Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 16/09/2022)

Holland on fantastiline puhkusekoht, pakkudes rahulikku õhkkonda, rikas kultuur, ja ilus arhitektuur. 10 Madalmaade reisikava on enam kui piisav, et avastada selle kuulsaid kohti ja seda harukordset rada. Niisiis, pakkige mugavad kingad, ja olge valmis palju rattaga sõitma, uitamine, ja avastama Euroopa roheliseimas riigis.

päev 1 Teie Hollandi reisidest – Amsterdam

Kui saabute Hollandisse lennuga, suure tõenäosusega jõuate Amsterdami. See ikooniline Euroopa linn on iga Hollandi reisi alguspunkt. Kuigi 2 päevad Amsterdamis ei ole kaugeltki piisav aeg turgude avastamiseks, kanalid, ja võluvad linnaosad, see on ideaalne algus a 10 päevane reisiteekond Hollandis.

Niisiis, suurepärane viis Amsterdami lahedate hõngude nautimiseks on alustada oma esimest päeva Jordaanis ja kanalites, Amsterdami vanim linnaosa. Väikeste armsate kohvikutega, kohalikud butiigid, ja kaunis Hollandi arhitektuur, see piirkond on nii võluv, et tahaks jääda terveks päevaks. Kuid, saate ikkagi Anne Franki maja külastada, tulbi- ja juustumuuseum, ja külastage Winkle'is kuulsat õunastruudlit 43.

Kuigi see võib tunduda liiga palju, kõik need suurepärased kohad on üksteisest jalutuskäigu kaugusel, nii säästate palju aega ja naudite siiski mõnda Amsterdami parimad vaatamisväärsused.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Viennese Coffee With Tiny Dessert

päev 2: Amsterdam

Teine päev Amsterdamis peaks algama muuseumide külastamisega’ linnaosa. Van Goghi muuseum, Rijksmuseum, ja Moco muuseum asuvad sama väljaku ümber, mida nimetatakse ka Amsterdami trammi muuseumi väljakupeatuseks. Moco sobib suurepäraselt kaasaegse kunsti entusiastidele, Van Gogh kunstisõpradele, ja Rijksmuseum neile, kes soovivad Hollandi ajaloo kohta rohkem teada saada, kultuur, ja kunsti.

Pärast päeva kunstilise osa läbimist, võite minna Albert Cuypi turule, et süüa ja osta. See tänavaturg pakub suurepärast valikut värskeid puuvilju, kohalikud toidud, Suveniir, ja mis tahes tüüpi ostlemine. Albert Cuypi turg on üks Amsterdami tipphetki, seega leidke oma ajal külastuseks aega 10 päevane reis Hollandisse.

Bremen sihtkohta Amsterdam rongid

Hannover Amsterdami rongid

Bielefeld Amsterdami rongid

Hamburg Amsterdami rongid

 

Tulips Farmer's Market In Amsterdam

päev 3: Päevareis Volendami, Edam ja Zaanse Schans

Need 3 võluvad külad on tavaliselt osa Amsterdamist poolepäevasest reisist. Kogeda Hollandi maaelu elustiili, reis nendesse küladesse on suurepärane viis veeta 3rd 10-päevase reisiteekonna päev Hollandis. Saate broneerida ekskursiooni, muretsemata nende juurde jõudmise ja sealt lahkumise pärast 3 külad, ja lihtsalt istuge ja imetlege vaateid rohelistele põldudele, lehmad, ja väikesed Hollandi majakesed teel.

Edam on kuulus oma juustuturgude poolest, Volendam oma kanalite ja vanade majade pärast, ja Zaanse Schans tuuleveskite eest. Niisiis, vaid mõne tunni pärast, saad rohkem teada Hollandi kultuurist, elu, ja ajalugu kui siis, kui peaksite neid külasid omal käel ratta või rendiautoga avastama.

Brüssel Tilburg rongid

Antwerpeni Tilburg rongid

Berliin Tilburg rongid

Pariis Tilburg rongid

 

 

päev 4: Utrecht

Ülikoolilinn Utrecht on fantastiline sihtkoht ühepäevareisiks Amsterdamist. Nagu tema naaber, Utrecht pakub kauneid vaateid kanalile ja seal on isegi kahekorruselised kanalid. Lisaks, Utrecht on kuulus oma toiduseeni poolest, nii et saate mis tahes restoranist kaasa võtta eine, leidke koht ühes võluvatest kanalitest ja veetke meeldejääv aeg maha istudes ja atmosfääri imetledes.

Gen Z reisijad Armastan seda tavalist linna ja selle noori hõngu. Kõige tähtsam, Utrechti pääseb Amsterdamist lihtsalt rongiga ja isegi otse Schipholi lennujaamast.

Brüssel Utrechti rongid

Antwerp Utrechti rongid

Berlin Utrechti rongid

Paris Utrechti rongid

 

Holland Windmills

Hollandi reisiplaan: Päevad 5-6 Rotterdam

Hollandi moodsaim linn on ainult 40 minuti kaugusel Haagist. Võtmine 2 Päevad Rotterdamiga tutvumiseks annavad teile võimaluse õppida tundma Hollandi elu kaasaegsemat külge ja fantastilist arhitektuuri. Teie esimesel päeval Rotterdamis, saate teha rattaretke mööda linna.

Teisel päeval, võite suunduda Rotterdami ajaloolisele küljele, Kinderdijki tuuleveskid. Kui olete ajaloo armastaja, siis on Kinderdijki veskid põnevad. Seejärel saate jätkata meremuuseumi, et saada rohkem ajaloolisi fakte allveelaevade kohta.

Brüssel Rotterdami rongid

Antwerp sihtkohta Rotterdam rongid

Berlin Rotterdami rongid

Paris Rotterdami rongid

 

10 Days Travel Itinerary Netherlands

päev 7: Tulbiväljad (Ainult aprill-mai)

Uhked tulbiväljad on ainus põhjus, kuhu keegi reisib Hollandis tulbihooajal. Maailma suurimas lilleaias on kevadel kõige kaunimad tulbipõllud, Keukenhofi aiad. Piletid Keukenhofi müüakse tavaliselt kuid ette, aga imetleda saab Lisse või Leideni lähedal asuvaid kauneid tulbipõlde.

Lisaks aedade külastamine, sa saad jalgrattaga, ajam, ja tee paar peatust ikooniliste piltide vaatamiseks tulbidest, mille taustal on tuuleveskid. Niisiis, kui lilled on teie kirg, sa peaksid võtma vähemalt 2 päeva, et nautida imelist tulbiväljad Hollandis.

Brüssel Haagi rongid

Antwerp Haagi rongid

Berlin Haagi rongid

Paris Haagi rongid

 

Tulip Tours In Holland

päev 8: Delfti

Delftware on üks ilusamaid suveniire, mida Hollandist tagasi tuua. Delft on koht, kus valmib kaunis keraamika, nii et reis delfti sisaldab De Porceleyne Fles'i külastust – viimast allesjäänud Royal Dutch Delftware tootjat.

Lisaks, delftis on suurepärased kirikud, ajaloolised muuseumid, ja fantastiline botaanikaaed. Nii et saate valida kultuuri ja ajaloo tundmaõppimise või Delfti suurepäraste välitingimuste imetlemise vahel.

 

Delft Houses Architecture

päev 9: Eftelingi teemapark

Eftelingi teemapark on üks Euroopa omadest 10 parimad teemapargid Euroopas. Amsterdamist on lihtne rongiga jõuda, reis Eftelingi on suurepärane kogemus igas vanuses reisijatele. Asi, mis eristab selle teemapargi kõigist teistest Euroopa teemaparkidest, on selle muinasjututeema. Vennad Grimm ja Anderson, sultani vaibad, ja maagilised metsad on mõned põnevad asjad, mida Eftelingis kogete.

Brüssel Maastrichti rongid

Antwerp sihtkohta Maastricht rongid

Kölni Maastrichti rongid

Berlin Maastrichti rongid

 

10 Days The Netherlands Travel Itinerary

päev 10: Tagasi Amsterdamis

Enamik Amsterdami külastajaid pühendab oma viimase päeva tavaliselt viimase hetke ostlemisele Dami väljakul. Kuid, kui teil on öörong või lend, siis saate Amsterdam Noordi külastada. Amsterdamist põhja pool on vaiksem, suurepärase pargiga, kus saab jalgrattaga sõita, uhke kirikuks saanud restoran, ja kohalikud kohvikud. Amsterdam Noord on alahinnatud, ja kui soovite autentset Amsterdami tundma õppida, plaanite veeta vähemalt oma viimase hommiku selles piirkonnas.

Dortmund sihtkohta Amsterdam rongid

Essen Amsterdami rongid

Düsseldorf Amsterdam rongid

Kölni Amsterdami rongid

 

Cycling In Amsterdam

 

Alumine rida, Hollandis reisimas on unustamatu kogemus. sisse 10 päeva, saate külastada kauneimaid linnu ja õppida kõike Hollandi kultuuri kohta, arhitektuur, ja juust vapustavas Hollandis.

 

siin Salvesta rong, aitame teil hea meelega planeerida seda 10-päevast Hollandi reisimarsruuti rongiga.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postitust "10 Päevade Hollandi reisimarsruutOma saidile? Võite teha meie fotosid ja teksti ning anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin:

https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/et/10-days-netherlands-itinerary/ – (Kerige natuke näha Manustuskood)