Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Když při hledání nejlepších vintage obchodů v Evropě, nejsi jen na pozoru těchto nadčasových kousků. Vy jste také výlet dolů paměti pruhu a poznávání historie. Ročník obchod je podobný módě muzeum, svědčící o kultuře a historii měst pro. Milujeme zkoumání nových a zajímavých měst vlakem, a najít jedinečný a nadčasové oblečení je jeden zábavný způsob, jak to udělat. Tady jsou Nejlepší vintage obchody v Evropě a jak se tam dostat vlakem.

 

Nejlepší Vintage obchody v Evropě Paříž: Volný P é

Nejlepší klasická store Free P é Paříž

 

Jako druhý nejnavštěvovanější hlavní město Evropy, Paříž je velmi dobře připojen a přístupné. Cestovatelé mohou dostat do Paříže snadno vlakem z většiny sousedních zemí, jako je Belgie, Španělsko, Holandsko, Spojené království, Německo, mimo jiné s využitím SaveATrain.

Poté, co jste vyskočil z vlaku, naší první zastávkou bude Free P-Star. Pokud jako my, jste milovník všeho retro, pak žádný výlet do hlavního města módy Evropy bude úplná bez zastávky na nádherně chaotické Volný P é. Na rozdíl od jiných ročníku obchodech v Paříži, FREE'P'STAR není jen prodávat francouzské second-hand oblečení. Oni prodávají druhé ruky oblečení z USA a taky někdy i nové výtvory vyrobené ze starých oděvů. K dispozici je obrovské množství velmi konkurenceschopné ceny vintage oblečení a doplňky od 70. až po 21. století.

Přetékající s oky o historických skvostů pro muže a ženy, obchod je konečný go-to pro veterány z druhé ruky zákazníků, kteří jsou ochotni sáhnout hluboko získat své módní nálezy.

Vlaková jízdenka z Dijonu do Paříže

Reims na pařížskou jízdenku

Vlaková jízdenka Lille do Paříže

Cesta do Paříže vlakem

 

 

Nejlepší klasické obchody v Berlíně: Sing Blackbird

Nejlepší klasická store Sing Blackbird berlínská

 

Můžeš dosah Berlín ze všech směrů pomocí rychlého InterCityExpress, Meziměstský, EuroCity, a interregio Vlaky. Nová centrální stanice Berlin Hauptbahnhof V centru Berlína byl otevřen v roce 2006 a nový koncept pro železniční a stanic v Berlíně byl instalován. Všechno nádražích jsou dobře napojen na systém veřejné dopravy, tak aby vaše cesta je zde super snadné, a cenově Pokud používáte Uložit vlaku samozřejmě.

Zatímco v Paříži může být jedním z nejnavštěvovanějších míst v Evropě, myslíme si, že v Berlíně jsou některé z nejchytřejších pouličních stylů v Evropě. Není žádným překvapením, pak, že Berlín je přetékající s některými z Nejlepší vintage obchody v Evropě. Jeden z našich osobních favoritů je Sing Blackbird. Se nachází v bohémský čtvrti Neukolln druhá ruka útočiště spojuje její eklektickou sbírku vintage oblečení s kavárnou, která se specializuje na veganské jídlo. Cítíme to mu dává skutečnou hranu a další důvod k pobytu a prodejna, a jíst! Má přelud designové kousky z 70. let’ do 90. let’ stejně jako chutné rukodělnými lahůdek, Sing Blackbird je vítězem pro všechny Labužník módy!

Vlaková jízdenka z Brém do Berlína

Vlaková jízdenka do Lipska do Berlína

Hanover do Berlín jízdenka na vlak

Vlakový lístek z Hamburku do Berlína

 

 

Nejlepší klasické obchody v Amsterdamu: ZIP

ZIPPER prodejna Amsterdam

 

Nenechte se zmást tím, první dojmy. Tento obchod vypadá drobná zvenčí, ale jakmile budete chodit do dveří, vy budete Zkusenosti kouzlo okamžitě. Najdete jednu z největších obchodů s použitým v Amsterodam představovat dvě jeskynní patra nacpaný vintage oblečení, odděleny mezipatře věnovaná příslušenství.

Úložiště vždy restocks a udržuje věci nové a nové. I přesto, že její výběr se pohybuje s odlivu-and-flow současné módy, Zip vždy drží své regálech uskladněny s stálezelených položek, jako jsou džíny, armádní bundy, a flanelové košile.

Vlaková jízdenka z Bruselu do Amsterdamu

Londýn do Amsterdam jízdenka na vlak

Berlín do Amsterdam jízdenka na vlak

Vlaková jízdenka z Paříže do Amsterdamu

 

Nejlepší klasické obchody v Barceloně: a Swing

Le Swing Barcelona

 

Vystupovat jako kulturní kapitál Katalánska, Barcelona má avantgardu a přesto charismatickou pocit. Nabízí moderní budovy, středověkých staveb, kreativní kuchyni, a rušný noční život. Barcelona je jedním z hlavních Evropské destinace. A protože jsme se jít do Letní, to je asi dostat super práce. Takže se ujistěte, rezervovat jízdenky na vlak Brzy na SaveATrain. Ne jen Barcelona domovem pro některé z Nejlepší klasické obchody v Evropě, ale je to také jedno z nejpopulárnějších letních Dovolená destinací. Mezi jíst lahodný tapas a opalování na jedné z mnoha pláže, mít čas na návštěvu a Swing. Tento nádherný vintage butik se nachází v módní čtvrti Born. Naplněn ručně vybrány značkové oblečení, sáčky, šperky, a boty, Tento snazzy obchod skladuje vintage oblečení z každé dekády 20. století.

-Li luxus, je vaše věc, pak jste na správném místě. a Swing Nabízí retro kousky od Chanel, Yves Saint Laurent, a Christian Dior, což z něj činí ideální místo pro obchod, pokud chcete aplikovat některé šmrnc do vašeho šatníku v této sezóně.

Ženeva: Vet‘Shop

Nejlepší klasické obchody v Ženevě

 

Ženeva je město snů díky jedinečnému prostředí a nádhernému výhledu na Mont-Blanc. Nejvyšší vrchol v Evropě. Na venkov, ideálním místem pro outdoorové aktivity, je jen pár minut od centra města. Ženeva je nejlepším výchozím bodem k návštěvě zbytek Švýcarsko Díky vynikající veřejné dopravní spojení vlakem.

Možná si myslíte .... To je pěkné info a vše, ale kde jsou šaty na, dívka?! vím, Geneva nemůže být známý jako šetrné město, ale to je důvod, proč jste se k nám dostali. Prosít out skryté drahokamy Pro vás to líbí. Pro hotovostní cestovatele, kteří chtějí vylepšit svou vinobraní hru, aniž by museli prodávat svou duši, Veterinární obchod v Ženevě je cesta vpřed!

Součástí švýcarského Červeného kříže, ročník obchod se více módní orientovaný než jeho charitativní obchod protějšky. Je exkluzivně prodává ručně sbírané retro oblečení z ikonických značek jako Givenchy a Celine. Tak, ať už jste milovníkem second-hand módy pro etické, politický, nebo z ekonomických důvodů, Překontrolovat Veterinární obchod. Nejen, že se výtěžek jde na pomoc lidem v nouzi, ale je to také vítanou alternativou k nebi vysoké ceny švýcarského města!

Vlaková jízdenka z Lyonu do Ženevy

Vlaková jízdenka z Curychu do Ženevy

Vlaková jízdenka z Paříže do Ženevy

Bern do Ženeva jízdenka

 

Ready for fajnovou nový šatník? Uložit své peníze na oblečení a knihy se SaveATrain. Žádné skryté poplatky a dostanete rezervovat s lehkostí! 😎

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-vintage-stores-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)