Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 02/08/2021)

vzrušujúce časť cestovanie v zahraničí je nepredvídateľnosť skúseností. Keď cestujete do cudzej krajiny, budete vystavení rozdielne kultúry, nastavenie, a skúsenosti. Dokonca aj keď si urobiť nejaké výskum, ste si istí, musí byť zaskočení niektorými čo nájdete. bohužiaľ, nie všetci prekvapenie narazíte môžu byť dobrí, a len preto, že sú na dovolenke neznamená, že sú imúnne voči ublížiť.

Možno nebudete chcieť veriť, že tieto nešťastie sa môže stať pre vás, ale musíte byť pripravení na možnosť, že vás, alebo blízkej osoby, bude vyžadovať lekársku starostlivosť a zároveň ďaleko od domova. Či už je to tak jednoduché, ako sekanie zub, spraining členok, s horúčkou, alebo máte infarkt, obdržaní lekárskej starostlivosti, ktorú potrebujete, nemusí byť tak jednoduché, ako by to bolo v Spojených štátoch.

To je preto, že väčšina tradičné zdravotné poistenie plány nepresahujú pokrytie rámec toho, čo sa deje na americkej pôde. To znamená, že by mohol byť na háku za tisíce dolárov v nákladoch na zdravotnú starostlivosť pre starostlivosť dostanete, v zámorí. To je dôvod, prečo žiadny cestovateľ by nemali byť cestovné zdravotné poistenie. Tieto špecializované plány pôjde, kde sa vaše domáce pokrytie nebude, zabezpečí, že budete môcť užite si jazdu bez obáv o nepredvídateľné happeningu.

Pre viac informácie o cestovaní zdravotné poistenie a prečo by ste mali myslieť na jeho získanie, nájdete v príručke obsiahnuté nižšie.

 

Prečo je cestovné zdravotné poistenie dobrý nápad?

• Ak cestujete do cudzej krajiny môže zaviesť rad zdravotných rizík. Napríklad, kvalita vody nemusí byť rovnaká, čo vedie k závažným infekciám. Rôzne podnebie môže namáhať pre-existujúce podmienky, ako sú srdcové ochorenia alebo alergie, takže vám zle vybavení zvládnuť situáciu.

• Aj v prípade, že už máte zdravotné poistenie, mohlo by vás nevzťahuje mimo územia Spojených štátov. To znamená, že všetky choroby alebo zranenia stretnete na cestách do zahraničia by mohlo mať za následok extrémne vysoké účty za lekársku starostlivosť.

• Ak navštívite vzdialenú časť sveta a vyžadujú okamžitú lekársku pomoc, budete musieť byť evakuovaný do nemocnice. Bez riadneho poistného krytia, to môže stáť desiatky tisíc dolárov na vrchole akýchkoľvek iných súvisiacich nákladov.

• V niektorých prípadoch, môže byť nutné mať cestovné zdravotné poistenie po celú dobu trvania cesty. Napríklad, návštevníkov do Ruska, Kuba, a národy v schengenskom priestore EÚ musí preukázať, že majú pokrytie.

• Hoci cestovné zdravotné poistenie môže byť veľmi cenná, to zvyčajne tvorí menej ako 10 percent všetkých cestovné poistných produktov nakúpených cestujúci, pričom je relatívne lacná.

 

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Ako cestovné zdravotné poistenie Chráni vás


• Cestovné zdravotné poistenie sa líši od štandardných zásad cestovného poistenia predovšetkým v tom, že neposkytuje pokrytie nákladov spojených so zrušením, meškania, alebo prerušenia.

• S cestovné zdravotné poistenie, môžete mať pokrytie v prípade nečakaného zdravotného núdze. Títo môžu siahať od zlomeného zuba alebo záchvatu otravy jedlom až po život ohrozujúce zranenia a infarktov.

• Jednou z hlavných výhod tejto politiky je, že vám poskytne 24/7 Podpora viacerých jazykov, ktoré vám pomôžu koordinovať s personálom zdravotnej starostlivosti v zahraničí.

• Tieto politiky zvyčajne poskytujú pokrytie pre to, čo je všeobecne považované za kľúčový lekársky výdavky. Patrí medzi ne návštevy núdzového izby, evakuačné služby, a preprava Náklady vynaložené na dosiahnutie vhodného zdravotníckeho zariadenia.

• Medzi najčastejšie plány pokrýva jednu cestu, ale tiež je možné zakúpiť na pokrytie obdobia tak dlho, kým 12 mesiaca. Dlhodobá zdravotnú starostlivosť pre tých, ktorí často cestujú, alebo po dlhší čas tiež možné zakúpiť v mesačných prírastkoch.

 

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Pripravení začať prezeranie voľby? Rezervovať lístok na vlak teraz, zatiaľ čo teplé počasie vydrží, s pomocou Uložiť vlak!

 

Chcete vložiť naše blogu “Najokázalejších univerzít v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-need-for-travel-medical-insurance%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

 

Na stiahnutie tu vo formáte PDF k tomuto článku, ktorá bola poskytnutá na uloženie vlaku Senior Služby Illinois