Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 28/01/2022)

Od veľkolepého starodávneho divadla pod hviezdami až po úžasné a elegantné sály, títo 12 najlepšie hudobné podniky na svete sú ideálne, ak chcete skutočne zažiť najlepšie koncerty, aké kedy boli. Šanghaj, Berlín, Londýn, a Taliansko sú len niektoré z najlepších miest, kde si môžete vychutnať svoj ďalší koncert so živou hudbou.

 

1. Najlepšie hudobné miesta na svete: Royal Albert Hall v Londýne

Otvorila jedna z najslávnejších kráľovien na svete, Kráľovná Viktória, Royal Albert Hall v Londýne, je jedným z najslávnejších hudobných podnikov na svete. Keď vstúpite, okamžite budete súhlasiť s tým, že je to skutočne kráľovské. Od dekoru po atmosféru, keď sú zhasnuté svetlá, koncert vám tu naskočí husia koža.

od tej doby 1871 hudobní fanúšikovia všetkých štýlov, navštevovať Royal Albert Hall pre 365 dni. Takže, či si jazz, skala, alebo fanúšik klasickej hudby, koncert živej hudby v Royal Albert Hall je zážitok, ktorý si v Londýne určite nenechajte ujsť. Sála Royal Albert Hall sa nachádza v South Kensington, a je ľahko dostupný metrom.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

Royal Albert Hall Music Avenue In London

 

2. O2 Arena v Londýne

Druhé najlepšie hudobné miesto u nás 12 najlepším hudobným miestom na svete je O2 Arena v Londýne. Je to jedno z najväčších miest so živou hudbou v Európe, a svet, s miestnosťou pre a 20,000 publikum. navyše, v 2008 dokonca prekročila predaj lístkov v Madison Square Garden.

Princ, Slnečný cirkus, Alicia Keys, a Brit Awards, je len niekoľko hudobných podujatí, ktoré si môžete vychutnať v O2 aréne. Budete musieť cestovať mimo centra Londýna, do Greenwichu, ale pre najlepší hudobný zážitok, stojí to za všetky problémy.

 

The Beautiful O2 Arena In London

 

3. Najlepšie hudobné miesta na svete: Musikverein vo Viedni, Rakúsko

Vytvorený ako dokonalá hudobná skrinka, stelesnením elegancie, a Wiener Musikverein, alebo hudobné združenie, je vrcholným miestom klasickej hudby v Európe. Domov viedenských filharmonikov, hudobná sála je navrhnutá v klasickom štýle Európsky chrámový štýl, s Freskami z Apolla na strope.

364 dni v roku, milovníkov hudby z celého sveta, vycestujte do Viedne za strhujúcim a nezabudnuteľným hudobným zážitkom. Vďaka architektúre, akustika, hudba, umiestnenie, a atmosféra, Musikverein je na vrchole 12 najlepšie hudobné podniky na svete.

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

Musikverein In Vienna, Austria is the most impressive Music Venues In The World

 

4. Verona Arena v Taliansku

Na 12 najlepšie hudobné miesta na svete musia jednoducho obsahovať najlepšie miesto pre epické operné predstavenie. Veronská aréna bola postavená v 1. storočí, a dodnes ho nájdete v pokoji, a hostí fanúšikov opery z celého sveta.

Veronská aréna je kamenný amfiteáter pod holým nebom, a jeho steny vám povedia príbehy gladiátorov a šepkajú slová popových kapiel. Vďaka eliptickému tvaru je aréna vo Verone jedným z najlepších miest v Taliansku na koncert živej hudby. Akustika, miesto osvetlené v noci, z neho robí jedno z najšpeciálnejších hudobných podnikov v Európe.

Rimini do Verony s vlakom

Rím do Verony s vlakom

Z Florencie do Verony s vlakom

Benátky do Verony s vlakom

 

Verona Arena outdoor Music Venue In Italy

 

5. Národné centrum múzických umení v Pekingu, Čína

Vajcovitý, moderné umenie kus, národné centrum múzických umení je jednou z najpôsobivejších budov v Pekingu. Okrem jedinečnej formy centra, okolo je umelé jazero.

Národné centrum múzických umení je najlepším miestom na operu a živé koncerty v Číne. Avšak, ak máte radšej tradičné čínske hudobné vystúpenie, potom je ideálne miesto koncertná sála.

 

National Center for the Performing Arts In Beijing, China

 

6. Najlepšie hudobné miesta na svete: Arena Nimes vo Francúzsku

Najstarší rímsky amfiteáter môže hostiť až vynikajúci počet 24,000 milovníci hudby. Toto úžasné hudobné miesto priťahuje každý rok tisíce návštevníkov, na niektoré z najviac ohromujúcich hudobných udalostí vo Francúzsku.

Od súčasného kick popu po Hansa Zimmera, živé hudobné udalosti v Aréne Nimes sú nezabudnuteľné. So stenami osvetlenými v noci farebnými svetlami, zapnuté zvukové systémy – Koncert je skutočne elektrizujúci.

Paríž do Nimes s vlakom

Montpellier do Nimes s vlakom

Marseille do Nimes s vlakom

Pekné Nimes s vlakom

 

Nimes Special Music Festivals Venue In France

 

7. Lesná vlna v Berlíne

Nachádza sa v olympijskom parku v párty mesto Berlín, Waldbuhne je amfiteáter pod holým nebom. Pearl Jam, berlínska filharmónia, a Taylor Swift sú len niektorí z umelcov, ktorí koncertujú na obrovskom hudobnom mieste.

Waldbuhne bol prvýkrát vyrobený pre olympijské hry v 1934, ale od tej doby sa stal jedným z 12 najlepšie hudobné podniky v Nemecku, a svet. Môžete byť jedným z tých šťastných 20,000 ľudia navštevujúci živé hudobné vystúpenie, obklopený lesmi. Toto fantastické hudobné miesto bolo v priebehu rokov hostiteľom mnohých epických koncertov, takže by ste mohli byť súčasťou hudobnej histórie na ďalšom veľkolepom hudobnom podujatí v Nemecku.

Z Frankfurtu do Berlína vlakom

Lipsko do Berlína s vlakom

Hannover do Berlína s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

 

Waldbuhne In Berlin Music Concert Venue

 

8. Yuyintang v Šanghaji, Čína

náš 12 zoznam najlepších hudobných podnikov nebude kompletný s najlepším podzemným hudobným klubom v Číne. Yuyintang v Šanghaji nie je taký veľký ako iné hudobné podniky na svete, ale je to jeden z najlepších.

Je to intímne, a jedinecna, takže vás čaká epická hudobná noc. Skalní fanúšikovia z celého sveta, majú klub Yuyintang naposledy na zozname najlepších rockových klubov 10 rokov. teda, nemusí mať najpôsobivejšiu vonkajšiu fasádu, ale zvuky a vibrácie vás prinútia odskočiť si.

 

9. Najlepšie hudobné miesta na svete: Felsenreitschule V Salzburgu, Rakúsko

Pri rezervácii letenky na letisko Salzburský festival, kde natočili Zvuky hudby – môžete si byť istí, že toto hudobné miesto je neuveriteľné. Na Felsenreitschule je baroková hudobná sála, s 96 arkády za javiskom.

Počas hudobných vystúpení, murované arkády sú farebne osvetlené, zaujme ešte viac. Bez ohľadu na vaše hudobné preferencie, predstavenie v Rakusku Felsenreitschule je udalosť pre všetky zmysly – ako má hudba pôsobiť a pôsobiť.

Mníchov do Salzburgu vlakom

Viedeň do Salzburgu vlakom

Graz do Salzburgu vlakom

Linec do Salzburgu vlakom

 

 

10. Antické divadlo v Taormine, Taliansko

S výhľadom na pobrežie Kalábrie, starodávne divadlo v Taormine postavili Gréci okolo 3. storočia pred n. Účelom veľkolepého divadla boli veľké dramatické predstavenia.

S úchvatným výhľadom na more a pevninu, nájdete toto jedno z najuznávanejších hudobných podnikov na svete. teda, s priestorom pre orchester, tanečnice, speváci, uvidíte, že toto starodávne divadlo je veľkolepým miestom pre západ alebo východ slnka živé hudobné udalosti.

Z Milána do Ríma vlakom

Z Florencie do Ríma vlakom

Pisa do Ríma s vlakom

Neapol do Ríma s vlakom

 

The World's Ancient Music Venue is the Theatre In Taormina, Italy

 

11. Mao Livehouse v Šanghaji

Od elektronických po popové melódie, Mao Livehouse je najväčšie hudobné miesto v Šanghaji. Takže, ak chcete zažiť to najlepšie z nočnej zábavy a hudobnej scény v Šanghaji, potom je Mao Livehouse IT miestom pre miestnych obyvateľov a turistov.

Mao Livehouse má najlepší zvukový systém v Číne, čo z neho robí najlepšie miesto pre živú hudbu, a miesto, kde necháš vlasy spadnúť a kývať sa.

 

12. Najlepšie hudobné miesta na svete: Antické divadlo v Orangei, Francúzsko

Rímske divadlo v Orangei zabáva hudobných fanúšikov už od 1. storočia nášho letopočtu. Nachádza sa v meste Orange, organizuje koncerty, a každoročný letný operný festival vo Francúzsku.

Môžete byť jedným z 10,000 ľudia si užívajú nezabudnuteľné hudobné vystúpenie v najzachovalejším divadle v Európe. Oranžové divadlo je a jazda vlakom z Marseille, ale krátka cesta vlakom vás vráti do histórie, do rímskych čias, a k najlepším dramatickým predstaveniam v hudobnom svete.

Paríž do Marseille s vlakom

Marseille do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Marseilles do Clermont Ferrand s vlakom

 

o Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať si úžasnú dovolenku do 12 najlepšie hudobné miesta na svete vlakom.

 

 

Chcete vložiť na svoj web príspevok s názvom „12 najlepších hudobných miest na svete“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-music-venues-world%2F%3Flang%3DskZloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)