להזמין רכבת כרטיס עכשיו

כרטיסי רכבת CFL זולים ומחירי נסיעה

כאן תוכלו למצוא את כל המידע אודות כרטיסי רכבת CFL זולים ו מחירי נסיעות CFL והטבות.

 

נושאים: 1. CFL באמצעות נקודות עיקריות ברכבת
2. אודות CFL 3. תובנות מובילות להשיג כרטיס CFL זול
4. כמה עולים כרטיסי CFL 5. מסלולי נסיעה: מדוע עדיף להשתמש ברכבות CFL, ולא לנסוע במטוס
6. מה ההבדלים בין זמן קצר, וכרטיסי יום ב- CFL 7. האם יש מנוי CFL
8. כמה זמן לפני עזיבת ה- CFL אני צריך להגיע 9. מהם לוחות הזמנים של רכבת CFL
10. אילו תחנות משרתות CFL 11. שאלות נפוצות על CFL

 

CFL באמצעות נקודות עיקריות ברכבת

  • עם שיעור דייקנות גבוה של 96%, CFL (חברת הרכבות הרשמית בלוקסמבורג) הוא אחד מפעילי הרכבת האמינים ביותר באירופה.
  • כל שנה, CFL לוקח 25 מיליון אנשים ו 105 מיליון טונות של סחורות ליעדיהם בתוך לוקסמבורג וברחבי אירופה.
  • CFL הוא מאוד ידידותי לסביבה, ללא CO2, ו 100% מכל החשמל שלהם מקורו באנרגיה מתחדשת.
  • CFL היא ספקית שירותי הניידות הגדולה ביותר בלוקסמבורג.

 

אודות CFL

CFL, החברה הלאומית של רכבת לוקסמבורג, הוא שם אחר עבור הרכבות הלאומיות של לוקסמבורג. מאז הוקמה בשנת 1946, CFL סיפקה שירותי ניידות לאזרחי לוקסמבורג.

CFL מציע שירותי רכבת בתוך לוקסמבורג ובכל אירופה. עם הכרטיס הנכון, אתה יכול לבקר בכל טוב מקומות נופש באירופה. עם קטגוריות שונות של כרטיסים, CFL עונה על הצרכים של כולם.

רכבות CFL קווי רכבת תכופים הם, לוקסמבורג – בריסל, לוקסמבורג – פריז, אטלברוק – ליאז ', Wasserbillig– דיסלדורף. תוכלו להגיע למדינות שכנות באירופה באמצעות רכבות CFL: צָרְפַת, גֶרמָנִיָה, ובלגיה.

ברחבי התאגיד, 3,090 עובדים עובדים על הרכבת כדי להבטיח שמיליוני נוסעים מגיעים בבטחה ליעדיהם מדי יום.

 

CFL train heading to luxembourg

לך ל שמור אתר רכבת או השתמש בווידג'ט זה כדי לחפש רכבות כרטיסים ל- CFL:

שמור אפליקציית אייפון לרכבת

שמור אפליקציית אנדרואיד לרכבת

 

שמור רכבת

מוצא

יעד

תאריך עזיבה

תאריך חזרה (אופציונאלי)

מבוגר (26-59):

נוער (0-25):

בכיר (60+):


 

תובנות מובילות להשיג כרטיס CFL זול

מספר 1: הזמינו את כרטיסי ה- CFL שלך מראש ככל שתוכל

המחיר של כרטיסי רכבת CFL עולה ככל שיום הנסיעה מתקרב. אתה יכול לחסוך כסף על ידי הזמנת כרטיסי הרכבת שלך CFL רחוק ככל האפשר מיום העזיבה (בדרך כלל 3 חודשים קדימה זה המקסימום). הזמנה מוקדמת מבטיחה שתקבלו את כרטיסי הרכבת CFL הזולים ביותר. הם גם מוגבלים במספרם, אז ככל שתקדימו להזמין, הזול יותר בשבילך. לחסוך כסף על כרטיסי רכבת CFL, רכוש את הכרטיסים שלך מוקדם.

מספר 2: נסיעה על ידי CFL בתקופות מחוץ לשיא

כמו בכל מפעיל רכבת, כרטיסי רכבת CFL הם זול יותר בתקופות מחוץ לשיא, בתחילת השבוע, וביום. אתה יכול להיות בטוח שתשיג זול כרטיסי רכבת בתוך השבוע. ביום שלישי, יום רביעי, וחמישי, כרטיסי רכבת CFL הם החסכוניים ביותר. בגלל הנפח של לאנשי עסקים נסיעה לעבודה בבוקר ובערב, כרטיסי רכבת עולים יותר ברוב הזמן. זה הרבה יותר זול לנסוע בכל מקום בין הבוקר והערב. סופי שבוע הם תקופת שיא נוספת לרכבות, במיוחד בימי שישי ושבת. מחירי כרטיסי הרכבת CFL עולים גם כן חגים ציבוריים וחופשות בית ספר, וחופשות הלימודים באירופה יכולות להימשך 3 שבועות בכל פעם.

מספר 3: הזמינו את הכרטיסים ל- CFL כשתהיו בטוחים בלוח הזמנים שלכם

רכבות CFL נמצאים בביקוש גבוה, ובתחרות מינימלית, כרגע הם נשארים הבחירה המובילה ברכבות בלוקסמבורג. הם יכולים להרשות לעצמם לקבוע מגבלות על כרטיסי רכבת כמו אלה האוסרים החלפת כרטיסים או החזר כספי, אלא אם כן מדובר בסוג העסקי של כרטיס הרכבת.. למרות שיש עדיין אתרים שבהם אתה יכול למכור את הכרטיסים מיד שנייה לאנשים, CFL אינה מאפשרת מכירת כרטיסים יד שנייה. איך זה עוזר לך לחסוך כסף? הזמינו את הכרטיס כשאתם בטוחים שלוח הזמנים שלכם יחסוך מכם הזמנת כרטיס אחד פעמיים מכיוון שמשהו עלה ולא יכולתם להשתמש בכרטיס המקורי שנרכש..

מספר 4: קנו את כרטיסי ה- CFL שלכם ב- Save A Train

להציל רכבת יש את הגדול ביותר, הטוב ביותר, והמבצעים הזולים ביותר לכרטיסי רכבת באירופה. מערכת היחסים הטובה שלנו עם מפעילי רכבת רבים, שהם מקורות כרטיס הרכבת, והידע שלנו על האלגוריתמים הטכנולוגיים המעורבים, תן לנו גישה למבצעים הזולים ביותר של כרטיסי רכבת. אנו לא רק מציעים עסקאות זולות של כרטיסי רכבת עבור CFL בלבד; אנו מספקים את אותו הדבר לגבי חלופות אחרות ל- CFL.

מחירי רכבת לוקסמבורג לקולמר

לוקסמבורג למחירי הרכבת בבריסל

מחירי הרכבות באנטוורפן ללוקסמבורג

מחירי הרכבות של מץ ללוקסמבורג

 

onboard the CFL train

 

כמה עולים כרטיסי CFL?

תחבורה ציבורית בתוך ה דושני הגדולה של לוקסמבורג לפעמים הוא חופשי ולפעמים לא, תלוי במסלול ואם אתה אזרח. למרות זאת, 1מחזור רחוב ברכבות CFL, תמיד עולה כסף, אבל הם גם לא בחירה יקרה. כרטיסי רכבת CFL מתחילים מ -3 € ל -6 € לנסיעה ברכבת אחת. ה מחיר כרטיס CFL תלוי באיזה סוג כרטיס אתה רוכש ומתי אתה בוחר לנסוע:

מחיר
זמן קצר 3 אירו
כרטיס יום 6 אירו

 

 

מסלולי נסיעה: מדוע עדיף להשתמש ברכבות CFL, ולא לנסוע במטוס

1) אתה תמיד מגיע למרכז העיר. זהו יתרון אחד של רכבות CFL בהשוואה למטוסים. רכבות CFL והכל נסיעה ברכבת אחרת מכל מקום בעיר למרכז העיר הבאה. זה חוסך לך זמן ועלות מונית משדה התעופה למרכז העיר. עם תחנות רכבת, קל יותר להגיע לכל מקום בעיר שאליו אתה הולך. לא משנה מאיפה אתה נוסע, בריסל, ננסי, פריז, או אמסטרדם, עצירות במרכז העיר מהוות יתרון גדול של רכבות CFL! לדוגמה, שדה התעופה לוקסמבורג הוא 20 מרחק דקות ממרכז העיר.

2) נסיעה במטוסים מחייבת להיות לפחות בשדה התעופה 2 שעות לפני זמן הטיסה שלך. תצטרך לעבור בדיקות אבטחה לפני שתאפשר לך לעלות למטוס. עם רכבות CFL, אתה רק צריך להיות בתחנה פחות מ 30 דקות מראש. כשאתה מחשיב גם את הזמן שלוקח לך לנסוע משדה התעופה למרכז העיר, תבין שרכבות CFL טובות יותר תנאי זמן הנסיעה הכולל.

3) כרטיסי רכבת CFL זולים גם אם משווים אותם לכרטיסי טיסה. יתר על כך, כשאתה משווה את כל החיובים המעורבים, כרטיסי רכבת CFL מציעים מחיר טוב יותר אפילו. עם עלויות אחרות כמו דמי מזוודות שלא תצטרך לשלם ברכבות, נוסע על ידי CFL הכי טוב.

4) הרכבות ידידותיות לסביבה. בהשוואה בין רכבות ומטוסים, רכבות תמיד היו יוצאות למעלה. מטוסים מזהמים את האווירה בכבדות ברמות הפחמן הגבוהות שהם מפטרים. רכבות בהשוואה מחלקות פחמן פי 20 פחות מאשר מטוסים.

 

מה ההבדלים בין זמן קצר, וכרטיס יום ב- CFL?

ל- CFL סוגים שונים של כרטיסים לתקציבים שונים ולמשך משך הנסיעות: בין אם זה עסקים או פנאי. אתה יכול להיות בטוח שאחד מכרטיסים אלה יהיה אידיאלי לנסיעה במחלקה הראשונה ברחבי לוקסמבורג ברכבות לאומיות CFL.

כרטיסים לזמן קצר ל- CFL:

הכרטיס לזמן קצר תקף למחלקה א 'בלבד עבור 2 שעות מרגע האימות. אתה יכול לנסוע ברשת הרכבות CFL ללא כל מגבלות אך לקחת בחשבון את זמן הגעת הרכבת ליעדה, על פי לוח הזמנים. אם אתה צריך לנסוע בהתראה קצרה, אתה צריך להשיג את הכרטיס הזה. אינך מוגבל לרכבת מסוימת, ואתה רשאי לבחור את החיבור שלך.

CFL כרטיסים ליום:

כרטיסים ליום CFL הם כרטיסים ארוכי טווח, והם תקפים מרגע ההנפקה ועד 4 למחרת. ניתן לרכוש את כרטיס הרכבת ליום CFL ממכונת כרטיסים, קופה, או שמור רכבת.

 

 

האם יש מנוי CFL?

תחבורה ציבורית, כולל שירותי רכבת CFL נבחרים, בתוך לוקסמבורג, בחינם. לָכֵן, אין צורך במנוי CFL, אלא אם כן אתה מעדיף לנסוע במחלקה א '. אזרחי לוקסמבורג שנוסעים לרוב חוצה גבולות לצרפת, יכול ליהנות ממעבר חודשי של Flexway בכיתה א ', ל 85 €. בנוסף, אזרחי לוקסמבורג יכולים ליהנות מתעריפים נמוכים בכרטיסים חודשיים לגרמניה. אז היכן תוכלו לקבל מידע נוסף על כך?

– דלפקי כרטיסי CFL.

– בטלפון שירות הלקוחות של CFL 2489 2489

 

כמה זמן לפני עזיבת ה- CFL אני צריך להגיע?

קשה לומר במדויק לשני, אבל Save a Train ממליץ לך להגיע בערך 30 דקות לפני זמן היציאה שלך. עם מסגרת הזמן הזו, יהיה לך גם מספיק זמן לקנות דברים שאתה צריך לעשות את הנסיעה ברכבת שלך קל ככל האפשר.

 

מהם לוחות הזמנים של רכבת CFL?

תוכלו לגלות זאת בזמן אמת בדף הבית שלנו בשמירת רכבת. פשוט הקלד את המיקום הנוכחי שלך ואת היעד הרצוי, ואנחנו נראה לך את המידע.

לוקסמבורג למחירי הרכבת של קלן

לוקסמבורג למחירי הרכבות בקובלנץ

מחירי הרכבות של פריז ללוקסמבורג

מחירי הרכבות בבריסל ללוקסמבורג

 

old style CFL trains

 

אילו תחנות משרתות CFL?

תחנת לוקסמבורג של CFL ממוקמת בכיכר דה לה גאר שנמצאת במרכז העיר.

בטריסווירג ', רכבות CFL יוצאים ומגיעים מתחנת Troisvierges הממוקמת בקו 10, המחבר בין עיר לוקסמבורג לצפון המדינה. Troisvierges היא ביתם של שתי הגבעות הגבוהות ביותר בלוקסמבורג.

גם רכבות CFL יוצאות ומגיעות לעיר ננסי בצרפת. רכבות CFL יוצאות מהתחנה המרכזית של לוקסמבורג לננסי בכל פעם 1 שָׁעָה.

תוכלו לגלות את פלנדריה בבלגיה בנסיעה ברכבת מלוקסמבורג לגנט ו / או לבריסל. רכבות CFL יוצאות כל שעה מלוקסמבורג לערים המדהימות בבלגיה עיירות עתיקות מקסימות באירופה.

 

 

שאלות נפוצות על CFL

האם מותרים אופניים על הסיפון רכבות CFL?

אופניים מותרות ברכבות CFL ללא תשלום, וכל עוד תאחסן אותם במקומות ייעודיים לאופניים. אתה יכול לאתר את האופניים המאחסנים שטחים לפי הסימון הירוק על דלתות CFL.

האם ילדים נוסעים חינם ברכבות CFL?

כן, אלא רק עד גיל 12 שנים. ילדים מתחת לגיל 12 שנים, יכולים לנסוע בחינם אם הם מלווים על ידי אדם מעל גיל 12, עם כרטיס תקף ותעודת זהות.

האם מותר להכניס חיות מחמד לרכבות CFL?

כן, CFL אוהבת כלבים בכל הגדלים ואלה 4 בני אדם רגליים יכולים לנסוע בחינם ברכבות CFL. כלבים חייבים להיות מובילים ואסור להם לשבת על המושבים.

מהם הליכי העלייה למטוס CFL?

כל נוסע חייב להציג כרטיס ותעודת זהות תקפים. אם איבדת את כרטיס הרכבת או מיהרת, ולא קנה כרטיס מראש, אתה יכול לעשות זאת ברכבת, מנציגי CFL.

השאלות הנפוצות ביותר בנושא CFL – האם עלי להזמין מקום ישיבה מראש ב- CFL?

לא, אין הזמנת מקום ברכבות CFL לאומיות או בינלאומיות, אתה יושב במקום שיש לך מקום פנוי, ותמיד יהיה לך מקום פנוי אם קנית כרטיס לרכבת מראש.

האם יש אינטרנט אלחוטי ברכבות CFL?

לא. אתה יכול להנות אינטרנט אלחוטי חינם בתחנות רכבת נבחרות של CFL, אך Wi-Fi אינו זמין ברכבות CFL.

לוקסמבורג למחירי הרכבת של אטלברוק

מחירי הרכבות באטלברוק ליונגלינסטר

מחירי הרכבות של מרש ללוקסמבורג

מחירי הרכבות של קלרבו ללוקסמבורג

 

Brand new CFL Train

 

אם קראת עד לנקודה זו, אתה יודע את כל מה שאתה צריך לדעת על רכבות CFL ומוכן לקנות את כרטיס הרכבת CFL שלך לנסיעה הקרובה שלך שמור רכבת.

 

יש לנו כרטיסי רכבת למפעילי הרכבת הללו:

DSB Denmark

DSB דני

Thalys railway

תאליס

eurostar logo

יורוסטאר

sncb belgium

SNCB בלגיה

intercity trains
רכבות בין-עירוניות
SJ Sweden Trains

SJ שבדיה

NS International Cross border trains

NS הבינלאומי הולנד

OBB Austria logo

OBB אוסטריה

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF אויואגו

NSB VY Norway

NSB Vy נורווגיה

Switzerland Sbb railway

SBB שוויץ

CFL Luxembourg local trains

CFL לוקסמבורג

Thello Italy <> France cross border railway

ובשנים הבאות

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

דויטשה באן ICE גרמניה

European night trains by city night line

רכבות הלילה

Germany Deutschebahn

דויטשה באן גרמניה

Czech Republic official Mav railway operator

מאב צ'כי

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

טרניטליה

לוגו eurail

ארייל

 

האם ברצונך להטמיע דף זה באתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה), או שאתה יכול פשוט לקשר ישירות לדף זה.

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להדריך אותם ישירות לדפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml ותוכלו לשנות את / de ל- / nl או / fr ושפות נוספות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !