Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 03/03/2023)

Čas, aby si ty klobouky na a Stomping boty zabalené! Jsme na pozoru nejlepších festivalů v Evropě a kde je najít. Jste připraveni na párty si cestu Letní ?

 

Nejlepší festivaly v Evropě: Krémová pole, Daresbury, Spojené království

Mainstage of Creamfields Daresbury United Kingdom

 

Creamfields je jeden z nejlepších festivalů v Evropě a ve Velké Británii je největší taneční hudba festival. Využijte co nejvíce ze svého státní svátek v srpnu a rezervovat letenku na mega párty!

Mají fáze věnovaná domu, EDM, techno, drum and bass, vytržení, špína, a více, Díky Creamfields cestách k festivalu taneční hudby ventilátorů Británie.

Letošní festival 2019 přichází s nádechem exkluzivity. Budou jediní hostit kultovní taneční supergroup Swedish House Mafia se v Spojené království. Budou také hostit Deadmau5 a první výkon Cirez D & Adam Beyer.

Připojte se 70,000 lidé, kteří přicházejí zpět každé léto užít poutavé nové etapy, epické úrovně produkce, světelné show, a pyrotechnika.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Nejlepší festivaly v Evropě: Zvuk Primavera 2019. Barcelona, Španělsko

Jsme milující tento festival pro všechny typy důvodů. Kromě jejich ultra kryptických zpráv na svých platformách sociálních médií v posledních několika dnech, pověsti byly krouží o tom, co ‚The New Normal’ by mohlo znamenat,. Překontrolovat Facebooková stránka Primavera aby viděli, co máme na mysli.

To, co opravdu rád, ačkoli, je to, že festival byl prokázán jasný záměr dodávat na průmysl-široký závazek k dosažení rovného zastoupení žen a mužů na lineups. Které nabízejí vytvořit plakát, který je příjemně un-dominují muži. Ale možná ještě důležitější, to je ten, který je právem obsazen různorodých úkonů, které se osvědčily, aby byl hoden začlenění přes nedávné době, bez ohledu na pohlaví, žánr, nebo generace.

V podstatě vzdává tradiční jeden nebo dva headlinery denní vzorec, organizátoři zabaleno v horní části zákona za každý den s množstvím talentů, včetně likes Erykah Badu, Krotká Impala, Solange, Budoucnost, Cardi B, Interpol, Janelle Monáe, Robyn, at the, Christine a Queens, James Blake, a Mac DeMarco.

Podívejte se na video, pokud budete potřebovat přesvědčivější!

 

 

Ostrovní festival 2019. Budapešť, Maďarsko

Sziget Festival outdoor experience

 

Sziget je nejlepší festivaly v Evropě na ostrově a je naplněn hudbou, kultura, milovat, a svoboda! práce! Kde jsme se zaregistrovat? Zvednout, pojďme nejprve vám některé detaily.

První Sziget Festival byl organizován v roce 1993 jako malé setkání a od té doby se vyvinul do jednoho z největších evropských hudebních festivalů. Každý rok se snažíme přinést Szitizens některé z největších jmen venku, a hostitele v průběhu 1,000 ukazuje napříč 60 stupně, pro 7 dny rovně. znovuzavodnit nikoho?

Co se nám na tomto festivalu líbí a co je pro nás odlišuje?

Hmotnost dali na umění, stejně jako hudba. Existuje více místa včetně cirkusu, divadlo, muzeum čtvrťák, a mnohem víc. Umělci a umělci pocházejí z celého světa mohli projevit své nadání. Existují také příležitosti pro občany a umělce, aby společně tvořili nezapomenutelné a smysluplné umělecká díla.

Pokud to nebylo dost v pohodě, jsou také šetrné k životnímu prostředí! Snaží se sdělit tuto zprávu, kdykoli mohou, a prosit návštěvníky festivalu, aby byli stejně ekologičtí.

 

Pocit inspirovalo k sledovat hudbu po Evropě a vidět to nejlepší festivalů v Evropě? Pak si jízdenku pomocí Uložit vlak !

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-festivals-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)