Čas na čtení: 8 minut
(Aktualizováno: 18/11/2022)

Plánování víkendového útěku, nebo třeba zasloužené prázdniny s holkama? podívejte se na tyto 12 nejlepší dívky’ výletních destinací po celém světě. Od uvolněných džunglí po kosmopolitní města, tato místa jsou úžasná místa pro zábavnou dovolenou s přáteli.

 

1. Dívčí víkendový útěk do Amsterdamu

Malebné kanály, kavárny v malých, okouzlující uličky, a skvělá uvolněná atmosféra, Amsterdam je nádherná víkendová destinace pro dívky v Evropě. Roztomilé kanály jsou v květnu všechny ozdobeny barevnými květy, v ulicích je živo, a kavárny jsou plné smíchu, což dodává nizozemskému městu kouzlo.

Pokud nejste relaxační skupina dam, můžete si půjčit kola, a prozkoumejte město jako místní. navíc, když je město unavené, můžete jet na kole nebo vlakem do nedalekého města a dokonce i na květinový trh, kde si můžete užít úžasné focení tulipán pole nebo větrné mlýny na skvělý piknik. Sečteno a podtrženo, Amsterdam má spoustu věcí na práci, a nápady pro skvělé dívky’ městská přestávka.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Girls Weekend Getaway To Amsterdam

 

2. Nejlepší dívčí lyžařský výlet do rakouských Alp

Pokud jste vždy chtěli zažít aktivní dovolenou v kouzelných rakouských Alpách, pak je pro vás lyžařský zájezd do Salbaachu ideální variantou. Chyťte své nejlepší, na nezapomenutelný výlet v zasněžených dechberoucích Alpách. Kromě lyžování a snowboardingu, můžete zůstat v útulné a ekologické kabině, popíjení vína, jak si povídáte celou noc a vzpomínáte na další fantastické dívky’ společné výlety.

navíc, Rakouské Alpy jsou fantastické dívky’ výletní cíl díky své odlehlé poloze. Alpy jsou velké a rozlehlé, nabízí spoustu odlehlých míst a různé typy ubytování, kde budete jen vy a vaše kamarádky, mnoho kilometrů od všech přerušení, hlasité skupiny, a turisté. Tudy, můžete nejvíce těžit z úžasné krajiny a dívek’ kvalitní čas.

Mnichov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim se Hallstatt Vlaky

 

Best Girls Ski Trip To The Austrian Alps

 

3. Dívčí výlet do Las Vegas

Vzrušující, barvitý, tajemný, Las Vegas je známé svými večírky, grandiózní pomluvy, a světla. Zatímco většina návštěvníků přichází za osvětlením města a příslibem nikdy nekončící párty, Las Vegas jsou skvělé dívky’ cíl výletu.

Kromě zábavných vibrací ve Vegas, v okolí jsou skvělá místa, která můžete navštívit a obdivovat některá z nejvíce na světě úchvatný výhled. Například, ty a dívky můžete jít nahoru 7 magické hory a Údolí ohně. Od pěší turistiky až po výhled na poušť a ticho, tento výlet povznese vaše dívky’ víkend do Las Vegas na úplně jinou úroveň.

 

Girls Trip To Las Vegas

 

4. Nejlepší dívčí výletní destinace po celém světě: Bali

Nejblíže se kdy dostanete k přírodě v její nejdivočejší a nejklidnější podobě, Indonésie je skvělá destinace pro dívky’ výlet. Od kouzelného opičího lesa a chrámů na Bali až po pláže na Bali a tyrkysové vody, Indonésie má něco úžasného, ​​co může nabídnout každé skupině přátel, kteří cestují společně.

Kromě poznávání fascinující indonéské kultury v Ubudu, budete mít velký trekking až na horu Batur. Tak, zatímco většina cestuje na Bali, aby si odpočinula v nádherné vile, můžete také zažít dobrodružnou stránku Bali se svými nejlepšími z několika nezapomenutelných míst v Indonésii.

 

Best Girls Trip Destinations Worldwide: Bali

 

5. Londýn

Odpolední čaj nebo koktejly s výhledem, vintage nebo luxusní nákupy, Londýn má všechno pro dokonalé dívky’ výlet. Jedno ze zábavných měst v Evropě, Londýn je úžasný víkendový útěk destinace, pro malé holčičky’ zábava. Kromě velkého výběru střešních barů, butik, a kulturních akcí, město je naprosto nádherné.

Proto, existuje spousta barevných a živých míst, kde můžete pořídit snímky vašich úžasných dívek’ výlet a šířit zábavu na sociálních sítích. Tak, výlet a šířit zábavu na sociálních sítích, výlet a šířit zábavu na sociálních sítích.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

London Drinking outside

 

6. výlet a šířit zábavu na sociálních sítích

výlet a šířit zábavu na sociálních sítích. výlet a šířit zábavu na sociálních sítích’ výlet a šířit zábavu na sociálních sítích, výlet a šířit zábavu na sociálních sítích, prohlížení památek, noční život, výlet a šířit zábavu na sociálních sítích. výlet a šířit zábavu na sociálních sítích, magický, výlet a šířit zábavu na sociálních sítích.

Tak, výlet a šířit zábavu na sociálních sítích’ Výlet do Paříže, kdy první dva dny budou na klasické prohlídky a zbytek na speciální věci, které můžete dělat jen vy. Například, ráno můžete navštívit Louvre, udělat si k obědu piknik v Tuileries Garden, Moulin Rouge večer, a kabaretní klub na afterparty. Ať už je to vaše první cesta do Paříže nebo pátá, ale tentokrát s vašimi děvčaty, výlet do Paříže je vždy dobrý nápad.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

A Girls Trip To Paris

 

7. pobřeží Amalfi, Itálie

písečné pláže, barevná místa a vesnice, a italské jídlo, nic se nevyrovná dovolené na pobřeží Amalfi. Tím pádem, dívky’ výlet na Italskou riviéru je jednou z nejlepších možností pro a letní dovolená v Itálii.

Tak, pokud plánujete dívku’ výlet do Itálie, Capri nebo Positano jsou skvělou volbou pro pobyt v Amalfi. Můžete si pronajmout báječnou vilu u pláže, nebo roztomilý domeček s výhledem na Středozemní moře, pokud dáváte přednost bydlení jako místní. dospět k závěru,, Pobřeží Amalfi má skvělé počasí, pohledy, nájemné, a jídlo pro skvělé dívky’ výlet v Itálii.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

on a boat in Amalfi Coast, Italy

 

8. Nejlepší dívčí výletní destinace Německo: Berlín

Moderní, ležérní, a zábava, Berlín je úžasnou destinací pro dlouho očekávaný dívčí výlet do Evropy. Berlín je hlavním městem módy a večírků v Německu, kde se splní vaše nejdivočejší sny. Tak, zda cestujete na rozlučku se svobodou, víkend gal kamarádů, nebo narozeninový výlet se svými nejlepšími, v Berlíně budete mít absolutní parádu.

Vintage nakupování v Bergmannkiez, galerie umění, nápoje u Madame Claude, jsou jen některé ze skvělých věcí, které můžete udělat na výletě svých dívek do Berlína. Jsou to skvělé možnosti, pokud váš gang touží po vzrušení a bere to nejlepší, co Berlín může nabídnout. nicméně, pokud je vaše mysl nastavena na relaxaci, pak je v Berlíně spousta úžasných lázní, na trochu relaxace a vína s dívkami na svém 48 hodin eskapády do Berlína.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

9. Mykonos

I když to není tak turistické jako Santorini, Mykonos je žhavou cestovní destinací v Řecku. Tak, jestli máš narozeniny, shromážděte svůj gang na mimořádný víkend na slunném Mykonosu. Se skvělými plážemi, pohledy podobné pohledům, a ulice, Mykonos je zasněné dívky’ cíl výletu.

Párty na jachtě, opalování na střeše vaší vily, nebo se projděte po staré části ostrova, Mykonos má co nabídnout pro každého. Izolujte pláž Agios, dlážděné ulice, a skryté kavárny jsou jen některé z věcí, které můžete na Mykonu objevit. Navzdory malé velikosti řeckého ostrova, existuje mnoho míst pro nezapomenutelné skupinové fotky, které zachytí váš úžasný společný čas.

 

Mykonos views

 

10. Dublin

Známé svými hospodami a nočním životem, Dublin je fantastické dívky’ cíl výletu. Poskakování na baru, jídlo, nebo procházka městem jsou jen některé ze zábavných způsobů, jak můžete prozkoumat velké město Dublin. Naopak, můžete prozkoumat celý Dublin skryté drahokamy na vlastní pěst

Pokud zvolíte nezávislý průzkum, pak začíná brunchem v Pepper Pot, následuje nákup v Powerscourt Center, a uzavření dne koktejly v Kovář & Obchodník s textilem, je příkladem skvělého dne v Dublinu. Tím pádem, pokud jste nikdy nebyli v Dublinu, a chtějí oslavit speciální událost s dívkami, Dublin bude skvělou volbou.

 

Dublin streets

 

11. Nejlepší dívčí výletní destinace po celém světě: Porto, Portugalsko

S výhledem na řeku Douro, nebo u písečného pobřeží, roztomilé malé kavárny v Portu čekají, aby vás a vaše přítelkyně přivítaly. Poloha a vibrace Porta z něj dělají skvělou destinaci pro přítelkyně’ letní výlet do Portugalska. Porto je známé svou chladnou atmosférou, kde se ráno pomalu protahuje do brunche, a do líného odpoledne.

Nicméně, Porto je domovem mnoha kreativní mysli, takže když se procházíte ulicemi, narazíte na mnoho galerií a uměleckých instalací. Pak, převlékněte se do party a vydejte se do ulic Rua da Galeria de Paris a Rua de Candido dos Reis, na skvělý tanec. dospět k závěru,, Porto je živé a mladé portugalské město, ideální pro 48hodinové nebo velmi dlouhé líné kamarádky’ víkend v Portu.

 

Porto, Portugal seaside

 

12. Zurich

Mezinárodní švýcarské město je pro dívky úžasné místo’ výlet, ať už plánujete krátký víkendový pobyt nebo si výlet prodloužíte na celý týden. Nachází se na jezeře, s Švýcarské Alpy kolem něj, Curych může být ideální pro aktivní dovolenou, nebo odpočinkový víkend s dívkami. Jezero je tak rozlehlé, že budete mít dostatek místa pro a projížďka nebo plavání.

navíc, okolní hory poskytují spousta turistických tras a výhledy na nádherné jezero a město. Tak, pokud máte chuť na piknik nebo skupinovou túru, cestujete na správné místo, protože Curych má všechno, a přestože je město oblíbenou destinací po celý rok, poloha a okolí poskytují mnoho míst pro chvíle samota a vyrovnanost.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

Girls Trip To Zurich

 

My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat výlet do nich 12 Nejlepší dívčí výletní destinace po celém světě.

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „12 nejlepších dívčích výletních destinací po celém světě“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fbest-girls-trip-destinations%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)