šajā Derī Ziemeļīrijā.

Apmēram nedēļu pirms oktobra 31st, Derijas ielas rotā Helovīna atmosfēra. Piemēram, apmeklētāji var baudīt lieliskus ielu šovus, Džeka O’Lanterna darbnīcas, un vietējie apbrīnojamos kostīmos. Lai to visu papildinātu, jūs nevēlaties palaist garām fantastisko Senās parādes atgriešanos. Šī parāde notiek pēdējo reizi 35 gadu 31. oktobrī vecpilsētas laukumā.

Antverpene Londonas Vilcieni

Ghent Londonas Vilcieni

Middelburg Londonas Vilcieni

Leiden Londonas Vilcieni

 

Best Halloween Destinations in Europe

2. Helovīns Drakulas pilī, Transilvānija

Tas varētu nebūt lielākais Helovīna svētku galamērķis, bet Transilvānija noteikti ir slavenākā. Drakulas māja, leģendārais vampīrs, ik gadu piesaista tūkstošiem Helovīna cienītāju, kuri klīst pa viduslaiku ielām, nocietinātās baznīcas un Saksijas citadeles.

Lai gan sākotnējā Drakula patiesībā bija Vlads, Rumānijas imperators, slavena ar savu brutalitāti, netraucē ceļotājiem ierasties uz Helovīna svētkiem Branas pilī. Papildus Helovīna svinēšanai, šī Rumānijas reģiona apmeklētāji var izpētīt spokainās pilis Transilvānijā, slavena ar stāstiem par spokainajiem gariem, kas apdzīvo šīs senās pilis.

 

3. Halovīni Korinaldo, Itālija

Itālija ir vislabāk pazīstama ar savu garšīgo virtuvi, mierīgi lauki, vīns, un skaistā dzīve. Tomēr, Helovīna laikā atklājas šīs brīnišķīgās valsts mazāk zināmā puse. Korinaldo izskatās kā burvīga pilsēta ar neticamām ainavām. Tomēr, Korinaldo bagātā vēsture ir ievietojusi to Eiropas labāko Helovīna festivālu kartē.

Korinaldo iedzīvotāji Helovīna svētkos būs ne tikai ģērbušies kā raganas un burvji, bet arī svinēs savu spokaino mantojumu, jo daudzi no viņiem ir raganu pēcteči. Viņus apmeklētāji varēs satikt vietējā raganu un amatnieku tirdziņā, kur būs ielu izrādes un citi pārsteigumi. Korinaldo atrodas Itālijas centrālajā daļā, Nevolas upes krastā, aiz 14. gadsimta mūriem.

Milāna uz Romas Vilcieni

Florence uz Romas Vilcieni

Venēcija uz Romas Vilcieni

Neapoles uz Romu Trains

 

Best Halloween Destinations in Europe

 

4. Burgs Frankenšteins, Vācija

Marry Shelly romāna iedvesma, Burg Frankenšteins Vācijā, ir mājvieta garākajam Helovīna festivālam Eiropā. Sākotnēji šī vieta iedvesmoja Šelliju uzrakstīt slaveno stāstu par Frankenšteinu, alķīmiķis, kurš savus talantus izmantoja ne tikai alķīmijai.

Kopš tā laika, Burg Frankenstein ir kļuvis par populārāko galamērķi Helovīna mīļotājiem no visas pasaules. Ceļotāji no ASV un Eiropas dodas uz Burgu Vācijā, lai svinētu Helovīnu divas nedēļas. Piemēram, ikoniskā māja atver durvis, lai rīkotu tematiskas vakariņas. Papildus, ģimenes ar bērniem var baudīt Helovīna atmosfēru caur dažādas aktivitātes šajā laikā.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Sinister Castle

5. Neliešu parāde Disnejlendā, Parīze

Maģiskā valstība Disnejlenda Parīzē ir ideāls Helovīna galamērķis gan ģimenēm, gan pieaugušajiem. Šīs pasakainās burvīgās ielas atrakciju parks pārvērsties par iespaidīgu Helovīna festivālu, kurā piedalās visbēdīgi slavenie ļaundari jūsu iecienītākajās pasakās.

Atšķirībā no citiem Helovīna galamērķiem Eiropā, Parīzes Disnejlendā, svētki ilgst veselu mēnesi, sākot no oktobra 1st. tāpēc, Jūs varat svinēt tik daudz, cik vēlaties, un katru vakaru Helovīna mēnesī Parīzes Disnejlendā varat izvēlēties citu kostīmu.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

 

6. Helovīns Amsterdamā

Pēdējos gados Amsterdamas popularitāte ir kļuvis par vienu no labākajiem Helovīna galamērķiem Eiropā. Helovīna laikā, Amsterdamas kanālos valda svētku noskaņas un skaistas mājas’ spocīgi tradicionālie rotājumi. Tomēr, šīs detaļas varētu būt lieliski piemērotas, lai iejusties svētku noskaņā. vēl, Amsterdamai ir lielāks plāns radīt neaizmirstamu Helovīna pieredzi daudziem ceļotājiem, kas ierodas oktobra beigās.

Amsterdamas apmeklētāji var baudīt biedējošus filmu maratonus, spoku tūres, fetiša ballītes, un vēl daudz citu pārsteigumu, ko šis burvīgs ir sagatavojis. Papildus, Amsterdamā tiek rīkota fantastiska briesmoņu balle, kurā tiksies ar spokainajiem GoGo Ghouls, apbrīnojiet nīderlandiešu pūļa iespaidīgos tērpus, un ir unikāla Helovīna atmosfēra.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Halloween Costume Party

7. Helovīns Londonā

Londona vienmēr ir drudžaina un pārpildīta ar tūristiem, kuriem patīk tās pārsteidzošās atmosfēras. Lielbritānijas galvaspilsēta ir lielisks iepirkšanās galamērķis, ar fantastiskiem jumta bāriem kokteiļiem un lielisku kultūras skatu. Tomēr, Londonai ir arī tumšākā puse, kas atdzīvojas Helovīna laikā. Dungeons, Džeks Uzšķērdējs, un senās Londonas ielas izveidojiet perfektu vidi satriecošam Helovīnam.

Tādējādi, ielas’ modernā un greznā galvaspilsēta vienu nedēļu oktobra beigās pārvērtās par milzu Helovīna festivālu. Papildus Helovīna pasākumiem galvenajās atrakcijās, jumta bāros un restorānos tiek rīkotas Helovīna vakariņas un ballītes. Tātad, rezervējiet savu uzturēšanos Austrumlondonā, ja vēlaties piedzīvot spocīgāko Helovīnu. Šis rajons ir bēdīgi slavens ar sērijveida slepkavu spoku stāstiem un citām leģendām.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Creepy Doll Halloween Costume

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot braucienu ar vilcienu uz Eiropas spokainākajām alejām, kur var klausīties seno leģendu spoku pasakas.

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post, “Labākie Helovīna galamērķi Eiropā,Jūsu vietnē? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/lv/best-halloween-destinations-in-europe/ – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)