Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 16/09/2022)

Reisimine lastega Euroopasse saamine võib olla väljakutse. Niisiis, on väga oluline lisada mõned tegevused, mis lastele meeldiksid, nagu ühe külastuse külastamine 10 parimad loomaaiad Euroopas. Mõned maailma parimad loomaaiad asuvad Euroopas. Südames parimad linnad Euroopas, on rohelisi pühamuid, ja 10 parimad loomaaiad, mida lastega külastada Euroopas.

  • Raudteetransport on kõige keskkonnasõbralikum viis reisimiseks. See artikkel on kirjutatud harimise Train Reisimine ja tegi Salvesta Rong, Maailma odavaimad rongipiletid.

1. Schonbrunni loomaaed Viinis

Schonbrunn Loomaaed Viinis, on olnud ka kodus 500 loomaliigid, alates 1752. Näiteks, Euroopa vanimas loomaaias elab Aafrika elevant ja hiidpanda. The 42 aakri suurune Viini loomaaed asub palees ja pakub hämmastavaid vaatamisväärsusi lastele ja vanematele.

Näiteks, loomaaia vihmametsamaja on suurepärane inimtekkeline koopia tõelisest vihmametsast koos äikesega. Ekseldes ringi, et hoida silma peal Aasia väikeste küünistega saarmail ja vampiirikrabidel. Lisaks, Jääkaru maja, tiigrid ja gepardid, koala maja, ja palju muid kodusid imelised loomad ootavad sind.

Viini passi abil on sissepääs Viini Schonbrunni loomaaeda tasuta. Sinna pääseb U4 Hietzingi metrooga.

Milano - Veneetsia rongide hinnad

Firenze - Veneetsia rongide hinnad

Bologna - Veneetsia rongide hinnad

Treviso - Veneetsia rongide hinnad

 

Schonbrunn Zoo In Vienna Elephant

2. 10 Parimad loomaaiad Euroopas: Alpide loomaaed Innsbruckis

Asub hingematvalt Tirool Austrias, Innsbrucki Alpide loomaaias elab rohkem kui 150 loomaliikide. Selle hämmastava loomaaia leiate Nordkette mäeaheliku jalamilt Austria Alpides. Niisiis, kui plaanite perereisi Alpidesse, leidke kindlasti aega Alpenzoo Innsbrucki jaoks.

Teie lapsed oleksid pruunkarudest täiesti üllatunud, Ilves, kuldkotkad, saarmad, ja tulesalamandrit. Need on vaid mõned loomaliigid, mida saate näha Alpide loomaaias. Kuni teie lapsed imetlevad loomi, sind võtab ära vaatega.

Selle hämmastava loomaaia juurde pääseb ühistranspordiga, alates Kesklinn. Lisaks, seal on mitmesuguseid eelarvesõbralikke loomaaia pääsupunkte, nii et näete kõike.

Münchenist Innsbrucki rongide hinnad

Salzburgi ja Innsbrucki rongide hinnad

Oberstdorfi ja Innsbrucki rongide hinnad

Grazist Innsbrucki rongide hinnad

 

Bear in Alpine Zoo In Innsbruck

3. Tšehhi Vabariigi parim loomaaed: Praha zooloogiaed

Praha on kuulus oma vapustavate sildade poolest, maalilised vaated, arhitektuur, ja peod. Kuid, mitte paljud inimesed ei tea Praha loomaaiast, ja see on aukoht Euroopa parimate loomaaedade seas, mida lastega külastada.

o 5 ruutkilomeetri võrra on Praha loomaaed üks Euroopa suurimaid loomaaedu, eluase rohkem kui 4000 loomad. seega, tervitamiseks on palju paviljone ja loomi, näiteks, Shanti Aasia elevant, Bikira, sõbralik gorilla, ja veel palju unikaalseid ja ilusaid loomi.

Praha zooloogiaed on avatud iga päev ja sinna pääseb bussi või trammiga. Meie näpunäide suurepärase perelõbusa jaoks Prahas on planeerida kogu perepäevane reis Praha loomaaeda, sest teie lapsed tahaksid seda kõike kindlasti uurida.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

4. 10 Parimad loomaaiad Euroopas: Berliini loomaaed

Saksamaa vanimas loomaaias elavad mõned maailma erakordsed loomad. Tšiili flamingo ja Aafrika pingviin on vaid mõned erilistest elanikest, kellega kohtute Berliini loomaaia perevisiidil. Haruldased ja eksootilised loomad muudavad Berliini üheks parimaks loomaaiaks, mida oma lastega Euroopas külastada.

Berliini zooloogiaed asub ühe linna keskel kõige põnevamad linnad Euroopas, ja loomaaed pole erand. Kui olete linnas pikka nädalavahetust, siis peaks kindlasti loomaaias ühe päeva jaoks aega leidma, paviljonid, ja akvaarium.

Üks parimaid asju selles loomaaias on see, et neid on eripiletite hinnad väikestele või suurtele peredele, üks sissepääs loomaaeda, või kombineeritud akvaariumi sissepääsuga.

Frankfurdist Berliini rongide hinnad

Leipzigist Berliini rongide hinnad

Hannoverist Berliini rongide hinnad

Hamburgist Berliini rongide hinnad

 

10 Best Zoos In Europe: Tigris in Berlin Zoological Garden

5. Hamburgi kõige lahedam loomaaed: Hagenbecki loomaaed

Hamburg on suurepärane linnapuhkuse sihtkoht, ja lõbus linn, mida lastega külastada. Hagenbeck Tierpark Hamburgis on üks näide lõbusast tegevusest Hamburgis koos lastega. See on üks lahedamaid loomaaedu Euroopas ja Saksamaal. Vabaõhu kodu rohkem kui 1,800 loomad, selles fantastilises loomaaias on Põhja-Jäämeri. Põhja-Jäämeri on koht, kus alustatakse perekondlike seiklustega, ja külastage jääkarusid, pingviinid, ja merekarud.

Kui olete paar päeva Hamburgis, siis peaksite saama Hamburgi kaardi. Nii saate nautida suurepäraseid allahindlusi vaatamisväärsused, ning soodustused loomaaias ja loomaaias asuvas troopilises akvaariumis.

Berliinist Hamburgi rongide hinnad

Bremenist Hamburgi rongide hinnad

Hannoverist Hamburgi rongide hinnad

Kölnist Hamburgi rongide hinnad

 

Hamburg Hagenbeck Tierpark Penguin

6. Antwerpeni loomaaed Belgias

Üks tippu 10 parim loomaaed Euroopas on Antwerpeni loomaaed. Täpselt nagu kõik meie loendis olevad hämmastavad loomaaiad, Antwerpeni loomaaias saate imetleda maailma kauneimaid loomi. Kuid, üks asi, mis eristab Antwerpeni loomaaeda teistest loomaaedadest, on ohustatud loomade eriprogramm, nagu bonobod ja okapi.

Belgia parim loomaaed on aastatega tohutult laienenud. Loomaaed on nii palju kasvanud, et seda pole kesklinnas, Keskjaamale väga lähedal. enamgi veel, loomaaia Skywalk paljastab kõige rohkem hingematvalt panoraamvaade aedade ja ühe väljaspool Euroopat pekstud linnad.

Brüsselist Antwerpeni rongide hinnad

Amsterdami Antwerpeni rongide hinnad

Lille Antwerpeni rongide hinnad

Pariisi - Antwerpeni rongide hinnad

 

Large Birds Antwerp Zoo In Belgium

7. La Palmyre loomaaed Les Matheses, Prantsusmaa

La Palmyre'i kaunis Les Mathese loomaaed asub rohelistes metsades ja luidetel. Seal on tähistatud rajad, mis viivad teid ja lapsi reisile ümber loomade maailma ja looduse imesid ühes Euroopa parimas loomaaias.

Metsikud merilõvid ja metsikud kassid, Karpkala flamingod, ja hiiglaslikud kilpkonnad, on mõned erilised loomad, kellega kohtute. See imeline loomaaed asub Prantsusmaal Uus-Akvitania piirkonnas, Atlandi ookeani rannikul, suur seiklus aastast Pariis rongiga.

Amsterdamist Pariisi rongide hinnad

Londonist Pariisi rongide hinnad

Rotterdami Pariisi rongide hinnad

Brüsselist Pariisi rongide hinnad

 

giraffe drinking water in La Palmyre Zoo In Les Mathes, France

8. Artise loomaaed Amsterdamis

lihtsalt 15 minuti kaugusel kesklinnast, leiate esimese loomaaia Amsterdamis ja ühe Euroopa parimatest loomaaedadest. Artise kuninglikus loomaaias asuvad sebrad, liblikad, troopiline kala, ja kõige väiksemad organismid, mis teie lapsi köidavad, juures ARTIS-Micropia.

A Amsterdami loomaaia külastamine on üks parimaid peretegevusi, mida Amsterdamis teha saab. Rohkete paviljonidega, akvaariumi, ja vanad tammepuud, Artise loomaaed Amsterdamis on üks maalilisi ja spetsiaalsed külastatavad kohad Hollandis olles.

Ostke parem Artise loomaaia ja Micropia pilet, et nautida kõike, mida Amsterdami kuninglik loomaaed pakub.

Brüsselist Amsterdami rongide hinnad

Londonist Amsterdami rongide hinnad

Berliinist Amsterdami rongide hinnad

Pariisist Amsterdami rongide hinnad

 

Lion Watchng Artis Zoo In Amsterdam

9. Parim loomaaed Inglismaal: Chesteri loomaaed

Aastal asub Inglismaa suurim loomaaed Cheshire ja on koduks rohkem kui 35,000 loomad. Chesteri loomaaed on üks parimaid loomaaedu Euroopas, mida oma lastega külastada, kuna uurimiseks on nii palju loomi ja aedu. Loomi on kogu maailmast, nagu leemurid, suurepärane sarvlind, sarvlind, ja veel palju unikaalseid loomi.

Samuti, kui teil on aega oma pere väljasõitu pikendada, külastage kindlasti loomaaia kauneid aedu. Chesteri loomaaias on lillekollektsioonidel maailmas tuntud nimi, ja orhideed on täiesti erakordsed. Chesteri loomaaia külastus on ideaalne pere välitegevus.

Amsterdamist Londoni rongide hinnad

Pariisist Londonisse rongide hinnad

Berliinist Londoni rongide hinnad

Brüsselist Londoni rongide hinnad

 

The best zoo in England is Chester Zoo

10. Parimad loomaaiad Euroopas: Baseli loomaaed Šveitsis

Šveitsi parim loomaaed asub Baseli südames. Baseli loomaaias elavad loomad üle kogu maailma, ja avastate iga üksiku looma oma loomulikus elanikus erinevates ümbristes.

Veel üks hämmastav asi, mis paneb Baseli loomaaia meie peale 10 parimad loomaaiad Euroopas, on laste loomaaed. Siin saavad teie lapsed hindamatu võimaluse kohtuda koduloomadega üle kogu maailma, paita neid, ja neid sööta.

Loomaaia külastamine on hämmastav tegevus õues kogu perele. Rohelised aiad ja metsad, erakordsed loomad ja taimed, võlub ja lõbustab lapsi. The 10 parimad loomaaiad Euroopas, mida oma lastega külastada, on Euroopa varjatud kalliskivid ja on väärt vähemalt terve päevase reisi.

Münchenist Baseli rongide hinnad

Zürichist Baseli rongide hinnad

Bernist Baseli rongide hinnad

Genfist Baseli rongide hinnad

 

Best Zoos In Europe: Basel Zoo In Switzerland

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil planeerida hämmastavat rongiga külastamist Euroopa parimatesse loomaaedadesse.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "10 parimat loomaaeda, mida oma lastega Euroopas külastada"? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-zoos-visit-kids-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)