זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 14/01/2022)

קלן הפסטיבל בהחלט כדאי להוסיף לרשימת הדלי שלך. 1.5 מיליון שמשתתפים כמעט בכל שנה, מסכים! ידוע גם בשם העונה החמישית, המפורסם בעולם הזה פסטיבל בטוח שתהיה חוויה של פעם בחיים. הקרנבל של קלן הוא לא רק מהנה אלא גם סופר קל להגיע ברכבת, עם העזרה של להציל רכבת הנה הטיפים שלנו עבור פסטיבל קלן 2019 ואיך להגיע לשם ברכבת.

 

Cologne Festival Costumes

מה לארוז פסטיבל קלן:

הגיע הזמן ללכת תחפושת קניות. מי לא אוהב הלבשה? הסגנון הוא שונה במידה ניכרת מן הקרנבל ברזילאי. תחשוב יותר "חייל פרוס" עם מנה גדושה של איפור ונצנצים!

קרנבל קלן הוא מעל לכל פסטיבל של תחפושות, כך להשתמש בדמיון שלך! עדיף כמה שיותר בהיר.

לקבלת כדורי אירועים מקורים אחרים, תלבושות דקות המומלצים. אם אתה באמת רוצה ניסיון הפסטיבל הזה, אז אתה צריך לצאת החוצה! רק תזכור ללבוש משהו חם מתחת! המאוורר האמיתי קרנבל קלן לא שנרתע מזג אוויר! אורחים המגיעים ברגע האחרון ימצאו מסכות, תחפושות, איפור בחנויות רבות במרכז העיר. כמוצא אחרון, אף נייר אדום פשוט כל מה שאתה צריך. רוצה קצת מידע שמלה.

מינכן לרכבות קלן

בבריסל כדי רכבות בקלן

וינה לרכבות קלן

האנובר לרכבות קלן

 

איך להגיע קלן פסטיבל:

אתה הולך רוצה לתפוס רכבת לקלן של תחנה מרכזית. זהו גם אחד ממרכזי הרכבת החשובים ביותר של אירופה, אז אתה לא תילחם למצוא זמן שמתאים לך עם SaveATrain.

אתה יכול לנסוע קלן פסטיבל במהירות ובנוחות מן הערים הגדולות בגרמניה ובמדינות נוספות באירופה: כל יום, יותר מ 1,300 רכבות נוסעות בין קלן יעדים ברחבי גרמניה ובחו"ל. הבהרה של השירות כוללת את הרכבות מהירות הבינלאומיות המתחברות קלן עם לונדון, פריז, אמסטרדם, ובריסל. עם ה שירות רכבת מהירה פרנקפורט, תחנת הרכבת קולן-דויץ - המסוף השני ל רכבות ICE מהירות בקלן - ובקלן / בון נמל תעופה תַחֲנָה, קלן שפרה התפקיד החיוני שלה עוד כמוקד מרכזי עבור רכבת תחבורה.

השירות בתחבורה ציבורית העירוני בקלן ואת האזור שמסביב הוא גם מצוין, כולל תת קרקעי, החשמלית, ו שירותי אוטובוסים כי יספקו לכם ניידות אופטימלית במהלך שהותכם בקלן.

המידע המסופק על ידי רכבת רכבת גרמנית חברה כוללת לא רק לוחות זמנים של רכבת, אבל גם חיבור לוחות זמנים חשמליים ואוטובוס בתוספת הזמן הדרוש כדי להגיע לתחנה או לתחנה הקרובה ברגל.

אמסטרדם לרכבות קלן

רוטרדם כדי קלן רכבות

אנטוורפן כדי קלן רכבות

רכבות פריז לקלן

 

רכבות גרמניות HBF תחנת רכבת

 

ניב קולש בקלן קרנבל

כדי להבין את “מוזר” תרבות קרנבל קלן, תצטרך ללמוד כמה ביטויים טיפוסיים מן הניב קולש. אם הנושא חדש לך, לא מתחיל לפקפק מיומנויות הגרמניות שלך – הגרמנים ביותר לא מכירים אותם או.

מוּשׁאָל, אוֹ: מוּשׁאָל

קרנבל, המכונה גם “עונה חמישית,” מחזיק מקום כזה מיוחד בלבם של רוב קלן תושבים יש שהם מילים רבות על זה. למרות קרנבל, אוֹ “מוּשׁאָל,” הוא אמר להתחיל בנובמבר 11 כל שנה, את באמת “ימים גדולים” להתחיל עם נשים’ לילה, אוֹ “חג חגי נשים” ביום חמישי לפני ומפעיל עד עלות השחר של יום רביעי של האפר.

לוקסמבורג כדי קלן רכבות

ליאז כדי קלן רכבות

ציריך כדי קלן רכבות

ג ' נבה כדי קלן רכבות

 

 

קולש

קולש: זו השפה היחידה שאתה יכול לשתות. זהו איסור הפרסום פועל בקלן, היכן לחלוט ניב ואת הולדתו לשתף אותו שם. בדרך כלל שירה גבוה, משקפיים דקים, במהלך קלן קרנבל זה כוסות פלסטיק רק לא זכוכית שבירה מותרת ברחוב. האם כדאי לך לתפוס קולש בכל Brauhaus, למרות, זוכרים: תביא במזומן. זו הדרך היחידה לקנות כרטיסים משקים ארוז פאבים.

ברלין, קלן (cologne רכבות

נירנברג כדי קלן רכבות

בון, קלן (cologne רכבות

שטוטגרט לרכבות קלן

 

בוצ'ר

א “בוצ'ר” היא שנשיקה גדולה. במהלך הקרנבל של קלן, מצפה לקבל נישקה (“מפוצץ,” או להיות נכון: “jebutz”) יותר מהרגיל. לְהַשְׁלִים זרים להפיץ מנקר מזיק על זרים’ הלחיים, למרות כמה Butzcher רטוב (ב תקן קולש, “בוץ”) גם עלול להכתים איפור קרנבל כל פן.

פרנקפורט לרכבות קלן

דרזדן לרכבות קלן

אאכן לרכבות קלן

 

ויטשאף

מילה זו מתייחסת פאבים, ברים, אוֹ מסעדות. כמעט כולם לוקחים חלק בחגיגות קלן קרנבל. הם מפנים את הרהיטים כדי ליצור רחבת ריקודים גדולה ולקשט הכל בצבעוניות במשך שישה ימים של חגיגה ברציפות. בפאבים מקומיים רבים, רק קלשה מוּסִיקָה הוא שיחק (שירים בניב קולש). לעתים קרובות תוכל למצוא עד תורים ארוכים 300 מטר מול פאבים מסורתיים.

 

מהו Weiberfastnacht?

מוקדם בבוקר, הרחובות מתמלאים שוטי פסטיבל קלן בתלבושות. בדיוק בשעה 11:11 לִפנֵי הַצָּהֳרַייִם, רחוב הקרנבל נפתח באופן רשמי על ידי ראש העיר של שלישיית הקרנבל של קלן.

עובדה מעניינת: נשים (נשים)

בשנת 1824 ב Beuel, חלק בון, קבוצת שוטפות הקימה ועדת קרנבל משלה. נראה שהם היו עייפים לעשות כביסה בזמן שכולם היו חוגגים Karneval. הם הסתערו על העירייה השתלטו ממשלת העיר. (עכשיו זוכר ... Karneval הוא זמן שבו פקידי ממשל אלה משורטטים בגלוי, וממשלה מדומה נבחרה. היום, זה "מסתערים של העירייה Beuel" על ידי נשים מוצג בשידור חי בטלוויזיה. כוח נשי!

 

 

קלן קרנבל תזמן:

 • מרץ 1: קרנבל יום שישי

  • יום זה הוא למעשה יום מנוחה. אבל לא היינו לוקחים את זה יותר מדי ברצינות. הפעלות וכדורים רבים מתקיימים בשעות הערב ביום הזה. אז אם אתה רוצה מסיבה, אתה תהיה בטוח למצוא אחד.
 • מרץ 2: קרנבל יום שבת

  • אחרי בראנץ קרנבל עם קולש בירה, יש ביצועים בשטח המחנה של חברות הקרנבל עם מסורת צבאית בבית נוימארקט. בערב תוכלו ללכת למצעד Ghost.
 • מרץ 3: קרנבל יום ראשון

  • מתחיל ב 11:11 לִפנֵי הַצָּהֳרַייִם, מצעדי הספר בשכונה מרץ דרך מרכז העיר, שמציע קבוצות תלמידים מחופשות ובבדיחות מקורית מבוימות על ידי מועדוני שכונה.
 • מרץ 4: רוז יום שני

  • הנקודה הגבוהה של הפגישה היא מצעד גדול על רוז יום שני. המצופים מתחילים מצעד ברחובות העיר לעבר 10 בבוקר. המשתתף להפריח נשיקות אל הקהל בתלבושות לאורך הגדה.
 • מרץ 5: קרנבל יום שלישי

  • בצהריים יש תהלוכות עם קבוצות של חוגגים מחופשים בפרברים. אחרי כן, החגיגות להמשיך עד חצות, כאשר דמות קש בשם "Nubbel" קבור או נשרף.
 • מרץ 6: יום רביעי של האפר

  • בבוקר, קתולים ללכת לכנסייה. כדי לקבל הכלאה של האפר על מצחם סימן של חזרה בתשובה. הערב הזה, עונת הקרנבל של השנה סיכמה מסורתי בארוחת ערב דגים.

 

יש שכנענו אתכם להשתתף קלן פסטיבל 2019, עדיין? תפוס כרטיסי הרכבת שלך סבא רכבת בתוך דקות ללא תוספת, אגרות מציקות! משמעות הדבר היא יותר כסף עבור Weetschaff ?

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך, אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו רק לתת לנו אשראי עם קישור כדי לכתוב את הבלוג הזה, או תלחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcologne-festival%2F%3Flang%3Dhe – (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

 • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/zh-CN_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / zh-CN כדי / ja או / ב ועוד בשפות.