להזמין רכבת כרטיס עכשיו

פוסט בבלוג

איפה אתה יכול לחגוג פורים בחודש מרץ

זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 14/08/2020)

מישהו יהודי המרדים גרא? להיכנס קרנבל פורים! חוגגים פורים בימי ה -14 וה -15 של אדר, החודש השנים עשר בלוח השנה היהודי אשר עולה בקנה אחד עם מרץ. יש פורים בקרנבל כמו אווירה, עם אנשים או לובשים בגדי שבת כמיטב יכולתם או תחפושות - עם המלך אחשוורוש, ושני, אסתר המלכה, מרדכי ומן בין התלבושות הפופולריות ביותר. איפה אתה יכול להצטרף לחגיגה? אלו הם ערים טובות לחגוג יהודים קרנבל פורים במרץ.

 

מסכת פורים

מהו פורים?

אם אתה לא מכיר את פורים, הבה להאיר את עיניך. עם תלבושות, משחק, ו המון שתייה, פורים הוא אחד היהדות ביותר קולני חגים. אתה תדע אסתר יפה לסיכול תוכניות רשע מן, המנהג להשתכר ומה אוזני המן הם. אבל אנחנו מנחשים ישנם כמה דברים על זה חַג שעשוי להפתיע אתכם ויהיה טוב לדעת אם אתה תכנון על הצטרפותו בחגיגות ולחגוג פורים.

גנואה למילאנו ברכבת

רומא למילאנו על ידי רכבת

בולוניה למילאנו ברכבת

פירנצה למילאנו ברכבת

 

מיהו אסתר?

מגילת אסתר מהווה את הבסיס של פורים. הסיפור עוקב אסתר, מי נבחר להיות אשתו והמלכה של המלך אחשוורוש הנראה אחשוורוש הראשון של פרס.

כאשר היועץ של המלך, מן, משכנע אותו להרוג את כל היהודים באימפריה, דודו אסתר המלכה ואביו-, מרדכי, קורא לה את ההשפעה שלה כדי לעצור את תוכנית הדמים.

הסיפור מסופר במגילת אסתר, המכונה המגילה, ומסתיים מן תלוי והעם היהודי להינצל.

בריסל לאמסטרדם ברכבת

לונדון לאמסטרדם ברכבת

ברלין לאמסטרדם ברכבת

פריז לאמסטרדם ברכבת

 

עובדות מעניינות על פורים:

הנה שיחת מתחילים מגניבים. האם ידעת ש אסתר היתה צִמחוֹנִי (או לפחות flexitarian). על פי המדרש, בעוד המלכה אסתר חיה בבית המשפט של המלך אחשוורוש, היא עקבה תזונה צמחונית המורכבת בעיקר קטניות, כך שהיא לא תשבור את דיני הכשרות(חוקי הכשרות). מהסיבה הזו, יש מסורת של אכילה שעועית ואפונה כשאתה לחגוג פורים. (אחרי הכל, תצטרך משהו בריא אחרי כל האלכוהול אוזני המן)

בריסל לאנטוורפן ברכבת

אמסטרדם לאנטוורפן ברכבת

ליל לאנטוורפן ברכבת

פריז לאנטוורפן ברכבת

 

 

קבל גלישה:

אם את הפסטיבל הזה לא נשמע מדהים כבר מספיק, כעת אנחנו מקבלים מתנות מדי! הפסוק במגילת אסתר על משלוח מנות קובע כי עלינו לשלוח מתנות זה לזה, לא רק לתת מתנות אחד לשני. כתוצאה, עדיף לשלוח מנות שלך טובים כדי לחבר באמצעות שליח, מאשר סתם לתת להם סף. כל אחד רשאי לפעול כמתווכת tetween, לכן אל תהסס לגייס את שירות הדואר או אפילו כי נחמד בחור במעלית כדי לעזור לך לספק המתנות שלך.
נוחות? אנחנו אוהבים אותו!

מילאן רכבות טורינו

אגם קומו לרכבות טורינו

גנואה לרכבות טורינו

פארמה לרכבות טורינו

 

מגילת אסתר היא הספר המקראי רק שאינו כולל את שם אלוהים:

מגילת אסתר גם עושה שום אזכור של בית המקדש, כדי תפילה, או מנהגים יהודיים כגון כשרות [כשרות].

מחירי הרכבות של זלצבורג לווינה

מחירי רכבת מינכן לווינה

מחירי רכבת לווינה בגראץ

מחירי הרכבות של פראג לווינה

 

אנחנו לא מעל אוזני המן עדיין ...

הם בצורה משולשת, שנאמרו עליהם להיות מתוכנן כדי לסמל את כובע מן, אוזניים או כיסים. או משהו קצת יותר נשי. יש האומרים עוגיות אלה מייצגות אוזני מן (שם העברי בשבילם, המן oznei, אומר רק זאת), ועיין מנהג של קטיעת אוזניים פושעות לפני הוצאתו להורג. השלוש הפינות מייצגות השלושה האבות שכוחם נחלש מן ונתן כוח אסתר להציל את היהודים. זאת תיאוריה אחרת: בגלל המילה הגרמנית כיס "נרתיק" או "פירושו כיס," את העוגיות יכולות לסמל כיסי מן ואת הכסף הוא הציע המלך רשות להרוג את היהודים.

ברמן לרכבות ברלין

מחירי רכבת לייפציג לברלין

מחירי האנובר לברלין

מחירי הרכבות של המבורג לברלין

 

בנושא מזון כשאתה לחגוג פורים:

מן oznei ב פורה

מטפלת משולשת

עבור יהודים אשכנזים, אולי הרווחת ביותר מסורת מזון בפורים הוא אכילת מזון בצורה משולשת כמו כיסונים ומאפי hamantashen. קרפלך הוא משולש פסטה במילוי בשר בקר טחון או עוף. Hamantashen הם משולשים של בצק סביב המילוי עשוי לעתים קרובות עם תאריכים או פרג.

אחד ההסברים הפופולריים ביותר עבור מסורת זו היא כי מזונות המשולשים אלה מייצגים כובע לפינת שלוש מן. למרות זאת, כי הועלתה טענה כי הסגנון הזה של הכובע לא היה פופולרי במהלך פרק זמן זה, יש הרבה אחרים, פחות ידוע הסברים מדוע אנחנו אוכלים מאכל בצורה משולשת על פורים.

מחירי רכבת ברלין למינכן

מחירי הרכבת מפרנקפורט למינכן

טרייר לרכבות מינכן

מחירי הרכבות של שטוטגרט למינכן

 

Talking טורקיה

המלך אחשוורוש מלך מהודו ועד כוש, מ “זרוק אותו כוש.” בשנת עברית, המילה הליכה פירושו הוא “הוֹדוּ” ו “טורקיה.” לפיכך, כמה אנשים אוכלים טורקיה כשהם חוגגים פורים. אחרים אוכלים מאכלים אתיופים כגון עדשים אתיופיה. לשלב טורקיה תבשיל לתוך סעודת הפורים שלך, לנסות הודו צלוי עם רוטב בלסמי ובצל מקורמל או פנקו מוקרמת קציצות טורקיה עם צ'אטני חמוציות ו אגס.

מחירי הרכבת של נאנט לבורדו

מחירי רכבת לפריז לבורדו

מחירי הרכבות של ליון לבורדו

מחירי רכבת למרסיי עד בורדו

 

לצמחוני

כדי להיות כשר, אסתר המלכה אכל תזונה צמחונית כשגר המלך אחשוורוש ארמון. לכבודה, אנשים רבים מגישים ארוחה ללא בשר בסעודת הפורים שלהם. אסתר דיאטה כללה אגוזים, זרעים, דגנים, וקטניות. זהו הסבר אחד מאחורי המנהג לאכול פרג במהלך החג, אשר להופיע ביותר איקונינית ב אוזני המן אשכנזי כמילוי מוהן.

 

כל זה נשמע לכם מוכר ...

לחגוג חגיגות תחפושת לפורים

 

אם התיאור הזה של פורים נשמע מוכר, וזה בגלל שהוא לא דומה לשום דבר כל כך הרבה כמו מרדי גרא.

פורים מרדי גרא כל ליפול בדיוק חודש לפני הגדולות, אוּלַי ה דתיות גדולות של המסורות שלהם. משרת כל, באופן פרדוקסלי, כהקדמה פארסה לתקופה של רצינות דתית עמוקה. עבור נוצרים, עודף של שומן יום שלישי משמש פורקן לקביעה עצמית סיפוק עצמי לפני תקופת התענית, עם התקופה הממושכת של הכחשה עצמית והשפלה עצמית אפילו.

פורים נתפשים שער לתקופה המטורפת אבל רצינית מאוד ותובענית. הכנה לפסח כי נוהגים מתחיל בבוקר לאחר פורים.

מחירי הרכבות מפרנקפורט לקלן

מחירי הרכבות מבריסל לקלן

מחירי הרכבות בוינה לקלן

מחירי רכבת האנובר לקלן

 

היכן לחגוג פעילויות פורים ברחבי אירופה

עכשיו שאנחנו נתנו לך את הפרטים, הבה נספר לכם איפה למצוא את הפעולה!

 

פורים בבודפשט:

בודפשט ב במרץ חוגג את סוף החורף הקר עם פסטיבלי אביב טוב רבים ליהנות. שבתות וראשון עמוסים במיוחד במרץ. מקומות ואירועים שונים לחגוג פורים בבודפשט. יתר על כן, כמה בתי כנסת בבודפשט כולל בית הכנסת דוהאני סטריט הגדול. יתר על כן, במתנ"ס באלינט בית לאזרחים יהודים בבודפשט אירחו אירועים פורים.

 

פורים בציריך:

עכשיו מאורגן זו השנה השנייה ברציפות על ידי אריאל – האיחוד של יהודי סטודנטים ז'נבה. למעשה, יש יותר מ 300 סטודנטים וצעירים מהמדינות הבאות: שווייץ, צָרְפַת, בלגיה, אוֹסְטְרֵיָה, ורבים במקומות אחרים. חוגגי מסיבות פורים אלה ייפגשו כדי לחגוג יחד את פורים על ייחודי סוף שבוע בציריך. ל כרטיסים ומידע נוסף, מעל הראש עמוד פייסבוק אריאל.

מחירי הרכבות הבין-אינטראקציות לציריך

מחירי הרכבת לוצרן לציריך

מחירים של לוגאנו לציריך

מחירי הרכבת ז'נבה לציריך

 

פורים בפריז:

השנה, לחגוג פורים פריז. עיר האורות, עיר האהבה, The City of Art. עכשיו זה גם העיר של היהודים הצעירים המדהימים מוריסטאון מסיבת פורים! בואו יחד עם רוב האלגנטי שלך לבוש פורה פריזאי. אתה יכול מצא את המסיבה הזו במרכז המדהים לאמנויות הבמה מאיו ב מוריסטאון. אירוע קייטרינג אנשי מקצוע יהודים צעירים בגילים 21 ל 39. תשיג כרטיסים כאן

מחירי רכבת מבריסל לפריס

מחירי הרכבות מלונדון לפריס

מחירי רכבת למרסיי לפריס

מחירי רכבת באמסטרדם לפריס

 

פורים בלונדון:

בואו דרך הראי שלך להזמין כרטיס ל מסיבת תה פורה נושאים. מאוכסן על יפה אוברי Park Hotel בחדר הגן על 17 יום ראשון מרץ, 2019 ב 15:00. תהנו חברה טובה, לאכול הרבה דברים שובבים ולזכות בפרסים. הוא רק נהיה מוזר יותר ויותר. מחיר הכרטיס כולל תה / קפה, עוגות, סקונס, ו כריכים... ואת אוזני המן! תשיג כרטיסים כאן

מחירים של אמסטרדם ללונדון

מחירי רכבת ברוטרדם ללונדון

מחירי רכבת לפריז ללונדון

מחירי רכבת מבריסל ללונדון

 

 

כשמגיעים למקום האהוב עליך לנשף פורים הוא קל על ידי רכבת. רק על הראש מעל ל SaveATrain ולרכוש כרטיס בדקות, ללא עמלות מציקות!

 

האם אתה רוצה להטמיע את הפוסט בבלוג שלנו על גבי האתר שלך, אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו רק לתת לנו אשראי עם קישור כדי לכתוב את הבלוג הזה, או תלחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-purim%2F%3Flang%3Dhe - (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / TR / אל לדה או / ru ועוד בשפות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור A Train, אמסטרדם, הולנד
אל תשאירו בלי מתנה - קבל קופונים וחדשות !