Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 28/08/2021)

Amsterdam je nádherné mesto na návštevu. je tu toľko vidieť a robiť tu, že budete pravdepodobne nikdy nudiť. Avšak, to by ešte bolo skvelé miešať veci do poriadku. To je preto, že Amsterdam je skvelým východiskovým bodom pre niekoľko úžasných výlety.

Takže, Ak chcete ísť na niektoré z najlepších výlety z Amsterdamu, musíte si vybrať to správne miesto. V tomto článku, budeme pokrývať prvých päť výlety môžete podniknúť Amsterdam. Tiež, my vám poskytne všetky potrebné informácie o a ako sa dostať do týchto miest vlakom. Do konca kusu, budete mať všetko, čo potrebujete na začatie neuveriteľného dobrodružstva v Amsterdame!

 

1. Londýn: Jeden z najlepších jednodňových výletov z Amsterdamu!

Pri rozhodovaní o tom ísť na výlet z Amsterdamu, Väčšina ľudí sa rozhodnú pre niečo v okolí. Čo príde na myseľ, sú mestá v Holandsku, Belgicko, a možná Nemecko. Avšak, len zriedka sa rozhodnú ísť do Londýna.

Podľa nášho názoru, To je jeden z najlepších jednodňové výlety z Amsterdamu môžete podniknúť. prečo? Je to preto, že tento výlet je často prehliadaná,. Z toho dôvodu, môžete mať jedinečný zážitok bez toho aby sa museli obťažovať s príliš mnoho turistov vytesnenie svoj priestor.

Na vrchu tamtoho, Londýn je obrovské mesto s množstvom zaujímavých vecí vidieť a robiť. Plus, je plná histórie a nádhernou architektúrou. Ak tomu tak nie je všetko, budete tiež získať šancu prejsť Pod preslávený anglický Channel.

Ak sa rozhodnete ísť, Tu je malá informácie, ktoré potrebujete na cesta vlakom. To trvá asi štyri hodiny, než dosiahne Londýna vlakom. Je to trochu dlhšie, ale ako si mnoho ľudí cestovať do rovnako vzdialených oblastiach od Amsterdamu, to je viac než uskutočniteľné. Všetko, čo musíte urobiť, je na samom začiatku a návrat neskoro, a budete skončiť s celý deň v Londýne.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

London Best Day Trips from Amsterdam

 

2. Použité: Kde Rozprávka začína

Všetci vieme, že krása Amsterdam predovšetkým spočíva v jeho kanálov a architektúra. Avšak, vedeli ste, že všetko existuje v Bruggách, Belgicko? Po všetkom, Je Bruges nazývajú Benátky severu, nie je Amsterdam!

Čo je viac, Bruges má nielen všetko, ale je jedným z najlepších rozprávka miest v celej Európe. Ktorá robí tam výlet jedno z najlepších riešení pre vaše výlety z Amsterdamu.

Ak sa rozhodnete ísť do Brugg, budete mať príležitosť obdivovať jedny z najkrajších stredovekých stavieb v celej Európe. A ak to nestačilo, Bruggy sa môže pochváliť niektorými z najchutnejšie ručne vyrábaná čokoláda!

Pri prechode z Amsterdamu do Brugg, môžete ľahko ísť vlakom. Celá cesta je veľmi lacné, a to bude trvať menej ako tri hodiny, než dosiahne magické mesto.

Amsterdam Bruges Vlaky

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Bruges: Where The Fairy Tale Begins

 

3. Haag: Nemôžete to minúť!

Zo všetkých jednodňových výletov z Amsterdamu si môžete vziať, Hague je ten, ktorý by nemal chýbať. Hlavným dôvodom je skutočnosť, že Haag je jedným z najdôležitejších miest v Holandsku. To je tiež jeden z najkrajších.

Človek by nemal potrebovať žiadne ďalšie dôvody pre návštevu. Avšak, Ak chcete vedieť viac, mali by ste si byť vedomí toho, že Hague je veľmi blízko do Amsterdamu. Na cesta vlakom trvá len asi hodinu a je veľmi lacné.

Hague je sídlo vlády v Holandsku, takže môžete očakávať, že mnoho pôsobivých stavieb. Mesto je tiež umiestnenie Medzinárodného súdneho dvora, čo je ďalší miesto, ktoré musíte vidieť.

Na koniec, keď sa dostanete na Hague, uistite sa, že k návšteve Madurodam. Ide o miniatúrne parku sa určite zbožňujem.

Brusel do Haagu Vlaky

Antwerp do Haagu Vlaky

Ghent k Haagskej Vlaky

Brugge k Haagskej Vlaky

 

 

4. kolínska: Často Zmeškané Gem Z Nemecka

Nemecko je krajinou naplnený mnohých úžasných miest. Avšak, zriedka ľudia považujú väčšina z nich za jednu zo svojich výletov z Amsterdamu.

Aj napriek tomu, že je prípad, Nemecko je stále stojí za návštevu. To je obzvlášť pravda, ak ste sa rozhodli ísť do Kolína, často zabudli klenot západného Nemecka. Nádherné Mesto leží na brehu rovnako nádherné Rýna. Čo je viac, Kolín nad Rýnom je centrom ekonomiky, kultúra, a cestovný ruch západného Nemecka.

Ak sa rozhodnete ísť na to nádherné mesto, budete mať tisíce rokov histórie obdivovať. V úplnom centre mesta leží a mohutná katedrála. Je to jeden z najviac úžasné bohoslužby budete mať možnosť vidieť v celej Európe.

Dobrú vec, o Kolíne nad Rýnom je, že to je len asi tri hodiny cesty cez vlak. Takže, ak ste sa rozhodli ísť tam na výlet, dorazíte do mesta v žiadnom okamihu.

Berlín do Aachenu Vlaky

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Aachen do Kolína Vlaky

Cologne: An Often Missed Gem Of Germany

 

5. Celodenný výlet do Paríža z Amsterdamu: Čo viac dodať?

Ciest vlakom z Amsterdamu do Paríža býval veľmi dlho. Avšak, ako neskoré, oni len posledné asi tri hodiny, Vďaka Paris je ideálny cieľ pre jednu z vašich Jednodňové výlety z Amsterdam.

Známy pre svoje múzea umenia, architektúra, a kuchyne, Paríž je jeden cieľ, ktorý nie je treba predstavovať. Existuje len málo povedať o tomto slávnom meste, ktoré by mohli ďalej ho idealizovať alebo lákať.

Z Eifel veže do Versailles, Paris sa naplní až po okraj miesta na navštívenie a čo robiť. Mesto svetla je najviac obľúbenou destináciou po celom svete, a všetci vieme, prečo. Takže, Nestrácajte čas čítaním o tom a len ísť tam!

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Paris Best Day Trips from Amsterdam

 

Spodný riadok

Týchto päť najlepších výlety z Amsterdamu si istí, že vaša dovolenka nezabudnuteľné, a pretože sú ľahko dosiahnuteľné vlakom, nemáte žiadnu výhovorku, aby návštevu, ak ste v Európe!

 

A, Ak máš nejaké otázky, kľudne sa ozvite Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepší Jednodňové výlety z Amsterdamu vlakom” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-amsterdam/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)