Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 21/02/2021)

Švajčiarske vlaky sú najlepšie v Európe v súlade s Boston Consulting Group. Po prvé, Švajčiari dosiahnuť vysoké hodnotenie aj napriek pád kvalitu. švajčiarsky dosiahnuť 7.2 celkový dojem z 10. zatiaľ čo Dánsko, Fínsko, a Nemecko všetko dosiahnuté 6+ hodnotenie. medzi hodnotenia, Je obzvlášť dôležité spomenúť, že Bulharsko dosiahlo nízky rating 1.9. Švajčiarsko dosiahla vysoké hodnotenie, pretože získal plný počet bodov na strane intenzita použitie.

 

švajčiarskej vlaky
Ohromujúci scenérie na palube švajčiarskej vlaky.

Podrobnosti o správe

Okrem toho na dosiahnutie vysokej hodnotenie, Švajčiarske vlaky sa tiež považujú za dobrú hodnotu za peniaze. Index hodnotenia sú nasledovné;

Stupeň 1

Švajčiarsko (7.2)

Dánsko (6.8)

Fínsko (6.6)

Nemecko a Rakúsko (6.1)

Švédsko Francúzsko (6.0)

————————————————————————-

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

Stupeň 2

Británii a The Holandsko (5.3)

Španielsko (5.0)

Belgicko (4.6)

Taliansko (4.5)

————————————————————————-

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Lugano do Ženevy Vlaky

 

Stupeň 3

Rumunsko a Bulharsko (1.9)

————————————————————————-

Mníchov do Bazilej Vlaky

Zurich do Bazilej Vlaky

Bern Bazilej Vlaky

Geneva do Bazilej Vlaky

 

Čo robí švajčiarskej vlaky najlepší v Európe?

Po prvé, existuje niekoľko faktorov, ktoré robia Swiss vlakom najlepší v Európe. Nielen, že švajčiarske vlaky poskytovať najlepšie spoľahlivosť a presnosť v Európe, ale aj oni sú považované za veľmi bezpečné s dobrou kvalitou služieb. Švajčiari sú najčastejšími vlakov cestujúci v Európe s viac ako 10,000 vlaky, ktoré jazdia denne na 3000 km železničná sieť. Švajčiarska železničná sieť má najväčšie využitie kapacít v Európe.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Lucerna na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

https://www.youtube.com/watch?v = D2wPhSjx09I

 

Malý je lepšie

Tam je dôvod, prečo švajčiarskej vlaky bola zaradil číslo 1 od tej doby 2012. Krajiny s malými železničnými sieťami (pod 6,000 km) všetci videli ich ratingy zlepšujú počas tejto doby. To zahŕňa Švajčiarsko, Dánsko, Fínsko, Nórsko, Holandsko, a Luxembursko. Tieto krajiny poskytujú vyššiu presnosť, rail percento high-speed a ponúkajú nižšie náklady na kilometer za svoje služby. Rovnako dôležité, Tieto krajiny vlaky majú menej nehôd a úmrtí, ktorá zlepšuje ich celkovú bezpečnostnú skóre.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

Najlepšie miesta k návšteve vo Švajčiarsku so švajčiarskymi vlaky

Existuje mnoho krásnych destinácií na návštevu vo Švajčiarsku napriek svojim malým rozmerom. Alpy a ľadovce sú hlavným lákadlom, ale cestujúci tiež tešiť staroveký zámky, jasný tyrkysová jazera, a bukolický krajina. Každej ročnej dobe si môžete vychutnať turistika, korčuľovanie na ľade, festivaly a karnevaly vo Švajčiarsku. Okrem toho, vo Švajčiarsku je veľmi nízka miera kriminality, čo z neho robí bezpečnejšie miesto pre cestujúcich. Medzi nezabudnuteľné miesta vo Švajčiarsku patrí Matterhorn, Zermatt, ktorý je najfotografovanejšou horou na svete. rovnako, Hrad Chillon, Montreux je must-pozri pre turistov. Toto starobylé vodné tvrz, ktorá sa skladá z 25 Budovy a tri nádvoria je jedným z najnavštevovanejších historických stavieb na svete.

 

Rezervujte si švajčiarskej vlak s ušetriť Train

Na záver, existuje toľko dôvodov k cestovanie na švajčiarskej vlak. Staniciach vo Švajčiarsku sú pravdepodobne najviac krásne staniciach v Európe. Ak hľadáte romantickú dovolenku resp dych berúce mosty, Švajčiarsko je miesto, kam ísť. vziať 3 minúty teraz rezervovať vstupenky pre švajčiarsku vlaku na naše easy-to-use vlak stránky. Vstupenky je možné zakúpiť pomocou platobnej karty, a mnoho alternatívnych platby.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fswiss-trains-ranked-best-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)