Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 24/12/2021)
Euroopa on kuulus muu hulgas asju oma arhitektuuri ja ajalooliste kloostrid, mis on ajaloolise tähtsusega maailma.

 

Noravank, Vayots Dzor Maakond (Armeenia)

Noravank on üks kõige ajaloolise ja ikooniks kloostri kompleksid Vayots Dzor provints. Kirikut ümbritsevad teravad punased kivid, ja dramaatiline maastik on üks parimaid põhjustel uurida, Armeenia. Ajalooline Noravank ehitati euroopa 13th sajand ja tähendab "Uus Klooster" aastal armeenia. Klooster sai kultuuri ja hariduse keskus Armeenia.

Noravank-in-Armeenia

Tatev Klooster, Syunik Maakond (Armeenia)

Tatev on üks pärleid armeenia arhitektuur. Klooster ehitati 9.-13. Sajandil hariduskeskus ja sellel on Armeenia ajaloo jaoks ajalooline tähendus. Nimi klooster on huvitav päritolu. Seal on tore ja hell legend umbes kapten, kes ehitatud klooster. Ta oli innukas, et näha tema meistriteos taevast ja kes soovib, et tiivad palus Jumalat anda talle tiivad.

Jumal kuulas tema palved ja andis talle soovitav tiivad. Sõna "Tatev" on tõlgitud kui "annab tiivad". Kui te külastate kloostri te tunnete tõeline tähendus. Kloostri ümbritseb sügav Kuru igast küljest. Armeenia kirik mängis olulist rolli armeenlaste religioon ja kultuur. Ant tüüpi Armeenia turismimarsruuti annab teile võimaluse uurida vanim riigi.

Tiivad-Tatev-in-Armeenia

püha perekond, Barcelona (Hispaania)

püha perekond on kõige suurema külastatavusega ikooniks kiriku Hispaanias. Ehitus-monument ametlikult algas 1882. Arhitekt Francisco de Paula del Villar kujundati klassikalises gooti stiilis. Aga, sisse 1883 Antoni Gaudi muutis projekti ja ehitas a moodne arhitektuur mis on maailmas kuulus. Ehitus võiks olla lõpetatud 2026, eest sajas aastapäev ning Antoni Gaudi surma.

Arhitekt oli planeeritud ehitada 12 tornid, pühendatud Jeesuse Kristuse Jüngrid, üks Jeesuse emale, neli mälestuseks Evangelistide. Praegu, on valmis kaheksa tornid. Sees kirikus, Gaudi kujundas sambad õhukeste puutüvede kujul, mis muudavad metsa stiili. Alates templi ülaosas, saab näha muljetavaldav arvamusi linna.

Sagrada-Family-Barcelona

Borgund Hoida, Borgund (Norra)

Värss kirik on Norra kõige ägedam vaatamisväärsus. See on ehitatud 1180 ja on pühendatud Apostel Andreas. Seda tüüpi kirikud on Norra arhitektuuri kõige olulisemad ikoonid. Mõned tema õrn atribuudid on liialdatult nikerdatud portaalid ja ristid ja nikerdatud dragon juhid kohta katused. See stiil oli levinud Skandinaavias ja kasutada Suurbritannias liiga.

Piirkonda ümbritseb rikkalik ajalooline pärand. Vindhellavegen on lähedal kirik ja soovitab ilus jalgsi võimalusi. See ajalooline maantee sõlmiti "Norra kõige ilusam tee" norra Avalike Teede Halduse 2014.

Borgund-Värss

Duomo, Milano (Itaalia)

Duomo asub Milano põhjaosas, selle suurim katedraal, mis on üks kõige ägedam ja atraktiivne struktuuride maailmas. Milano isand ja peapiiskop soovivad ehitada a ainulaadne katedraal mis paneks rahva tundma Jumala au ja linnaühendust. Duomo ehitamine hõlmas konstruktoreid, käsitööliste, ja käsitöölised üle kogu Euroopa. Iga töötaja kogemused ja usinus aitasid luua Rahvusvaheline Gooti Duomo.

Seda stiili iseloomustab kõrgus ja dramaatiline viimistlus. Kogu struktuur on üle 3400 kujud, 135 gargoyles, ja 700 marmor arvud, mis iseloomustavad Duomo. Alates kõrgeim tipp, kus saab ronida trepist või võtta lift, sa näed ilus Madonnia, kuldne esindus pronksist Mary ja selge päeva jooksul saavad nautida hingematvad vaated Milano.

Genova sihtkohta Milaano rongid

Rooma Milano rongid

Bologna Milano rongid

Verona Milano rongid

 

Duomo-Milano

Hallgrimskirkja, Reykjavik (Island)

Hallgrímskirkja kirik on Reykjaviki kõrgeim ja suurim hoone ning see on nähtav kogu linnas. Kirik on 74,5 meetrit kõrge ja turistid saab sisestada kiriku ja nautida monumendi vaadata. Hoone ehitus algas 1945 ja valmis aastal 1986. Modernistlik kirik sarnanes basaltlaavavooludega, kui laava jahtub kivisse.

Hallgrímskirkja-Reykjavik

Torud on kaugel nelja käsiraamatud ja pedaal. Seal on 102 kohal, 72 peatub, ja 5275 torud ja 15 meetrit pikk, üle kaaluma 25 toonid. Hoone on võimas ja suudab täita püha ja suur ruum. Ehitus orel valmis 1992 ja seda on kasutatud erinevaid salvestisi.

 

Kas olete valmis, et näha, mõned Ikooniks Kirikud Ja Kloostrid Euroopas? Saad kõik need sihtkohad lihtsalt abiga Salvesta rong ! Ilma varjatud lisatasud, teil rohkem kulutada fantastiline seljas ja head ajad!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ficonic-churches-and-monasteries-in-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)