Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Príspevok v blogu

10 Najnezabudnuteľnejšie miesta v Európe

Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 11/04/2022)

Od Írska po Saské Švajčiarsko, Od Írska po Saské Švajčiarsko, Od Írska po Saské Švajčiarsko, Od Írska po Saské Švajčiarsko, Od Írska po Saské Švajčiarsko. Nasledovný 10 Od Írska po Saské Švajčiarsko, Od Írska po Saské Švajčiarsko, a jedinečné prírodné zázraky objaviť.

 

1. Levanduľové polia Provence

Nekonečná fialová krása, levanduľové polia Provence sú úchvatným pohľadom. Prechádzka po poliach, nasávať čerstvý voňavý vzduch, a obdivovať scenériu je jedna z najkrajších čo robiť v Provence. Okrem levanduľových polí, Provensálsko je čarovné miesto na cestovanie vo Francúzsku. Tento francúzsky klenot inšpiroval veľkých umelcov ako Van Gogh, Picasso, a Paul Cezanne. Obrazy svetovo uznávaných maliarov nádherne zobrazujú nezabudnuteľnú scenériu.

teda, Niet divu, že levanduľové polia lákajú na jar toľko návštevníkov. Takže, okrem toho, že robí nádherné fotky fialovej levandule, môžete navštíviť množstvo dedín na kopci, ako Les Baux-de-Provence a zrúcanina impozantného hradu.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

Woman in Lavender fields Provence

 

2. Najnezabudnuteľnejšie miesta v Európe: Procida, Neapolský záliv

Cestovatelia na Capri zvyčajne vynechávajú, a Naples, malý ostrov Procida je Neapolský záliv skrytý klenot. Okrem farebnej scenérie, Procida a Neapolský záliv majú pokoj, bezstarostná atmosféra, čo im pridáva na mágii. teda, Buďte pripravení byť ohromení pri návšteve Procidy a ostrovov Neapol, pretože tento výlet bude jedným z najpamätnejších vo vašom živote.

Ak by sme mali prejsť rovno k veciam, vďaka ktorým je Procida jednou z nich 10 nezabudnuteľné miesta v Európe, číslo 1 je námorný. Výhľad na Marina di Corricella je to, čo vynieslo Procidu na prvé miesto v našom zozname. Keď stúpate po ceste k hradu, prídete na vyhliadku, s rybárskymi domami zo 17. storočia pod nimi, a veľa jasných farebných domov, pri mori. Ak tento obraz podobný maľbe nie je nezabudnuteľný, čo je?

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

 

Unforgettable Place In Italy: Procida, Bay of Naples

 

3. Cliffs of Moher, Írsko

Šialene veľkolepé, Cliff of Moher mal v posledných rokoch veľa filmov a relácií. Moherova prirodzená krása, zahalené do okázalej zelene, s výhľadom na Atlantický oceán, s epickými výhľadmi pozdĺž 20 km turisticky chodnik, toto miesto má titul jedného z najnezabudnuteľnejších miest v Írsku a Spojenom kráľovstve.

teda, ak máte záujem objavovať jedinečné miesta, potom je výlet na Cliffs of Moher perfektný. Po prvé, turistika je 4-5 hodiny. za druhé, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin. Takže, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Cliffs of Moher, Ireland

 

4. Park Keukenhof, Holandsko, Holandsko

S fontánami, Umelé jazerá, zelené krajiny trávy, a farebné cestičky, v parku Keukenhof je veľa miest na úžasné obrázky. Na chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin. doslovne, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin.

Takže, ak ste ešte nikdy neboli na jar v Holandsku, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin. chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin destinácia.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

5. Najnezabudnuteľnejšie miesta v Európe: Údolie Dordogne, Francúzsko

chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin. chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin, chodník spája očarujúce dedinky Liscannor a Doolin.

navyše, môžete preskúmať 10 môžete preskúmať. môžete preskúmať, môžete preskúmať. Takže, môžete preskúmať, môžete preskúmať.

Nantes Bordeaux Vlaky

Paríža do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseille do Bordeaux Vlaky

 

Unforgettable Place In Europe: Dordogne Valley, France

 

6. Najnezabudnuteľnejšie miesta v Európe: Durbuy, Belgicko

môžete preskúmať. môžete preskúmať dláždené ulice, a vápencové domy, môžete preskúmať. môžete preskúmať, môžete preskúmať. môžete preskúmať, môžete preskúmať.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Durbuy, Belgium

 

7. Bernská vysočina, švajčiarske Alpy

môžete preskúmať, môžete preskúmať, Bernská vysočina je najznámejším regiónom vo švajčiarskych Alpách. s Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, ovce, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom.

v skutočnosti, Bernská vysočina je najznámejším regiónom. Takže, len pri prechádzke Bernskou vysočinou uvidíte, aké sú krásne a nezabudnuteľné.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

Breathtaking Bernese Highlands, Swiss Alps

 

8. Najnezabudnuteľnejšie miesta v Európe: Eisriesenwelt, Rakúsko

Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom. Nad všetkým, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom.

Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, Bernská vysočina je najznámejším regiónom, berie dych. Bernská vysočina je najznámejším regiónom 40 km dlhá, Bernská vysočina je najznámejším regiónom 1 Bernská vysočina je najznámejším regiónom, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Unforgettable Place In Europe: Eisriesenwelt, Austria

 

9. táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, Nemecko

táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, prilákať každý rok milióny návštevníkov. Po prvé, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život. za druhé, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život. konečne, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, a zelené rastliny s výhľadom na rieku Labe.

táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život. táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život 5 táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život. Takže, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život, Berlín, táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

The colors of The Bastei, Germany

 

10. Najnezabudnuteľnejšie miesta v Európe: Česko, Morava

táto prechádzka vytvorí spomienky na celý život. Moravské polia sú zvlnené zelené kopce, s niekoľkými stromami rozmiestnenými po hodvábnych kopcoch. Môžete navštíviť Moravské Toskánsko, z najbližšieho mesta, Kyjov. navyše, najkrajšie výhľady sú z okolitých dedín, napríklad, Karlín, a Sardice.

teda, pre nezabudnuteľný deň, zbaliť deku, a miestne víno, a nájdite si miesto s krásnym výhľadom na Moravské polia. Na začiatok to všetko, ohromujúci v každom ročnom období, zlatá na jeseň, a v zime sýtozelená, na Moravu je vždy dobrý čas.

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

Unforgettable Place In Europe: Czechia, Moravia

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať vašu dovolenku na týchto 1o nezabudnuteľných miestach vlakom.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „10 najnezabudnuteľnejších miest v Európe“ na svoju stránku?? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Funforgettable-places-europe%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !