Lugemise aeg: 2 minutit
(Viimati uuendatud: 19/08/2022)

Kas otsite külastada Norra? Enamik külastajaid Euroopas leida rongi reisida luksuslik rõõm. Kas sa tead, miks? See annab juurdepääsu panoraamvaadetele, võttes teid unistuste pärismaailma. Mõtle siin mõned asjad, mida peaks teadma, kui iga Rongi-reisi Norrasse. Pärast läbimas need andmed, saate kergesti leida Rong broneeringu Koduleht lõpuleviimiseks asju.

 

Rail Vastab

Rail läbib, nagu enamikus riikides, mille väärtus on Norra liiga (Sõites eespool 14 päeva). See on suur säästes raha ja annab veelgi mugavuse hop rongid oma kiirust, ja ajakava. Võite võrrelda kulusid üldiselt, et hind raudtee läbima, arvu päevade ootate kulutada rongi. Mõned buss ja isegi laevaliinil, diskonteeritakse kui teil on raudtee läbima. Saate vaadata bussi ja parvlaevaühendus hõlmatud edasi oma reisi marsruudi.

 

rongisõit pärast lugemist seljakotiga vihjeid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

üldiselt, turistid leiavad Single rongipiletid palju mugavam katta kogu Norra. Samuti on odavam enamasti.

 

Broneeringud

Teil võib tekkida vajadus kohtade reserveerimise mõnedel juhtudel, mis maksab $ 5-20 paljude pika rongi seljas ja väljendada rongide. Konsulteerige Rong broneeringu Koduleht Euroopas, kontrollida sõiduplaanide broneeringud, sest see ei pruugi olla saadaval väljaspool Euroopat. Võite kasutada era- ja jagatud liiprid, peal öörongid koos teise klassi rongipileti möödub.

 

kaasamine

Ei ole raudtee läbima Norra katmiseks pikkus ja laius raudteede riigis. Aga, Nende läbib pakkuda diskonteeritud reisida mõned populaarsed bussi ja laevaliinil.

 

Norra lühikokkuvõte reisi

See reis viib teid Scenic raudtee-bussi-paadi-raudtee liinil uurida Sognefjord, ja sihtkohtade kohta Oslo-Bergen rongiliin. Võite helistada see rong reisipaketi Norra. Samuti on mõned vanuselised leevendused, mida saate kontrollida, kui reisite perega ja lapsed.

Me loodame, see blogi teeb paremini valmistuda teie järgmisele Norra reisile.

 

Reisimine Norra või kusagil mujal Euroopas? parim kodulehel Tellimus Rongid piletid on päästa Train

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-a-train-travel-to-norway-can-change-your-travel-experience%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)