Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 14/01/2022)

V Kolíne nad Rýnom Festival rozhodne stojí za pridanie do svojho zoznamu vedra. 1.5 Milión ľudí, ktorí sa zúčastňujú takmer každý rok, súhlasiť! Známy tiež ako piatej sezóny, Tento svetovo preslávené festival bude to určite zážitok na celý život. V Kolíne nad Rýnom karneval nie je len zábava, ale aj super ľahké sa dostať na vlak, s pomocou Uložiť Vlak Tu sú naše tipy The Cologne Festival 2019 a ako sa tam dostať vlakom.

 

Cologne Festival Costumes

Čo je potrebné Pack pre Cologne Festival:

Je čas ísť kostým nakupovanie. Kto by nemal rád obliekanie? Štýl je trochu odlišný od brazílskych karnevalov. Myslieť viac "pruského vojaka", s veľkou dávkou make-up a flitrami!

Kolín nad Rýnom karneval je predovšetkým festival maškarné, tak použite svoju predstavivosť! Svetlejšie, tým lepšie.

U guľou a ďalších vnútorných akcií, tenké kostýmy sú odporúčané. Ak naozaj chcete, aby skúsenosť tento festival, potom budete musieť ísť von! Len nezabudnite nosiť niečo teplé naspodku! Skutočný fanúšik Kolín karneval nie je odradiť počasie! Hostia, ktorí prídu na poslednú chvíľu nájde masky, kostýmy, a make-up v mnohých obchodoch v centre mesta. Ako posledná možnosť, jednoduchý červený papier Nos je všetko, čo potrebujete. Chcem nejaké info o šatách.

Mníchov do Kolín Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Ako sa dostať do Kolína festival:

Budeš chcieť chytiť vlak do Kolína nad Rýnom hlavná stanica. To je tiež jeden z najvýznamnejších železničných uzlov v Európe, takže nebudete bojovať nájsť čas, ktorý vám vyhovuje s SaveATrain.

Môžete cestovať do Kolína festivalu rýchlo a pohodlne z veľkých miest v Nemecku a ďalších európskych krajinách: Každý deň, viac ako 1,300 vlaky jazdia medzi Kolínom a destinácií celom Nemecku i v zahraničí. Upozorní na služby zahŕňajú medzinárodné vysokorýchlostné vlaky, ktoré spájajú Kolín nad Rýnom s Londýn, Paríž, Amsterdam, a Brusel. s železničná doprava vysokorýchlostná Frankfurt nad Mohanom, železničná stanica Koln-Deutz - druhý terminál pre vysokorýchlostné vlaky ICE v Kolíne nad Rýnom - a Kolín nad Rýnom / Bonn Letisko stanica, Kolín nad Rýnom ďalej rozšírila svoju dôležitú úlohu ako centrálny rozbočovač pre železničnú dopravy.

Miestnej verejnej dopravy v Kolíne nad Rýnom a okolitom regióne je tiež vynikajúci, predstavovať podzemí, električka, a autobusová doprava ktorá vám poskytne optimálne mobilitou počas svojho pobytu v Kolíne nad Rýnom.

Informácie uvedené na Nemecká železnica železnice Spoločnosť zahŕňa nielen cestovného poriadku, ale aj pripojenie plány električkové a autobusové plus čas potrebný na dosiahnutie najbližšej zastávku alebo stanicu na úpätí.

Amsterdam Kolín Vlaky

Rotterdam do kolína nad Rýnom, Vlaky

Antverpy do kolína nad Rýnom, Vlaky

Paris do Kolína Vlaky

 

Nemecká železničná vlaky v HbF nádražie

 

Kölsch dialekt v Kolíne nad Rýnom karneval

porozumieť “zvláštny” Cologne Carnival kultúra, budete musieť naučiť niekoľko typických výrazov z Kölsch dialekte. Ak sú pre vás nové, nezačnú pochybovať o svoje znalosti nemčiny – väčšina Nemcov je nepoznám buď.

pôst, alebo: pôst

karneval, tiež známy ako “fifth Season,” má také zvláštne miesto v srdciach väčšiny Kolína obyvatelia že majú veľa slov pre to. Hoci karnevalu, alebo “pôst,” je povedal, aby začal v novembri 11 každý rok, naozaj “skvelé dni” začínať Ladies’ nočné, alebo “Dámsky masopust” Vo štvrtok pred a potrvá až do úsvitu Popolcovou stredou.

Luxembursko do kolína nad Rýnom, Vlaky

Liege do kolína nad Rýnom, Vlaky

Zürichu do kolína nad Rýnom, Vlaky

Ženeva do kolína nad Rýnom, Vlaky

 

 

Kölsch

Kölsch: Je to jediný jazyk, môžete piť. To je ten bežiaci roubík v Kolíne nad Rýnom, kde dialekt a rodné variť zdieľajú rovnaký názov. Za normálnych okolností slúžil v vysoký, štíhle pohára, Počas karnevalu v Kolíne nad Rýnom je to plastové tégliky len nie rozbitné sklo nemá na ulici. Mali by ste chytiť Kölsch na Brauhaus, hoci, pamätať: priniesť hotovosť. Je to jediný spôsob, ako kúpiť vstupenky na pitie v balenej krčmy.

Berlína do kolína nad Rýnom, Vlaky

Norimberg do kolína nad Rýnom, Vlaky

Bonn do kolína nad Rýnom, Vlaky

Stuttgart do Kolína Vlaky

 

Mäsiar

A “Mäsiar” je veľký muchlovat. Počas slávností Kolín karneval, očakávať, že si pobozkal (“fúkané,” alebo byť v poriadku: “jebutz”) viac ako obvykle. kompletné neznámi distribuovať neškodné zobáky na cudzom’ tváre, Hoci niektorí mokré Butzcher (v štandardnom Kölsch, “Butz”) môžu tiež rozmazania Carnival make-up celej tváre.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Aachen do Kolína Vlaky

 

Weetschaff

Toto slovo sa vzťahuje k krčmách, tyče, alebo reštaurácia. Takmer všetky z nich sa zúčastňuje slávenie Kolín karneval. Oni vypratať nábytok vytvoriť veľký tanečný parket a zdobia všetko farebne po dobu šiestich dní osláv v rade. V mnohých miestnych krčmách, iba Kölsch hudba hrá (piesne v dialekte Kölsch). Budete často nájdu až 300 metrov dlhé fronty v prednej časti tradičné krčmy.

 

Čo je Weiberfastnacht?

Skoro ráno, ulice zaplnia Cologne Festival hlupákov v kostýmoch. v presne 11:11 dopoludnia, pouličné karneval je oficiálne otvoril starosta mesta Kolína nad Rýnom a v Kolíne nad Rýnom karneval triumviráte.

Zaujímavý fakt: ženy (ženy)

In 1824 v Beuel, súčasťou Bonn, skupina pračiek vytvorila svoj vlastný karnevalový výbor. Zdá sa, že boli unavení z prania bielizne, zatiaľ čo všetci ostatní sa oslavuje Karneval. Oni zaútočili na radnici a prevzal vládu mesta. (Teraz si ... Karneval je čas, kedy sa vládne predstavitelia otvorene karikován, a falošný vláda je volený. dnes, tento "útok radnice Beuel" ženy je uvedený naživo v televízii. Dievčenská sila!

 

 

Harmonogram kolínskeho karnevalu:

 • marec 1: Carnival piatok

  • Tento deň je v skutočnosti deň odpočinku. Ale nemali by sme brať príliš vážne. Početné sessions a guľôčky sa uskutoční vo večerných hodinách v tento deň. Takže ak ste chcel strana, budete mať istotu, aby si z.
 • marec 2: Carnival sobotu

  • Po karnevalu brunch s Kölsch pivo, je tu vystúpenie v bivaku karnevalu spoločnostiach s vojenskou tradíciou v Neumarkt. Vo večerných hodinách si môžete zájsť do Ghost Parade.
 • marec 3: Carnival nedeľu

  • začína na 11:11 dopoludnia, školské a susedské sprievody pochod cez centrum mesta, predstavovať kostýmované školské skupiny a pôvodné maškarády predstavenej susedstve kluby.
 • marec 4: Rose pondelok

  • Vrcholom relácie je veľký sprievod na Rose pondelok. Plaváky začnú sprievodom cez mesto na 10 ráno. Účastníci fúkať bozky na kostýmoch davom, ktoré lemovali cestu sprievodu.
 • marec 5: Fašiangový utorok

  • Na poludnie tam sú prehliadky so skupinami kostýmoch hodokvas na predmestí. Potom, oslavy pokračovať až do polnoci, keď slama postava nazýva "Nubbel" je pochovaný alebo spálené.
 • marec 6: Popolcová streda

  • Ráno, Katolíci chodia do kostola ak chcete dostávať kríž popol na čelo ako znamenie pokánia. V ten večer, tohtoročná karneval sezóna je tradične uzatvorená na rybí večeru.

 

Máme vás presvedčil k účasti na festivale v Kolíne nad Rýnom 2019, ešte? Urvat svoje lístky na vlak z Vlak Sava A behom niekoľkých minút pomocou žiadne dodatočné, otravné poplatky! Pre Weetschaffa to znamená viac peňazí ?

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcologne-festival%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)