Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 16/09/2022)

Cestování s dětmi do Evropy může být výzvou. Tak, je velmi důležité přidat několik aktivit, které by děti bavily, jako návštěva jednoho z 10 nejlepší zoologické zahrady v Evropě. Některé z nejlepších zoologických zahrad na světě jsou v Evropě. V srdci nejlepší města v Evropě, jsou zde zelené svatyně, a 10 nejlepší zoologické zahrady k návštěvě s dětmi v Evropě.

  • Železniční doprava je nejšetrnější k životnímu prostředí způsob, jak cestovat. Tento článek byl napsán vzdělávat o cestování vlakem a byl vyroben ušetřit Train, Nejlevnější jízdenky na vlak na světě.

1. Schonbrunn Zoo ve Vídni

Schonbrunn Zoo ve Vídni, je také domovem 500 druhy zvířat, od té doby 1752. Například, nejstarší zoo v Evropě je domovem afrického slona a pandy velké. The 42 akrů vídeňské zoo se nachází v paláci a má několik úžasných atrakcí pro děti a rodiče.

Například, dům deštného pralesa v zoo je úžasná umělá replika skutečného deštného pralesa s bouřkami. Když se touláte kolem, dávejte pozor na asijské vydry s malými drápy a upíří kraby. Dále, Dům ledních medvědů, tygři a gepardi, dům koala, a mnoho dalších domovů úžasná zvířata čekají na tebe.

Vstup do vídeňské zoo Schonbrunn je zdarma s vídeňským průkazem. Můžete se tam dostat pod zemí U4 Hietzing.

Ceny vlaků z Milána do Benátek

Ceny vlaků z Florencie do Benátek

Ceny vlaků z Bologny do Benátek

Ceny vlaků z Trevisa do Benátek

 

Schonbrunn Zoo In Vienna Elephant

2. 10 Nejlepší zoologické zahrady v Evropě: Alpská zoo v Innsbrucku

Nachází se v dechberoucí Tyrolsko v Rakousku, alpská zoo v Innsbrucku je domovem více než 150 živočišných druhů. Tuto úžasnou zoologickou zahradu najdete na úpatí pohoří Nordkette v rakouských Alpách. Tak, pokud plánujete rodinný výlet do Alp, určitě si udělejte čas na Alpenzoo Innsbruck.

Vaše děti by hnědé medvědy naprosto ohromily, Rys, zlatí orli, vydry, a mloka ohnivého. Je to jen několik druhů zvířat, které uvidíte v alpské zoo. Zatímco vaše děti budou zvířata obdivovat, budete odvezeni ohromující výhled.

Můžete se dostat do této úžasné zoo městskou hromadnou dopravou, z centrum města. Dále, existují různé možnosti vstupenek do zoo vhodné pro rozpočet, takže můžete vidět všechno.

Ceny vlaků z Mnichova do Innsbrucku

Ceny vlaků ze Salcburku do Innsbrucku

Ceny vlaků z Oberstdorf do Innsbruck

Ceny vlaků z Grazu do Innsbrucku

 

Bear in Alpine Zoo In Innsbruck

3. Nejlepší zoo v České republice: Pražská zoologická zahrada

Praha je známá svými ohromujícími mosty, scénické výhledy, architektura, a večírky. nicméně, jen málo lidí ví o pražské zoo, a to je čestné místo mezi nejlepšími zoo v Evropě, které můžete navštívit s dětmi.

o 5 kilometrech čtverečních činí pražskou zoo jednou z největších zoologických zahrad v Evropě, bydlení více než 4000 zvířata. Tím pádem, existuje spousta pavilonů a zvířat na pozdrav, například, Asijský slon Shanti, Bikira, přátelská gorila, a mnoho dalších jedinečných a krásných zvířat.

Pražská zoologická zahrada je otevřena denně a je přístupná autobusem nebo tramvají. Náš tip na skvělou rodinnou zábavu v Praze je naplánovat si celodenní rodinný výlet do pražské zoo, protože vaše děti by to všechno chtěly prozkoumat.

Ceny vlaků z Norimberku do Prahy

Ceny vlaků z Mnichova do Prahy

Ceny vlaků z Berlína do Prahy

Ceny vlaků z Vídně do Prahy

 

4. 10 Nejlepší zoologické zahrady v Evropě: Berlínská zoologická zahrada

Nejstarší zoo v Německu je domovem některých výjimečných zvířat na světě. Chilský plameňák a tučňák africký jsou jen některé ze zvláštních obyvatel, se kterými se setkáte při rodinné návštěvě berlínské zoo. Díky vzácným a exotickým zvířatům je Berlín jednou z nejlepších zoologických zahrad, které můžete navštívit se svými dětmi v Evropě.

Berlínská zoologická zahrada se nachází ve středu jedné z nejzajímavější města v Evropě, a zoo není výjimkou. Pokud jste ve městě na prodloužený víkend, pak byste si určitě měli udělat čas na jeden den v zoo, pavilony, a akvárium.

Jedna z nejlepších věcí v této zoo je, že existují speciální ceny letenek pro malé nebo velké rodiny, jediný vstup do zoo, nebo kombo se vstupem do akvária.

Ceny vlaků z Frankfurtu do Berlína

Ceny vlaků z Lipska do Berlína

Ceny vlaků z Hannoveru do Berlína

Ceny vlaků z Hamburku do Berlína

 

10 Best Zoos In Europe: Tigris in Berlin Zoological Garden

5. Nejúžasnější zoo v Hamburku: Zoo Hagenbeck

Hamburk je skvělý cíl přestávky ve městě, a zábavné město k návštěvě s dětmi. Hagenbeck Tierpark v Hamburku je jedním příkladem zábavné věci, kterou můžete v Hamburku dělat s dětmi. Je to jedna z nejlepších zoologických zahrad v Evropě a Německu. Domov pod širým nebem pro více než 1,800 zvířata, tato fantastická zoo má Severní ledový oceán. V Severním ledovém oceánu se vydáte na rodinné dobrodružství, a navštívit lední medvědy, tučňáci, a mořští medvědi.

Pokud jste v Hamburku několik dní, pak byste měli dostat hamburskou kartu. Tímto způsobem budete mít skvělé slevy turistické atrakce, a slevy na zoo a tropické akvárium v ​​zoo.

Ceny vlaků z Berlína do Hamburku

Ceny vlaků z Brém do Hamburku

Ceny vlaků z Hannoveru do Hamburku

Kolín nad Rýnem do Hamburku Ceny vlaků

 

Hamburg Hagenbeck Tierpark Penguin

6. Antverpská zoo v Belgii

Jeden z nejlepších 10 nejlepší zoologické zahrady v Evropě je antverpská zoo. Stejně jako kterákoli z úžasných zoologických zahrad na našem seznamu, v antverpské zoo můžete obdivovat nejkrásnější zvířata na světě. nicméně, jedna z věcí, které odlišují antverpskou zoo od ostatních zoo, je speciální program pro ohrožená zvířata, jako bonobové a okapi.

Nejlepší zoo v Belgii se za ta léta ohromně rozšířila. Zoo se rozrostla natolik, že není v centru města, velmi blízko hlavního nádraží. navíc, zoologická zahrada Skywalk odhalí nejvíce úchvatný panoramatický výhled zahrad a jedna z měst v Evropě, která jsou mimo cesty.

Ceny vlaků z Bruselu do Antverp

Ceny vlaků z Amsterdamu do Antverp

Ceny vlaků z Lille do Antverp

Ceny vlaků z Paříže do Antverp

 

Large Birds Antwerp Zoo In Belgium

7. Zoo La Palmyre v Les Mathes, Francie

Krásná zoologická zahrada Les Mathes v La Palmyre se nachází v zelených lesích a dunách. Jsou zde značené stezky, které vás a děti vezmou na výlet kolem světa zvířat a divů přírody v jedné z nejlepších zoologických zahrad v Evropě.

Divoké lachtany a divoké kočky, Karibské plameňáky, a obří želvy, je několik speciálních zvířat, které potkáte. Tato nádherná zoo se nachází v oblasti Nové Akvitánie ve Francii, na pobřeží Atlantiku, velké dobrodružství od Paříž vlakem.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Londýna do Paříže

Ceny vlaků z Rotterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Bruselu do Paříže

 

giraffe drinking water in La Palmyre Zoo In Les Mathes, France

8. Artis Zoo v Amsterdamu

Prostě 15 minut od centra města, najdete první zoo v Amsterdamu a jednu z nejlepších zoologických zahrad v Evropě. Artis Royal Zoo je domovem zeber, motýli, tropická ryba, a nejmenší organismy, které zaujmou vaše děti, v ARTIS-Mikropie.

A návštěva amsterdamské zoo je jednou z nejlepších rodinných aktivit v Amsterdamu. Se spoustou pavilonů, do akvária, a staré duby, Artis Zoo v Amsterdamu je jedním z malebných a zvláštní místa k návštěvě v Nizozemsku.

Raději si kupte vstupenku Artis Zoo a Micropia, abyste si mohli užít vše, co amsterdamská královská zoo nabízí.

Ceny vlaků z Bruselu do Amsterdamu

Ceny vlaků z Londýna do Amsterdamu

Ceny vlaků z Berlína do Amsterdamu

Ceny vlaků z Paříže do Amsterdamu

 

Lion Watchng Artis Zoo In Amsterdam

9. Nejlepší zoo v Anglii: Zoo v Chesteru

Největší zoo v Anglii se nachází v Cheshire a je domovem více než 35,000 zvířata. Zoo v Chesteru je jednou z nejlepších zoologických zahrad v Evropě, které můžete navštívit se svými dětmi, protože existuje tolik zvířat a zahrad, které můžete prozkoumat. Existují zvířata z celého světa, jako lemury, velký zoborožec, zoborožec, a mnoho dalších jedinečných zvířat.

Taky, pokud máte čas rozšířit svůj rodinný výlet, určitě navštivte krásné zahrady v zoo. Květinové sbírky v zoo v Chesteru mají světově proslulé jméno, a orchideje jsou naprosto výjimečné. Návštěva zoo v Chesteru je perfektní rodinná outdoorová aktivita.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Londýna

Ceny vlaků z Paříže do Londýna

Ceny vlaků z Berlína do Londýna

Ceny vlaků z Bruselu do Londýna

 

The best zoo in England is Chester Zoo

10. Nejlepší zoologické zahrady v Evropě: Zoo Basilej Ve Švýcarsku

Nejlepší zoo ve Švýcarsku se nachází v srdci Basileje. Zoo v Basileji je domovem zvířat z celého světa, a objevíte každé zvíře v jeho přirozeném obyvateli v různých výbězích.

Další úžasná věc, která staví bazilejskou zoo na naši 10 nejlepší zoologické zahrady v Evropě, je dětská zoo. Zde vaše děti získají neocenitelnou příležitost setkat se s domácími zvířaty z celého světa, pohladit je, a krmit je.

Návštěva zoo je úžasná outdoorová aktivita pro celou rodinu. Zelené zahrady a lesy, mimořádná zvířata a rostliny, bude fascinovat a bavit děti. The 10 nejlepší zoologické zahrady v Evropě, které můžete navštívit se svými dětmi, jsou skryté evropské drahokamy a stojí za to alespoň celodenní výlet.

Ceny vlaků z Mnichova do Basileje

Curych do Basilej Ceny vlaků

Ceny vlaků z Bern do Basileje

Ceny vlaků ze Ženevy do Basileje

 

Best Zoos In Europe: Basel Zoo In Switzerland

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat úžasnou návštěvu nejlepších zoologických zahrad v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „10 nejlepších zoologických zahrad, které můžete navštívit s dětmi v Evropě“?? Můžete buď pořídit naše fotografie a text, nebo nám můžete dát odkaz na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-zoos-visit-kids-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)