Čas čítania: 8 minút
(Aktualizované: 18/11/2022)

Plánovanie víkendového úteku, alebo možno zaslúžené prázdniny s dievčatami? pozrite si tieto 12 najlepšie dievčatá’ výletné destinácie po celom svete. Od uvoľnenej džungle po kozmopolitné mestá, tieto miesta sú úžasné miesta na zábavnú dovolenku s priateľmi.

 

1. Dievčatá víkendový útek do Amsterdamu

Malebné kanály, kaviarne v malom, očarujúce uličky, a skvelá uvoľnená atmosféra, Amsterdam je nádherná víkendová destinácia pre dievčatá v Európe. Roztomilé kanály sú v máji zdobené farebnými kvetmi, v uliciach je živo, a kaviarne sú plné smiechu, čo dodáva holandskému mestu čaro.

Ak nie ste oddychová skupina dám, môžete si požičať bicykle, a preskúmajte mesto ako miestni. navyše, keď je mesto unavené, Mohli by ste bicyklovať alebo jazdiť vlakom do neďalekého mesta a dokonca aj na kvetinový trh, kde si môžete užiť úžasné fotenie tulipán pole alebo veterné mlyny na skvelý piknik. Spodná čiara, Amsterdam má veľa vecí na práci, a nápady pre skvelé dievčatá’ mestská prestávka.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Girls Weekend Getaway To Amsterdam

 

2. Najlepší dievčenský lyžiarsky výlet do rakúskych Álp

Ak ste vždy chceli zažiť aktívnu dovolenku v čarovných rakúskych Alpách, potom je pre vás ideálnou voľbou lyžiarsky zájazd do Salbaachu. Chyťte svojich miláčikov, na nezabudnuteľný výlet v zasnežených úchvatných Alpách. Okrem lyžovania a snowboardovania, môžete zostať v útulnej a ekologickej chatke, popíjanie vína, keď si celú noc rozprávate a spomínate na iné fantastické dievčatá’ spoločné výlety.

navyše, Rakúske Alpy sú fantastické dievčatá’ výletný cieľ vďaka ich odľahlej polohe. Alpy sú veľké a rozľahlé, ponúka množstvo odľahlých miest a rôzne typy ubytovania, kde budete len vy a vaše kamarátky, mnoho kilometrov od akýchkoľvek prerušení, hlasné skupiny, a turisti. Tadiaľto, môžete najviac vyťažiť z úžasnej krajiny a dievčat’ Hodnotný čas.

Mníchov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim sa Hallstatt Vlaky

 

Best Girls Ski Trip To The Austrian Alps

 

3. Dievčenský výlet do Las Vegas

Napínavé, farebné, tajomný, Las Vegas je známe svojimi párty, grandiózne basy, a svetlá. Zatiaľ čo väčšina návštevníkov prichádza za mestskými svetlami a prísľubom nikdy nekončiacej párty, Las Vegas je skvelé dievčatá’ cieľ výletu.

Okrem zábavných vibrácií Vegas, v okolí sú skvelé miesta, ktoré môžete navštíviť a obdivovať niektoré z najviac na svete úchvatný výhľad. napríklad, vy a dievčatá by ste mohli ísť do 7 magické hory a údolie ohňa. Od turistiky až po výhľad na púšť a ticho, tento výlet pozdvihne vaše dievčatá’ víkend do Las Vegas na úplne inú úroveň.

 

Girls Trip To Las Vegas

 

4. Najlepšie dievčenské výletné destinácie na svete: Bali

Najbližšie sa kedy dostanete k prírode v jej najdivokejšej a najpokojnejšej podobe, Indonézia je skvelá destinácia pre dievčatá’ výlet. Od čarovného opičieho lesa a chrámov na Bali až po pláže na Bali a tyrkysové vody, Indonézia má niečo úžasné, čo môže ponúknuť každej skupine priateľov, ktorí cestujú spolu.

Okrem spoznávania fascinujúcej indonézskej kultúry v Ubude, budete mať výbušný trekking až na horu Batur. Takže, zatiaľ čo väčšina cestuje na Bali, aby si oddýchla v nádhernej vile, Môžete tiež zažiť dobrodružnú stránku Bali so svojimi priateľmi z niektorých z najnezabudnuteľnejších miest v Indonézii.

 

Best Girls Trip Destinations Worldwide: Bali

 

5. Londýn

Popoludňajší čaj alebo koktaily s výhľadom, vintage alebo luxusné nákupy, Londýn má všetko pre dokonalé dievčatá’ výlet. Jedno zo zábavných miest v Európe, Londýn je úžasný víkendový útek destinácia, pre malé dievčatká’ zábava. Okrem veľkého výberu strešných barov, butik, a kultúrne podujatia, mesto je úplne nádherné.

teda, existuje veľa farebných a živých miest, kde môžete nasnímať svoje úžasné dievčatá’ výlet a šírte zábavu na sociálnych sieťach. Takže, zbaľte si najlepšie kufre, a prineste si niečo navyše na všetky nákupy a spomienky, ktoré si prinesiete z Londýna.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

London Drinking outside

 

6. Dievčenský výlet do Paríža

Svetové hlavné mesto módy je obľúbené medzi svetovými dámami. Paris sú typické dievčatá’ výletná destinácia po celom svete, na nákupy, vyhliadkové, nočný život, a cukráreň ako dezert. Všetko v Paríži je lepšie, magický, a nezabudnuteľné.

Takže, buď pripravený stráviť aspoň týždeň na svojich dievčatách’ Výlet do Paríža, keď prvé dva dni budú na klasickú prehliadku a zvyšok na špeciálne veci, ktoré môžete robiť len vy. napríklad, ráno môžete navštíviť Louvre, urobte si na obed piknik v Tuileries Garden, Moulin Rouge večer, a kabaretný klub na afterparty. Či už je to vaša prvá cesta do Paríža alebo piata, ale tentoraz s vašimi dievčatami, výlet do Paríža je vždy dobrý nápad.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

A Girls Trip To Paris

 

7. pobreží Amalfi, Taliansko

pieskové pláže, farebné miesta a dediny, a talianske jedlo, nič sa nevyrovná dovolenke na pobreží Amalfi. teda, a dievčatá’ výlet na taliansku riviéru je jednou z najlepších možností pre a letná dovolenka v Taliansku.

Takže, ak plánujete dievča’ výlet do Talianska, Capri alebo Positano sú vynikajúcou voľbou na pobyt v Amalfi. Môžete si prenajať báječnú vilu pri pláži, alebo roztomilý domček s výhľadom na Stredozemné more, ak dávate prednosť bývaniu ako miestni. Uzavrieť, Pobrežie Amalfi má skvelé počasie, názory, prenájmy, a jedlo pre skvelé dievčatá’ výlet v Taliansku.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Benátky do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

on a boat in Amalfi Coast, Italy

 

8. Najlepšie dievčenské výletné destinácie Nemecko: Berlín

Trendy, bezstarostný, a zábava, Berlín je úžasnou destináciou pre dlho očakávaný výlet dievčat do Európy. Berlín je hlavným mestom módy a večierkov Nemecka, kde sa splnia vaše najdivokejšie sny. Takže, či už cestujete na rozlúčku so slobodou, víkend pre dievčatá, alebo narodeninový výlet s vašimi miláčikmi, v Berlíne budete mať absolútnu radosť.

Vintage nakupovanie v Bergmannkiez, umelecké galérie, nápoje u Madame Claude, sú len niektoré zo skvelých vecí, ktoré môžete urobiť na výlete svojich dievčat do Berlína. Toto sú skvelé možnosti, ak má váš gang záujem o vzrušenie a berie to najlepšie, čo Berlín môže ponúknuť. Avšak, ak je vaša myseľ nastavená na relaxáciu, potom je v Berlíne veľa úžasných kúpeľov, na oddych a víno s dievčatami 48 hodiny eskapády do Berlína.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

9. Mykonos

Aj keď to nie je také turistické ako Santorini, Mykonos je horúcou destináciou pre cestovanie v Grécku. Takže, ak sa blížia narodeniny, spojte svoj gang na výnimočný víkend na slnečnom Mykonose. So skvelými plážami, pohľady podobné pohľadnici, a ulice, Mykonos je zasnívané dievčatá’ cieľ výletu.

Párty na jachte, slnečné kúpele na streche vašej vily, alebo sa poprechádzať po starej časti ostrova, Mykonos má čo ponúknuť každému. Izolujte pláž Agios, dláždené ulice, a skryté kaviarne sú len niektoré z vecí, ktoré môžete na Mykonose objaviť. Napriek malej veľkosti gréckeho ostrova, existuje veľa miest na nezabudnuteľné skupinové fotky, ktoré zachytia váš úžasný spoločný čas.

 

Mykonos views

 

10. dublin

Známy pre svoje krčmy a nočný život, Dublin je úžasné dievčatá’ cieľ výletu. Bar hopsanie, jedlo, alebo pešia prehliadka mesta sú len niektoré zo zábavných spôsobov, ako môžete preskúmať veľké mesto Dublin. Práve naopak, môžete preskúmať celý Dublin skryté drahokamy na vlastnú päsť

Ak si vyberiete nezávislý prieskum, potom začne brunch v Pepper Pot, nasleduje nákup v Powerscourt Center, a ukončenie dňa kokteilmi o Farrier & Draper, je príkladom skvelého dňa v Dubline. teda, ak ste nikdy neboli v Dubline, a chcú osláviť špeciálnu udalosť s dievčatami, Dublin bude výbornou voľbou.

 

Dublin streets

 

11. Najlepšie dievčenské výletné destinácie na svete: porto, Portugalsko

S výhľadom na rieku Douro, alebo pri piesočnom pobreží, roztomilé malé kaviarne v Porte čakajú, aby privítali vás a vaše priateľky. Poloha a vibrácie Porta z neho robia skvelú destináciu pre priateľky’ letný výlet do Portugalska. Porto je známe svojou chladnou atmosférou, kde sa ráno pomaly pretiahne do brunchu, a do lenivého popoludnia.

Avšak, Porto je domovom mnohých kreatívne mysle, takže keď sa prechádzate ulicami, narazíte na množstvo galérií a umeleckých inštalácií. Potom, prezlečte sa do party outfitu a vyrazte do ulíc Rua da Galeria de Paris a Rua de Candido dos Reis, za skvelý tanec. Uzavrieť, Porto je pulzujúce a mladé portugalské mesto, ideálne pre 48-hodinové alebo veľmi dlhé lenivé priateľky’ víkend v Porte.

 

Porto, Portugal seaside

 

12. Zurich

Medzinárodné švajčiarske mesto je pre dievčatá úžasné miesto’ výlet, či už plánujete krátky víkendový pobyt alebo si výlet predĺžite na celý týždeň. Nachádza sa pri jazere, s Obklopujú ho švajčiarske Alpy, Zürich môže byť ako stvorený na aktívnu dovolenku, alebo oddychový víkend s dievčatami. Jazero je také rozsiahle, že budete mať dostatok miesta na a plavba na lodi alebo plávanie.

navyše, okolité hory poskytujú množstvo turistických chodníkov a výhľady na nádherné jazero a mesto. Takže, ak máte chuť na piknik alebo skupinovú túru, cestujete na správne miesto, pretože Zurich má všetko, a hoci je mesto obľúbenou destináciou po celý rok, poloha a okolie poskytujú veľa miest na chvíle samotu a vyrovnanosť.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

Girls Trip To Zurich

 

My v Uložiť vlak vám radi pomôžu pri plánovaní cesty do nich 12 Najlepšie dievčenské výletné destinácie na svete.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „12 najlepších dievčenských výletných destinácií po celom svete“ na svoju stránku?? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fbest-girls-trip-destinations%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)