Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 28/08/2021)

Amsterdam ziyareti için muhteşem bir şehir. Var görmek ve yapmak çok Burada muhtemelen bıkmak asla. ancak, yine ortalığı karıştırmak için çok iyi olurdu. Amsterdam birçok şaşırtıcı günlük geziler için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır Bunun sebebi.

Böyle, Eğer Amsterdam en iyi günlük geziler bazı gitmek isterseniz, Doğru yeri seçmek zorunda. Bu makalede, Size Amsterdam'dan alabilir ilk beş günlük geziler kapsayacak. Ayrıca, Size nasıl bu yerleri ulaşmak için tüm size gereken bilgileri ve verecektir trenle. parçanın sonunda, Amsterdam'da inanılmaz bir maceraya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.!

 

1. Londra: Amsterdam'dan Çok İyi Gün gezilerinden birinde!

Amsterdam'dan günde seyahate gitmek karar verirken, Çoğu insan çevresinde herhangi bir şey için tercih. Ne Hollanda'da şehirler vardır akla gelen, Belçika, ve belki Almanya. ancak, nadiren Londra'ya gitmeye karar.

Kanımızca, Bu atabileceğiniz Amsterdam'dan en iyi günlük geziler biridir. Niye ya? Bu günlük gezi genellikle göz ardı edilir Bunun sebebi. Bu sebepten dolayı, Eğer bir olabilir benzersiz bir deneyim Çok fazla turist uğraşmadan Alanınızı kalabalık.

Üstüne üstlük, Londra heyecan verici şeylerden bir sürü büyük bir şehir görmek ve yapmaktır. Artı, tarihin ve muhteşem mimarisi dolu. hepsi değil bunun ise, Ayrıca altından geçmek şansı elde edecek ünlü ingiliz kanalı.

Gitmeye karar varsa, Burada üzerinde gerek biraz bilgi olduğunu tren yolculuğu. Bu tren yoluyla Londra'ya ulaşması etrafında dört saat sürer. Biraz daha uzundur, ancak birçok kişi Amsterdam eşit uzaklıkta alanlara giderken, bunun mümkün daha fazladır. Tek yapmanız gereken tek şey erken başlamak ve geç dönmek edilir, ve Londra'da bütün bir gün sonra sahip olacağını.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

London Best Day Trips from Amsterdam

 

2. Kullanılmış: Nerede Masal Başlıyor

Hepimiz kendi kanalları ve mimaride olduğu Amsterdam güzelliği esas yalan biliyorum. ancak, Bunların tümü Bruges varolduğunu biliyor muydunuz, Belçika? Hepsinden sonra, bunların Kuzeyin Venedik'i diyoruz Bruges olduğunu, değil Amsterdam!

Dahası, Bruges sadece bütün bunlar vardır ama en iyi biridir peri masalı Tüm Avrupa'nın kasaba. Yani Amsterdam adresinin günlük geziler için orada bir gezi iyi çözümlerden biri yapar.

Bruges için gitmeye karar verirseniz, tüm Avrupa'nın en güzel ortaçağ binalarının bazılarında hayret şansın olacak. Ve bu yetmezmiş, Bruges en lezzetli bazılarını barındırmaktadır el yapımı çikolata!

Ne zaman Amsterdam'dan Bruges gidiyor, Kolayca yapabilirsiniz trenle gitmek. Tüm gezi çok ucuz, ve büyülü kent merkezine ulaşmak için size üç saatten az sürer.

Amsterdam Bruges trenleri

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Gent Bruges trenleri

Bruges: Where The Fairy Tale Begins

 

3. Lahey: Bunu mutlaka görmelisin!

Amsterdam'dan bütün günlük geziler dışında atabileceğiniz, Hague kaçırılmaması gereken biridir. Bunun temel nedeni, Lahey'in Hollanda'nın en önemli şehirlerinden biri olmasıdır.. Aynı zamanda en güzel biridir.

Bir ziyaret için hiçbir nedeniniz olmamalı. ancak, Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Eğer Lahey Amsterdam çok yakın bilmelidir. , tren yolculuğu sadece bir saat sürer ve son derece ucuz.

Hague Hollanda'da hükümet koltuğu, etkileyici binalar çok görmeyi bekleyebilirsiniz böylece. Kent ayrıca Uluslararası Adalet Divanı konumudur, başka bir şeydir görülmesi gereken yer.

Sonunda, Eğer Hague ulaştığında, ziyaret ettiğinizden emin olun Madurodam. Bu minyatür kesinlikle tapıyorum sana edecektir parkı edilir.

Lahey Trains Brüksel

Antwerp Lahey trenleri

Ghent Lahey trenleri

Brugge Lahey trenleri

 

 

4. Köln: Almanya'da Of An Genellikle Cevapsız Gem

Almanya birçok şaşırtıcı şehirler ile dolu bir ülkedir. ancak, Nadiren insanlar Amsterdam'dan onların günlük geziler biri için çoğu düşünüyorsunuz.

Eğer durum olmasına rağmen, Almanya hala ziyaret değer. Eğer Köln gitmeye karar verirseniz Yani özellikle doğrudur, Batı Almanya sık sık unutulan bir mücevher. aynı derecede muhteşem Ren Nehri kıyısında muhteşem şehir yatıyor. Dahası, Köln ekonominin merkezidir, kültür, ve Batı Almanya'nın turizm.

Eğer bu muhteşem şehre gitmeye karar verirseniz, Eğer hayran tarihin binlerce yıllık sahip olacak. Şehrin tam merkezinde bir büyük katedral. Bu en biridir ibadet çarpıcı yerleri Eğer tüm Avrupa'nın görmek için alacak.

Köln hakkında iyi şey, sadece yaklaşık üç saat uzaklıkta olmasıdır aracılığıyla tren. Böyle, Eğer bir günlük gezi için oraya gitmeye karar verirseniz, hiçbir zaman kenti ulaşacak.

Berlin Aachen trenleri

Köln Trains Frankfurt

Dresden Köln trenleri

Aachen Köln trenleri

Cologne: An Often Missed Gem Of Germany

 

5. Amsterdam'dan Paris'e Günlük Gezi: To Say What Daha?

Paris'e Amsterdam'dan Tren gezileri çok uzun eskiden. ancak, Uzun zamandır,, Onlar sadece son yaklaşık üç saat, biri için Paris'i mükemmel bir hedef yapmak senin Amsterdam'dan günlük geziler.

onun sanat müzeleriyle ünlü, mimari, ve mutfağı, Paris hiçbir tanıtıma ihtiyacı bir yer. Orada çok az romantize veya sizi baştan ayrıca olabilir bu ünlü şehir hakkında söylenecek.

Versay'a Eifel Kulesi, Paris ile ağzına kadar doldurulur Ziyaret edilecek yerler ve yapılacak şeyler. Işığın şehir tüm dünyada en fazla tercih edilen, ve hepimiz Neden biliyor. Böyle, Bu konuda ve sadece zaman okuma boşa harcamayın oraya git!

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

Paris Best Day Trips from Amsterdam

 

Alt çizgi

Amsterdam'dan Bu beş iyi günlük geziler tatil unutulmaz kılmak için emin, ve hepsi trenle kolayca ulaşılabilir çünkü, Avrupa'da olduğunda ziyareti için hiçbir bahane!

 

Ve, Eğer sorunuz varsa, temas kurmaktan çekinmeyin Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Amsterdam By Trenden İyi Gün Gezileri” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-amsterdam/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)