Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 28/01/2022)

Yıldızların altındaki muhteşem antik tiyatrodan muhteşem ve zarif salonlara, bunlar 12 Şimdiye kadarki en iyi konserleri gerçekten yaşamak istiyorsanız dünyanın en iyi müzik mekanları idealdir.. Şanghay, Berlin, Londra, ve İtalya, bir sonraki canlı müzik konserinizin keyfini çıkarabileceğiniz en iyi yerlerden sadece birkaçı.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Dünyanın En İyi Müzik Mekanları: Londra'daki Royal Albert Hall

Dünyanın en ünlü kraliçelerinden biri tarafından açıldı, Kraliçe Viktorya, Londra'daki Royal Albert Hall, dünyanın en ünlü müzik mekanlarından biridir. İçeri girdiğinizde, gerçekten de kraliyet olduğunu hemen kabul edeceksiniz.. Işıklar kapalıyken dekordan atmosfere, Buradaki bir konser tüylerimi diken diken edecek.

Dan beri 1871 her tarzdan müzik hayranları, Royal Albert Hall'a katılmak için 365 günler. Böyle, caz olup olmadığın, Kaya, veya klasik müzik hayranı, Royal Albert Hall'da bir canlı müzik konseri, Londra'dayken kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyim. Royal Albert Hall, South Kensington'da, ve tüple kolayca erişilebilir.

Amsterdam'dan Londra'ya Trenle

Paris'ten Londra'ya Trenle

Berlin'den Londra'ya Trenle

Brüksel'den Londra'ya Trenle

 

Royal Albert Hall Music Avenue In London

 

2. Londra'daki O2 Arena

Ülkemizdeki en iyi ikinci müzik mekanı 12 dünyanın en iyi müzik mekanları Londra'daki O2 Arena'dır. Avrupa'nın en büyük canlı müzik mekanlarından biridir, ve dünya, oda ile 20,000 seyirci. Dahası, içinde 2008 Madison Square Garden'ın bilet satışlarını bile aştı.

Prens, Sirk Du Soleil, Alicia Keys, ve Brit Ödülleri, O2 Arena'da keyfini çıkarabileceğiniz müzik etkinliklerinden yalnızca birkaçı. Londra merkezinin dışına seyahat etmeniz gerekecek, Greenwich'e, ama en iyi müzik deneyimi için, kesinlikle uğraşmaya değer.

 

The Beautiful O2 Arena In London

 

3. Dünyanın En İyi Müzik Mekanları: Musikverein Viyana'da, Avusturya

Mükemmel müzik kutusu olarak tasarlandı, zarafetin özü, bu Wiener Musikverein, veya müzik derneği, Avrupa'nın en büyük klasik müzik mekanıdır. Viyana filarmoniklerinin evi, müzik salonu klasik tarzda tasarlanmıştır Avrupa tapınak tarzı, tavanda Apollon Freskleri ile.

364 yılın günleri, dünyanın dört bir yanından müzik severler, büyüleyici ve unutulmaz bir müzik deneyimi için Viyana'ya seyahat edin. Mimari sayesinde, akustik, müzik, yer, ve atmosfer, Musikverein en üstte 12 dünyanın en iyi müzik mekanları.

Salzburg'dan Viyana'ya Trenle

Münih'ten Viyana'ya Trenle

Graz'dan Viyana'ya Trenle

Prag'dan Viyana'ya Trenle

 

Musikverein In Vienna, Austria is the most impressive Music Venues In The World

 

4. İtalya'da Verona Arena

, 12 dünyanın en iyi müzik mekanları, epik bir opera performansı için en iyi konumu içermelidir. Verona Arena 1. yüzyılda inşa edildi, Ve bugün hala onu ayakta bulacaksın, ve dünyanın her yerinden opera hayranlarını ağırlıyor.

Verona Arena, bir açık hava taş Amfitiyatro, ve duvarları size gladyatörlerin hikayelerini anlatacak ve pop gruplarının sözlerini fısıldayacak. Eliptik şekil, Verona arenasını canlı müzik konseri için İtalya'nın en iyi yerlerinden biri haline getiriyor.. Akustik, gece aydınlatılan mekan, onu Avrupa'nın en özel müzik mekanlarından biri yapıyor.

Rimini'den Verona'ya Trenle

Roma'dan Verona'ya Trenle

Floransa'dan Verona'ya Trenle

Venedik'ten Verona'ya Trenle

 

Verona Arena outdoor Music Venue In Italy

 

5. Pekin Ulusal Sahne Sanatları Merkezi, Çin

Yumurta şeklindeki, modern Sanat parça, Ulusal gösteri sanatları merkezi, Pekin'deki en etkileyici binalardan biridir. Merkezin benzersiz biçimine ek olarak, etrafında yapay bir göl var.

Ulusal gösteri sanatları merkezi, Çin'de opera ve canlı konserlerin tadını çıkarmak için en iyi yerdir.. ancak, geleneksel Çin müziği performansını tercih ediyorsanız, o zaman konser salonu ideal bir yer.

 

National Center for the Performing Arts In Beijing, China

 

6. Dünyanın En İyi Müzik Mekanları: Fransa'da Nimes Arenası

En eski Roma amfi tiyatrosu, olağanüstü sayıda 24,000 müzik severler. Bu muhteşem müzik mekanı her yıl binlerce ziyaretçiyi çekiyor, Fransa'daki en akıllara durgunluk veren müzik etkinliklerinden bazılarına.

Çağdaş kicking pop'tan Hans Zimmer'e, canlı müzik etkinlikleri Nimes Arenası'nda unutulmaz. Geceleri renkli ışıklarla aydınlatılan duvarlarla, ses sistemleri açık – Buradaki bir konser gerçekten heyecan verici.

Paris'ten Nimes'e Trenle

Montpellier'den Nimes'e Trenle

Marsilya'dan Nimes'e Trenle

Trenle Nimes'e Güzel

 

Nimes Special Music Festivals Venue In France

 

7. Berlin'de orman groyne

Olimpiyat Parkı'nda bulunan parti şehri Berlin, Waldbuhne bir açık hava amfi tiyatrosudur. İnci Reçeli, Berlin filarmoni, ve Taylor Swift, devasa müzik mekanında konser veren sanatçılardan sadece birkaçı..

Waldbuhne ilk olarak Olimpiyat oyunları için inşa edildi. 1934, ama o zamandan beri 12 Almanya'nın en iyi müzik mekanları, ve dünya. Şanslılardan biri olabilirsin 20,000 canlı müzik performansına katılan insanlar, ormanlarla çevrili. Bu fantastik müzik mekanı, yıllar boyunca birçok destansı konsere ev sahipliği yaptı., böylece Almanya'daki bir sonraki büyük müzik etkinliğinde müzik tarihinin bir parçası olabilirsiniz.

Frankfurt'tan Berlin'e Trenle

Leipzig'den Berlin'e Trenle

Hannover'den Berlin'e Trenle

Hamburg'dan Berlin'e Trenle

 

Waldbuhne In Berlin Music Concert Venue

 

8. Şangay'da Yuyintang, Çin

bizim 12 En iyi müzik mekanları listesi, Çin'deki en iyi yeraltı müzik kulübü ile tamamlanmayacak. Şangay'daki Yuyintang, dünyadaki diğer müzik mekanları kadar büyük değil, ama en iyilerinden biri.

Samimi, ve türünün tek örneği, öyleyse destansı bir müzik gecesine giriyorsun. Dünyanın her yerinden rock hayranları, Yuyintang kulübü sonuncu en iyi rock kulüpleri listesinde 10 yıllar. bu nedenle, en etkileyici dış cepheye sahip olmayabilir, ama sesler ve titreşimler seni zıplatacak.

 

9. Dünyanın En İyi Müzik Mekanları: Salzburg'da Felsenreitschule, Avusturya

İçin bir bilet rezervasyonu yaparken Salzburg Festivali, Müziğin Seslerini nerede çektiler – bu müzik mekanının inanılmaz olduğundan emin olabilirsin. , Felsenreitschule, barok tasarımlı bir müzik salonudur, ile 96 sahnenin arkasındaki oyun salonları.

Müzik performansları sırasında, duvarlı oyun salonları renkli aydınlatılır, izleyiciyi daha da büyülüyor. Müzik tercihleriniz ne olursa olsun, Avusturya'da bir gösteri Felsenreitschule tüm duyulara hitap eden bir olaydır – müzik tam olarak nasıl davranmalı ve etkilemeli.

Münih'ten Salzburg'a Trenle

Viyana'dan Salzburg'a Trenle

Graz'dan Salzburg'a Trenle

Linz'den Salzburg'a Trenle

 

 

10. Taormina'daki Antik Tiyatro, İtalya

Calabria sahiline bakan, Taormina'daki antik tiyatro MÖ 3. yüzyılda Yunanlılar tarafından inşa edildi.. Muhteşem tiyatronun amacı büyük dramatik performanslardı..

Nefes kesen deniz ve kara manzarasına sahip, burayı dünyanın en hayranlık uyandıran müzik mekanlarından birini bulacaksınız. bu nedenle, orkestra için odası olan, dansçılar, şarkıcılar, Bu antik tiyatronun gün batımı veya gün doğumu canlı müzik etkinlikleri için muhteşem bir mekan olduğunu göreceksiniz..

Milano'dan Roma'ya Trenle

Floransa'dan Roma'ya Trenle

Pisa'dan Roma'ya Trenle

Napoli'den Roma'ya Trenle

 

The World's Ancient Music Venue is the Theatre In Taormina, Italy

 

11. Şangay'da Mao Livehouse

Elektronikten pop melodilere, Mao Livehouse, Şangay'daki en büyük müzik mekanıdır. Böyle, Şangay gece hayatının ve müzik sahnesinin en iyisini yaşamak istiyorsanız, o zaman Mao Livehouse, yerel halk ve turistler için BT yeridir.

Mao Livehouse, Çin'deki en iyi ses sistemine sahip, burayı en iyi canlı müzik mekanı yapıyor, ve saçını bırakıp sallayacağın yer.

 

12. Dünyanın En İyi Müzik Mekanları: Orange Antik Tiyatro, Fransa

Orange'daki Roma tiyatrosu, MS 1. yüzyıldan beri müzik tutkunlarını eğlendiriyor.. Orange kasabasında yer almaktadır, konserlere ev sahipliği yapıyor, ve Fransa'daki yıllık yaz opera festivali.

Şunlardan biri olabilirsin 10,000 Avrupa'nın en iyi korunmuş tiyatrosunda unutulmaz bir müzik performansının tadını çıkaran insanlar. Turuncu tiyatro bir tren yolculuğu Marsilya dan, ama kısa tren gezisi sizi tarihe götürecek, Roma zamanlarına, ve müzik dünyasındaki en iyi dramatik performanslara.

Paris'ten Marsilya'ya Trenle

Marsilya'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Marsilya'dan Clermont Ferrand'a Trenle

 

saat Bir Tren Kaydet, muhteşem tatilinizi planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 12 trenle dünyanın en iyi müzik mekanları.

 

 

"Dünyanın En İyi 12 Müzik Mekanı" blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-music-venues-world%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)